Jump to content



Έχετε πρόβλημα στο BF4; Αν ναι, πως παίζετε;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Που να δειτε τι γινοταν με το registration και το packet losing στο 2, αυτα στο 4 ειναι χαλαροτητες :p

Btw τι παιζει με τα minigun και τις μακρινες αποστασεις? Bug? Balance issue? Δε παιζει καμια μα ΚΑΜΙΑ φορα να μη πετυχαινω καποιον..

αν έχεις το κλικ πατημένο δεν πετυχαίνεις ούτε ελέφαντα. σπάμαρε το κλικ, ανά 5 περίπου σφαίρες. γενικά θα βρεις τον "ρυθμό". αν το βρεις μαζί με bipod έχεις αρκετά καλό accuracy

Link to comment
Share on other sites

εμενανε παντως, σαν πρασινος μιλαω πλεον (και απο τους φανατικους οχι οτι ναναι),την εχω καταβρει ρε παιδι μου μετα το τελευταιο πατς ολα τρεχουν ρολοι.Αφου ελεγα στα παιδια

''παιδια στανταρ το τελευταιο πατς το εφτιαξε πρασινο χερι''.Δεν με νοιαζει πλεον ειμαι αραχτος με τα ποτακια μου και απλα παταω join και παιζω.Δεν ξερω βεβαια ποιος θα φτιαξει το επομενο πατς..αλλα οκ.

Link to comment
Share on other sites

εμενανε παντως, σαν πρασινος μιλαω πλεον (και απο τους φανατικους οχι οτι ναναι),την εχω καταβρει ρε παιδι μου μετα το τελευταιο πατς ολα τρεχουν ρολοι.Αφου ελεγα στα παιδια

''παιδια στανταρ το τελευταιο πατς το εφτιαξε πρασινο χερι''.Δεν με νοιαζει πλεον ειμαι αραχτος με τα ποτακια μου και απλα παταω join και παιζω.Δεν ξερω βεβαια ποιος θα φτιαξει το επομενο πατς..αλλα οκ.

τι εννοείς πράσινος ;

Link to comment
Share on other sites

τι εννοείς πράσινος ;

NVIDIA ;):T:

edit : Από τότε που έγινα και εγώ πράσινος σταμάτησαν μαχαίρι τα memory leak freeze που είχα με την κόκκινη ,και παίζω σαν άνθρωπος πλέον.

Έγινε επεξεργασία από black66.gr
Link to comment
Share on other sites

μα είναι cheat τα 25mm που έχει αυτή η μύγα το μικρο ελικοπτεράκι άλλα 25mm έχει το βομβαρδιστικό ότι να νε στο game

cheat ειναι που ο κοσμος πληρωνει για ενα παιχνιδι που οπτικα ειναι φοβερο ,εχει πολυ καλο gameplay αλλα ο κωδικας του ειναι για πεταμα και εχει γ... στα cheat.

Link to comment
Share on other sites

Εγω να πω την αληθεια δεν εχω δει κ τόσους πολλούς cheaters οπως λέτε. Ίσως να φταει κ οτι παιζω hardcore.

πολυ headshot παιζει.ακομα και πλατη να ειναι ο αλλος με ενα χτυπημα σε ξαπλωνει. :drool:

Link to comment
Share on other sites

πολυ headshot παιζει.ακομα και πλατη να ειναι ο αλλος με ενα χτυπημα σε ξαπλωνει.

Αν μιλάς για απλά όπλα και απόσταση >10μ, τότε βρωμάει. Αλλά αν μιλάς για sniper rifles και το παράπονό σου είναι πως μπορεί να σε τρώει τόσο γρήγορα, δες εδώ έναν "cheater"

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=LdhcCT3MlaE&feature=c4-overview-vl&list=PLEB59C987E34F864B]REFLEX M40 Sniping by Locklear - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Ναι με sniper ok, με dmr ομως?

Όπως θα δεις εδώ, πχ το SCAR-H SV έχει max damage 45 και αυτό μέχρι τα 15 μέτρα. Αν πετύχει κεφάλι, έχει multiplier x2, άρα σου κάνει damage 90. Δε σε τρώει με τη μία. Ή πρέπει να έχεις health 89.99%, ή να φας και δεύτερη. Σε άλλη περίπτωση μιλάμε για bug & cheat.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.