Jump to content



Έχετε πρόβλημα στο BF4; Αν ναι, πως παίζετε;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Να είναι τι;;;

:rofl:

Έχω να δω το ρόμβο του SOFLAM από το Νοέμβρη που είχαν όλοι σα gadget τα κιάλια γιατί δεν είχαν ξεκλειδώσει άλλο... :boxed:

Μονο εγω σαν το μ@λ@κ@ καθομαι και κανω laser tag....γενικά το παιχνιδι εχει χαλασει παρα πολύ....οπως και το επιπεδο συνεργασιας απλά δεν υπαρχει....λεγαμε τοτε για το bf3 αλλά τωρα εχει παραγινει το κακο...

....κατα τα άλλα οι ασπιδες μας έλλειπαν:tomato:...anyway

Link to comment
Share on other sites

Μονο εγω σαν το μ@λ@κ@ καθομαι και κανω laser tag....γενικά το παιχνιδι εχει χαλασει παρα πολύ....οπως και το επιπεδο συνεργασιας απλά δεν υπαρχει....λεγαμε τοτε για το bf3 αλλά τωρα εχει παραγινει το κακο...

....κατα τα άλλα οι ασπιδες μας έλλειπαν:tomato:...anyway

Συμφωνώ 100%. Βλέπω ελάχιστη συνεργασία. Ούτε revives & repairs δεν κάνουν. Εδώ καταστρέφεις άρμα και μία στις δέκα έχει δεύτερο άτομο μέσα, πόσο μάλλον τρίτο... Σπάνια να πετύχεις squad που παίζει squad και τότε συνήθως βλέπεις να λήγει το παιχνίδι με 500tkts διαφορά.

Link to comment
Share on other sites

Καλά για τα revives δεν ανοιγω θεμα καν...αμφιβαλλω αν μερικοι ξερουν οτι υπαρχει defibrillator ως gadget :hehe:

(κατι αναλογο συμβαινει και με τα ammo boxes...)

ammo πετάω συνέχεια και πίστεψε με τις μισες και παραπάνω φορές ο άλλος συνεχίζει να τρέχει και μετα απο 20 μέτρα που το πέταξα θυμάται ότι θελει ammo αλλά δεν πάει να βρει αυτό που πέταξα αλλά σπαμάρει. και εφόσον είναι σε cd δεν έχω να του ρίξω... και βρίζει.... ΟΚ

Link to comment
Share on other sites

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=lqKnhyX1E0Y]Battlefield 4 Lost Island First Look! Naval Strike Exclusive - YouTube[/ame]

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=sxv3zqnbkJA]Battlefield 4 Nansha Strike First Look! Naval Strike Exclusive - YouTube[/ame]

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=mG9ijYuDXAA]Battlefield 4 Operation Mortar First Look! Naval Strike Exclusive - YouTube[/ame]

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=qmTKGvigBcQ]Battlefield 4 Wave Breaker First Look! Naval Strike Exclusive - YouTube[/ame]

[ame]

[/ame]

[ame]

[/ame]

[ame]

[/ame] Έγινε επεξεργασία από wolves
Link to comment
Share on other sites

αν φτιαχνανε και το netcode σαν τα trailer τους θα ηταν Α εθνικη.

μια χαρα ειναι το netcode, οπως αναφερει και ο παρακατω

στο LAN

:p

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=N6hDmjLizPY]Naval Strike First Impressions - FRAGGED - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτο με το revive με ενοχλει κι εμενα πολυ.. Στο BF2 που επαιζα μεχρι προτεινως τα revives/heals πηγαιναν συννεφο στους infantry servers. Εδω μπορει να φωναζω για heal ωρες αλλα @@.. Οσο αφορα το repairing μπορω να πω οτι καααατι γινεται εδω κι εκει..

Πιστευω το προβλημα ειναι οτι δε δινουν αρκετους βαθμους απο τη μια και απο την αλλη το game ειναι υπερβολικα γρηγορο (σε σχεση με το 2 που εχω εμπειρια) οποτε δε προλαβαινεις να κανεις revive..

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια χαρα revives γινονται αρκει να παιζεις medic. οποτε παιζω medic και εχω ενα αξιολογο squad με engi-support για να καταστρεφοθν τα τανκς μια χαρα ειμαστε. το medic ειναι βασικο class απλα πολυ παιζουν engi γιατι υπαρχει πολυ ελικοπτερο και τανκς. αμα παιζεις σε ινφαντρι σερβερ ολοι παιζουν medic - engi.

Link to comment
Share on other sites

Στο 3 και στο bc2 πως προλαβαινανε δηλαδη ?? :S

Ειχε ποσταριστει στο θεμα πριν καμποσους μηνες βιντεο με infantry tips, αν καταλαβα ο απινιδωτής εχει εμβελεια 6 μετρα !

Γενικά, κάτι έχουν χαλάσει... Δεν αναφέρομαι στο ότι σε σηκώνει με 20%, που θεωρώ καλό, ούτε στο ότι δε σε σηκώνει δεύτερη φορά, επίσης σωστό. Το βασικό θέμα που έχω εγώ είναι πως στα BF3/BC2 πατώντας το 4, έκανε revive. Στο BF4, παίρνει τον απινιδωτή και μετά πρέπει να το πατήσεις ξανά, να το κρατήσεις λίγη ώρα να φορτίσει και μετά να κάνεις το revive. Επίσης, είναι μικρότερο το παράθυρο που έχεις πριν "ξεψυχήσει" ο άλλος :p

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω, το level adjustment στις διοπτρες ειναι standard η παει αναλογα με το drop τπυ εκαστοτε sniper? Δηλαδη αν καποιος ειναι ακριβως στα 200μ τοτε με το πρωτο level τον πετυχαινω παντα ανεξαρτητα ποιο οπλο εχω η πχ με το ssr πρεπει να σημεδευω λιγο πιο πανω απο οτι με το m40?

Link to comment
Share on other sites

Όταν μηδενίζεις στα 200 και ο άλλος είναι στα 200, σημαδεύεις ακριβώς με όλα τα όπλα.

Αν είναι στα 250, με το SRR θα σημαδέψεις ελάχιστα πιό πάνω, ενώ με το Μ40 λίγο περισσότερο. Έχει να κάνει με το bullet drop του κάθε όπλου.

Link to comment
Share on other sites

Battlefield 4 PC Security Exploit Kicks Targeted Players From Servers, Crashes Game - MP1st

Reports are coming in that a recently surfaced security exploit is griefing Battlefield 4 PC users on Commander-enabled servers.

Any PC-side server with Commander slots enabled is susceptible, Battlefield 4 YouTube personality Xfactor Gaming tells us. At the will of any exploiter with the know how, he or she may target any player, causing this message to flash on-screen for roughly five seconds: “No free Commander slots.” Shortly thereafter, all players are kicked from the server and the server crashes.

While it may not affect all users, and only those with a following on popular streaming services like Twitch, it might not hurt to avoid Commander-enabled servers on the PC until developer DICE is able to determine a fix.

rivaLxfactor - Security Exploit in Commander mode - Twitch
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.