Jump to content



Έχετε πρόβλημα στο BF4; Αν ναι, πως παίζετε;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

...and the sound bug is back :suicide::jester:

Καταφερες να το ξεπερασεις το sound bug???Εκανα καποιες κινησεις πιο πριν με απεγκατασταση drivers/direct x και το εκανα να δουλεψει αλλα μετα το τελευταιο patch παλι τα ιδια...

Link to comment
Share on other sites

Όποιος έχει sound loop πρόβλημα και το χει ΑΝΔ να δοκιμάσει σε DX

Σοφα μιλας γεροντα :wall:

Aλλα παλι ακρη δε βγαζουμε...

Ελα για πες; η Πυθια ξαδερφη; θεια; τι; καποια σχεση εχεις σιγουρα... :p

Link to comment
Share on other sites

Αν εχεις sound loop μπορεις να παρεις μια καρτα ήχου. Συνήθως ειναι προβλημα με τις onboard καρτες. Εγω και στο 3 και στο 4 ειχα thn asus κ ο αδερφος μου που έπαιζε με onboaard ειχε γαμήθει. Τωρα μπορει να έτυχε βεβαια

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι θεμα καρτας αλλά της μ@λ@κι@ς που τους δερνει....

Καταφερες να το ξεπερασεις το sound bug???Εκανα καποιες κινησεις πιο πριν με απεγκατασταση drivers/direct x και το εκανα να δουλεψει αλλα μετα το τελευταιο patch παλι τα ιδια...
Δεν μπορω να κάνω κατι...απλα παιζω προς το παρον μονο conquest μιας και σε αυτο το mode δεν το κάνει(σε μενα τουλαχιστον) Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
Link to comment
Share on other sites

Αν εχεις sound loop μπορεις να παρεις μια καρτα ήχου. Συνήθως ειναι προβλημα με τις onboard καρτες. Εγω και στο 3 και στο 4 ειχα thn asus κ ο αδερφος μου που έπαιζε με onboaard ειχε γαμήθει. Τωρα μπορει να έτυχε βεβαια

Μπα δεν εχει να κανει με τις onboard... ολοι το ιδιο προβλημα εχουν - και δεν εχω onboard.

Απλα μου μαμησε το παιχνίδι... ενα mode παιζω και δε μπορω να ευχαριστηθω. Titanfall πανω στην ωρα ερχεται μου φαινεται.

Link to comment
Share on other sites

Καλά μετά το τελευταίο patch , το ξεφτιλίσαν το game. Είχε που είχε θέματα, τώρα του έδωσαν την χαριστική βολή. Πάλι καλά που δεν έχω αγοράσει και Premium.

Μάλλον πάει για uninstall γιατί πιάνει και 30GB.

Link to comment
Share on other sites

γνώμη μου εάν είχε καλλίτερο tick rate θα ήταν άψογο τώρα απλός τα noobakia σκοτώνουν πιο εύκολα εγώ προσωπικά τώρα ξεκλειδώνω assigment's περνάει η ώρα εύκολα..

το sound bug νομίζω μονο στο death match το κάνει..

memory leak δεν είχα ποτε γενικά σε εμενα τρέχει χωρίς problem από τι beta μονο με το ήχο είχα πρόβλημα..

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=29541]AstraLgr[/MENTION]

Εμενα το κανει στο Conquest μιας και σχεδον μονο αυτο παιζω...

Σχετικα με το sound bug χτες σε μια φαση εκλεισα το Steam και μετα μπηκα να παιτσω και με εβγαλε 3 γυρους χωρις προβλημα...(Δεν νομιζω να φταιει αυτο ομως)

Link to comment
Share on other sites

γνώμη μου εάν είχε καλλίτερο tick rate θα ήταν άψογο τώρα απλός τα noobakia σκοτώνουν πιο εύκολα εγώ προσωπικά τώρα ξεκλειδώνω assigment's περνάει η ώρα εύκολα..

το sound bug νομίζω μονο στο death match το κάνει..

memory leak δεν είχα ποτε γενικά σε εμενα τρέχει χωρίς problem από τι beta μονο με το ήχο είχα πρόβλημα..

Πεθαίνεις από τον οποιοδήποτε πανεύκολα. Το killcam το κατέστρεψαν, άλλος σε σκωτώνει άλλον δείχνει... πολλές φορές δεν δείχνει και τίποτα. Το κυριότερο είναι ότι άλλαξαν τον τρόπο χειρισμό των όπλων. Τουλάχιστον ότι assault rifle & carbine χρησιμοποιούσα τώρα έχει διαφορετική αντίδραση, burst κτλπ με τα ίδια add-ons. Έκανες πόσο καιρό να μάθεις ένα όπλο και τώρα τα αλλάξαν όλα. Έγκλημα!

Link to comment
Share on other sites

Παίζει να είμαι ο παίκτης φαινόμενο με τόσα που διαβάζω... Ούτε sound bug έχω, ούτε τίποτα. Μόνο αυτό με το killcam που λέτε μου το έκανε 2-3 φορές.

Πάντως, όπως είπε και ο [MENTION=21127]gousias1979[/MENTION] πιό πάνω, δεν υπάρχει άλλο παιχνίδι σαν αυτό, καλώς ή κακώς. Προσωπικά το TF το θεωρώ αστείο, πόσο μάλλον συγκρίσιμο με το BF4...

Link to comment
Share on other sites

Το Τitanfall ουδεμία σχέση με το BF4 έχει, έπαιξα μερικές ώρες Beta κ μόνο με UnrealTοurnament και CoD θα μπορούσα να το συσχετίσω.

ΑΝ θέλαν να φτιάξουν το tickrate, τα 2-3 άλλα χαζοbugs δε θα ενοχλούσαν που και πού.

Για μένα το βασικό πρόβλημα του BF αυτό ειναι...και είναι κ ο μοναδικός ίσως λόγος που το σκέφτομαι για premium.

Link to comment
Share on other sites

δεν έχω δει κι εγώ κανένα φαινόμενο απ όσα λέγονται εδώ και πολύ καιρό...

μετά το patch κάτι έχει αλλάξει με τους σιγαστήρες. Δεν είναι τόσο καλοί όσοι ήταν πριν...κρίμα..

Πολλά δεν είναι όπως ήταν πριν. Με σιγαστήρες έχεις πολύ μεγαλύτερο spread. To accuracy of automatic fire το ξεφτίλισαν. Ο άλλος είναι στα 5 μέτρα και νιώθεις ότι βαράς στον αέρα, συγκεκριμένα σχεδόν ολόκληρο γεμιστήρα για να ψοφίσει ο άλλος εξ'επαφής με το AK 5C. Είχα σημάδια από αυξημένο hitlag επίσης. Έχω ξενερώσει τελείως.

Link to comment
Share on other sites

Ποτέ δε βαριέσαι με το bf4. Μια θα βρίζεις επειδή σε σκότωσε καποιος που δε ξέρεις απο που ηρθε και την άλλη δε θα έχεις ήχο. Ε μετά ερχεται κι ενα CTD για να δεσει το γλυκο.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.