Jump to content



Έχετε πρόβλημα στο BF4; Αν ναι, πως παίζετε;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Τώρα τελευταία μου κρασάρει και μου πετάει μήνυμα DirectX Error Out of Memory...συμβαίνει και σε άλλους ???

Edit: άλλαξα το resolution scale από 110 σε 100 και τώρα είναι κομπλέ.

Έγινε επεξεργασία από Lamogio
Link to comment
Share on other sites

Τώρα τελευταία μου κρασάρει και μου πετάει μήνυμα DirectX Error Out of Memory...συμβαίνει και σε άλλους ???

Edit: άλλαξα το resolution scale από 110 σε 100 και τώρα είναι κομπλέ.

θα δοκιμάσω και εγώ έτσι πως είπες να δω πως πάει αλλα τι διαφορα να έχει ρε φιλε από 100 σε 110 :p:red:

Link to comment
Share on other sites

θα δοκιμάσω και εγώ έτσι πως είπες να δω πως πάει αλλα τι διαφορα να έχει ρε φιλε από 100 σε 110 :p:red:

Πραγματικά δεν ξέρω για πιο λόγο το έκανε...αλλά ήταν το μόνο που έριξα και δεν μου το ξαναέβγαλε...

Link to comment
Share on other sites

Μπαναρετε τον busakiller - Battlelog / Battlefield 3

Δεν ειναι χακερ αλλα κ@λ@παιδο. Εφαγε μπαν επειδη εκλεβε heli και καθοτανε στην ακρη της πιστας με TV. Και μετα ηρθε στο φορουμ απειλησε και εκανε ddos για καμια ωρα. Οποιος εχει σερβερ να εχει το νου του.

Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος να φαει τανκ με ucav? Η ηταν τα γνωστα προβληματα της kill cam?
Σε συνδιασμο με C4 ακομη και με flash granade το στελνεις αδιαβαστο το tank.

Ναι, μπορει να γινει ειτε λογω low health ειτε λογω εκρηκτικων

edit1:αν και απο οτι θυμαμαι περιπου 40 damage πρεπει να εχει

edit2: με προλαβε ο Master :p

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
Link to comment
Share on other sites

EA wins lawsuit over Battlefield 4's awful launch

The lawsuit has been ruled in EAs favor by US District Judge Susan Illston of San Francisco, who said that EA wasn’t misleading investors, they were simply making “inactionable statements of opinion, corporate optimism, or puffery”.

In other words, EA was being very optimistic about Battlefield 4, but did not outright lie to investors.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.