Jump to content



Έχετε πρόβλημα στο BF4; Αν ναι, πως παίζετε;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

το q τα κάνει όλα. στον εχθρό spot και αν έχεις χτυπηθεί στον medic heal request :p

αν το έχεις πατημένο έχει και εντολές

και άμα είσαι τυχερός,θα σου ρίξει και med pack:jump: ,για revive μην περιμένεις.Είναι κάτι άγνωστο:jester:

btw στο campaign μου δείχνει ότι δεν έχω τα 2 τελευταιά οπλα,και πάω να παίξω και με βάζει να το παίξω από την αρχή,πουθενά load....Θα υποστώ αυτό το μαρτύριο ξανά...αχ!

Link to comment
Share on other sites

Μπες και παιξε την τελευταια αποστολη και στο τελος εχει να διαλεξεις που θα δωσεις τα c4

μια στην κοπελια μια στον Ιρλανδο και μια σε κανενα. 3 εκδοχες και θα τα παρης τα οπλα.

Link to comment
Share on other sites

Μπες και παιξε την τελευταια αποστολη και στο τελος εχει να διαλεξεις που θα δωσεις τα c4

μια στην κοπελια μια στον Ιρλανδο και μια σε κανενα. 3 εκδοχες και θα τα παρης τα οπλα.

δεν με βάζει να παίξω την τελευταιά απόστολή,αλλιώς αυτό θα έκανα...με βάζει όπως είπα από την αρχή να το ξεκινήσω..

Link to comment
Share on other sites

δεν με βάζει να παίξω την τελευταιά απόστολή,αλλιώς αυτό θα έκανα...με βάζει όπως είπα από την αρχή να το ξεκινήσω..

Ξανα παιξτο βρε σε 2 ωρες θα εισαι στο τελος :p

Link to comment
Share on other sites

και ξαφνικά...το παιχνίδι δεν κάνει load...

δείχνει ότι κάνει loading κάτω μόλις πατήσω σε σερβερ να μπω..Μένει καναν αιώνα εκεί,και αφού πατήσω το εικονίδιο του bf,κάνει switch σε full screen,ακούω μουσική,είμαι σε loading screen παγωμένο του κάθε map και το κοιτάω με 0 ή 1 fps και δεν έχω καν το animation του loading επάνω δεξιά..

Έκανα manual update το punkbuster,τίποτα...πάλι θέμα..

Έβγαλα και έβαλα το plug in τίποτα..

Έκανα repair το παιχνίδι,τίποτα..

το παιχνίδι το κλείνω από task manager,και λογικά φορτώνει αφού ο δίσκος πάει 99% ;;;

Χτες βράδυ έπαιζα κανονικά,τώρα τί έγινε;

Μια βοήθεια;;

το dxtory ήταν,αλλά για ποιόν λόγο;

Είχα ξεχάσει να συνδέσω τον εξωτερικό σκληρό που έχω για να κάνω capture..!!Τελείως noobας είμαι..

Έγινε επεξεργασία από xtrmsnpr
Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν ασχολήθηκα όλο το καλοκαίρι με BF4 για πείτε μου τις βασικές διαφορές του CTE με το κανονικό .Ακούω ότι είναι εντελώς διαφορετικά.Αξίζει τον κόπο να το κατεβάσω;

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν ασχολήθηκα όλο το καλοκαίρι με BF4 για πείτε μου τις βασικές διαφορές του CTE με το κανονικό .Ακούω ότι είναι εντελώς διαφορετικά.Αξίζει τον κόπο να το κατεβάσω;

Μεσα στην εβδομαδα που ερχεται θα περασουν ολες οι αλλαγες στο κανονικο παιχνιδι, οποτε θα τις δει εκει.

Αμα ριξεις μια ματια στα προηγουμενα ποστ θα δεις ολες τις νεες αλλαγες που ερχονται...

Link to comment
Share on other sites

με απλά λόγια τώρα, μετά απο 1 χρόνο, θα έπρεπε να κυκλοφορήσει κανονικά το bf4 :sarcastic:

όλο αυτό ένα πείραμα είναι!!!

beta testing κάνουμε για το hardline,αλλά πλέον δεν μασάμε ταραμά,ας το παίξουν μόνοι τους!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.