Jump to content



Έχετε πρόβλημα στο BF4; Αν ναι, πως παίζετε;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Την βρήκα την άκρη οκ...:)

Απλά στην πρώτη πίστα δεν ήξερα οτι πρέπει να πάρεις σφαίρες..:p

Πολύ ωραίο Game και το παίζω στο τέρμα...:)

To πιστολίδι ειναι πολύ αληθινό και με πωρώνει..:p

Παραπάνω απο 2 όπλα δεν μπορώ να έχω???

Link to comment
Share on other sites

Το παιχνιδι εξακολουθει απο τοτε που βγηκε να τρεχει καλυτερα σε windows 8.1 αντι για τα 7αρια;

Εμένα για κάποιο λόγο, στα 7ρια είχε framedrops και δε μπορούσα να παίξω. Μιλάμε έφτανε και 10fps. Δοκίμασα πολλές λύσεις, δεν έπαιξε καμία. Έβαλα 8 και είμαι >60 ανά πάσα στιγμή

Προσωπικα δεν ειδα καποια αισθητη διαφορα...

Να βάλεις τα γυαλιά σου γέροντα.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα για κάποιο λόγο, στα 7ρια είχε framedrops και δε μπορούσα να παίξω. Μιλάμε έφτανε και 10fps. Δοκίμασα πολλές λύσεις, δεν έπαιξε καμία. Έβαλα 8 και είμαι >60 ανά πάσα στιγμή

Να βάλεις τα γυαλιά σου γέροντα.

Το τονισα κιολας, "προσωπικα"

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=w_FubtHGJ8o]Προσωπικά - Ελένη Δήμου - YouTube[/ame]

:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Το έλιωσα το game...Υπέροχο...:D

Ποιο game βρε ελιωσες το singleplayer ? μπες σε κανα server με αλλους 64 να δεις τον πανικο και την ομιχλη :hehe:

Εδω ειναι και ολοι οι δικοι μας The Greek Battlefield Community - Ελληνικοί Server Καλη αρχη με πολλα kills :)

Link to comment
Share on other sites

^^ ισχυει...

Πολυ trade kill, το οποιο ειχε μειωθει στο κανονικο παιχνιδι, τωρα επανηλθε πολυ περισσοτερο, πραγμα που δεν συνεβαινε καθολου (αντε πολυ σπανια) στο cte.

Φταιει οτι δεν περασαν ακομα καποια πραγματα απο το cte; ή οτι στο cte ειναι πιο ελεγχομενο το περιβαλλον απο πλευρας σερβερ;

Ειναι καλυτερα τα πραγματα απο netcode σε σχεση με πριν, αλλα αρκετα πισω απο το cte...

edit:

το αντιθετο απο μενα λεει αλλα προσθεται και καποια αλλα

[ame]

[/ame] Έγινε επεξεργασία από wolves
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά τόσο μικρό ειναι το campaign???Σε 2 μέρες το τερμάτισα....WTF???

Από ότι φαίνεται έχεις αγοράσει και το Premium pack. Αν το πήρες μόνο για το campaign, τότε τι το θέλεις το Premium?

Στο multi θα το χρησιμοποιήσεις, όπως κι εκεί θα χαρείς το παιχνίδι. Μπορεί το campaign να το τέλειωσες σε 2 ώρες, αλλά στο mutli τις πρώτες 2 ώρες θα φας πολύ ξύλο. Αν δεις τα profiles των περισσότερων από εδώ μέσα, έχουμε στο multi εκατοντάδες και μερικοί πάνω από 1000 ώρες. Νομίζω έτσι τα αξίζει τα λεφτά του.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.