Jump to content



Αγορά μεταχειρισμένου/καινούργιου κινητού Android


Gregorypeg1000

Recommended Posts

Καλησπέρα παίδες.Έχω μπει τελευταία στο τριπάκι για κινητό και λέω να πάρω κάτι γύρω στα 200 ευρώ.Από ότι έχω δει σε αυτή την τιμή παίζει από καινούργια το se xperia neo v,samsung nexus s.Σε μεταχειρισμένα παίζουν το htc desire hd που μαρέσει πολύ λόγο μεγάλης οθόνης,galaxy s και xperia arc s.Πιο μου προτείνεται από όλα αυτά???Μιας και κάνω αναβάθμιση από zte blade θα ήθελα να έχει μεγαλύτερη οθόνη (4inch το λιγότερο)

Link to comment
Share on other sites

Samsung Galaxy Nexus vs Galaxy S

1080p vs 720p

LED Flash που το galaxy s δεν έχει δυστυχώς.

1.2 ghz vs 1ghz

Βρήκα οικονομικά και αγόρασα το Galaxy W στην γυναίκα μου και είμαι πολύ ευχαριστημένος. Είχε LG 2x πρίν. Πολύ καλύτερη camera αν και μικρότερη ανάλυση.

Link to comment
Share on other sites

Samsung Galaxy Nexus vs Galaxy S

1080p vs 720p

LED Flash που το galaxy s δεν έχει δυστυχώς.

1.2 ghz vs 1ghz

Βρήκα οικονομικά και αγόρασα το Galaxy W στην γυναίκα μου και είμαι πολύ ευχαριστημένος. Είχε LG 2x πρίν. Πολύ καλύτερη camera αν και μικρότερη ανάλυση.

Άλλο το Samsung Nexus S και άλλο το Samsung Galaxy Nexus που δείχνει το συγκριτικό... καμία σχέση...

Link to comment
Share on other sites

εγω εκανα μια προταση αλλα αν θεωρεις 5αρι με 3,5 ιδιο και 600 με 1000 ιδιο και το βασικοτερο dell με zte ιδιο δεν ξερω τι να πω

Δεν αντιλέγω,αλλά στην ουσία είναι το blade με μεγαλύτερη οθόνη και λίγο γρηγορότερο cpu.Ίδια gpu άρα όχι ics και jb.To 600-1000 δεν θα κάνει την τρελή διαφορά με το adreno 200 πάνω και το zte το πουλάει και η dell με το λογότυπο της πάνω σαν Dell XCD35 - Full phone specifications oπότε το ότι είναι dell δεν μου λέει κάτι

Link to comment
Share on other sites

εχω 3 streak το ενα ειναι ηδη με ics alpha ακομα το μονο π δεν δουλευει ειναι η καμερα, βεβαια με ταβανι τα 200ε δεν μπορεις να παρεις πολλα πολλα, το κινητο ειναι αρκετα γρηγορο για την ηλικια του ακομα και με ics.

http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/165953_3697817998931_1317143684_n.jpg να και μια παλια φωτο

----------------------------------

παντως τοτε πιστευω η λυση μεταχειρισμενο ειναι μονοδρομος

Link to comment
Share on other sites

παντως τοτε πιστευω η λυση μεταχειρισμενο ειναι μονοδρομος

Το ξέρω και για μεταχειρισμένο πάω κυρίως και για αυτό ρώτησα ποιο από αυτά που έχω γράψει πάνω πιστεύεται πως είναι καλύτερο.

Link to comment
Share on other sites

nexus s και μην ψαχνεις τιποτα αλλο.τα θετικα εναντι του nexus που μπορει να χουν τα αλλα δεν συγκρινονται με την δυνατοτητα του να παιρνει τα updates κατευθιαν απο την google

Από ότι βλέπω για αυτό πάω και από ότι βλέπω σε βιντεάκια πατάει στο λαιμό κάμποσα διπύρηνα.Τώρα όσο για τις αναβαθμίσεις,δεν νομίζω να πάρει και την επόμενη.

Link to comment
Share on other sites

Ποια επομενη.

Χθες περασα ΟΤΑ σε nexus S Jelly!

Εννοούσα την επόμενη από Jelly.Έχει παρει απο 2,1 μεχρι 4,1. Δεν νομίζω να πάρει και την επόμενη όποια και να είναι.Θα μου πεις είναι και 2 χρονων κινητό οπότε λογικό.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.