Jump to content



Έχετε πρόβλημα στο BF4; Αν ναι, πως παίζετε;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

https://www.youtube.com/channel/UC0Yy-3EADIdmXcSUzkRpjOQ?feature=watch

Προλαβετε πριν τον κλείσουν,εχει preview απολα τα maps...

Μου φενεται σαν να ειναι σε ολους τους χαρτες οι σημαίες πολυ κοντα μεταξυ τους....

Έγινε επεξεργασία από PolomanGR
Link to comment
Share on other sites

Απο Ελληνικα μαγαζια παντως ,για οσους ενδιαφερονται ,η πιο χαμηλη τιμη που εχω βρει ως τωρα ειναι στα 39.90 BATTLEFIELD 4 LIMITED EDITION PC μόνο 39.90€ | Gamescom Nintendo-Xbox-PS3 Games.

Και για Deluxe Edition στα 50.90ευρο Battlefield 4 (Deluxe Edition) PC | Skroutz.gr.

Link to comment
Share on other sites

:hm:

Ακυρο αυτο που λες Γιώργο. Δηλαδη αν εχω εκδοσει καρτα Ελλάδα αλλα ειναι μαι εκ των MasterCard/Visa που ειναι παγκοσμια αποδεκτοι οικοι, δεν εχει λογο και δικαιολογια καποιος να μην την δεχεται, εκτος αν απλα ειναι ανικανος να διαχειρηστει τις παραγγελιες. Σε καποιον τετοιο επιχειρηματια/εμπορο, δεν εμπιστευομαι και εγω τα λεφτα μου γιατι απλα ειναι ανικανος.

Link to comment
Share on other sites

Ακυρο αυτο που λες Γιώργο. Δηλαδη αν εχω εκδοσει καρτα Ελλάδα αλλα ειναι μαι εκ των MasterCard/Visa που ειναι παγκοσμια αποδεκτοι οικοι, δεν εχει λογο και δικαιολογια καποιος να μην την δεχεται, εκτος αν απλα ειναι ανικανος να διαχειρηστει τις παραγγελιες. Σε καποιον τετοιο επιχειρηματια/εμπορο, δεν εμπιστευομαι και εγω τα λεφτα μου γιατι απλα ειναι ανικανος.

Θέμα πολιτικής, όχι ανικανότητας. Αν γίνει απάτη από χρήστη άλλης χώρας, είναι σχεδόν απίθανο να πάρεις τα χρήματά σου. Εμείς στην εταιρία έχουμε πελάτες που πήγαν στο ξενοδοχείο και μετά μας κάνουν αμφισβήτηση και παίρνουν τα λεφτά τους πίσω. Ελάχιστα μπορείς να κάνεις. Σαν εταιρία το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να σφίξω την πολιτική μου. Πχ, δεν παίρνω λεφτά από Αιγύπτιους (από εκεί εμείς έχουμε πχ το σοβαρότερο πρόβλημα). Χώρια που σχεδόν πάντα, κλεμμένοι αριθμοί καρτών διακινούνται σε άλλες χώρες, οπότε η διαφορά χώρας καρτούχου με χώρα διαμονής βαράει καμπανάκια.

Έγινε επεξεργασία από Wizard!
Link to comment
Share on other sites

Χώρια που σχεδόν πάντα, κλεμμένοι αριθμοί καρτών διακινούνται σε άλλες χώρες, οπότε η διαφορά χώρας καρτούχου με χώρα διαμονής βαράει καμπανάκια.

Quoted for truth.

Διακινούντε τεράστια χρηματικά ποσά στην μαυρη αγορά με αγοραπωλησίες αριθμών καρτών.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.