Jump to content



Ασύρματο τηλέφωνο...προτάσεις για αγορά...


venom7

Recommended Posts

Καλησπέρα παίδες!

Είμαι σε φάση για να κάνω μια αγορά ενός ασύρματου τηλεφώνου και θα ήθελα την γνώμη σας για το ποιο να αγοράσω αλλά και το από που.

Θέλω να είναι ότι φτηνότερο αλλά όσο καλύτερο γίνεται.Δλδ ας πούμε το καλύτερο δυνατόν μέχρι 30€!!!Αν όμως υπάρχει άλλο καλύτερο με 20€ ή η διαφορά είναι σχεδόν ανούσια ας πούμε, τότε προτιμάμε αυτό!

Και επίσης να παίρνει 2x AAA μπαταρίες.

Σας ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Siemens Gigaset AS180 | Skroutz.gr

Αυτό έχω πάρει και είναι ότι καλύτερο έχω δοκιμάσει τον τελευταίο καιρό από άποψη αυτονομίας και ποιότητας.

Επίσης άμα έχεις 2 ίδια σε μια βάση έχουν και ενδοεπικοινωνία.

Link to comment
Share on other sites

Ειχα panasonic οπου ειχε ζησει γυρω στα 10 χρονια χωρις προβληματα.Ηταν πραγματικο σκυλι.

Τωρα που χρειαστηκα δευτερο ασυρματο πηρα το. siemens που αναφερει το παιδι παραπανω και 3 μηνες τωρα δεν εχω παραπονο. Ισα ισα που κραταει γυρω στη βδομαδα η μπαταρια με φυσιολογικη χρηση.

Sent from my BlackBerry 9700 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυτό: Panasonic KX-TG1611GRH - Τηλέφωνο ασύρματο - Αναγνώριση κλήσης - Μαύρο | Multirama το παρουσιάζει προσφορά στα λεφτά που θες να κινηθείς-για μπαταρίες δε λέει-.Τώρα από Δευτέρα δε ξέρω αν είναι ακόμα....

Link to comment
Share on other sites

Δεν συγκρινεται το Panasonic. Τέτοιο σκυλί τηλέφωνο πρώτη φορά είδα. Τι σε χέστρα έχει πέσει, τι 10 φορες κάτω, τι απο μπαλκόνι... ούτε Nokia 3310 να ηταν.

Άντε να πας σπίτι του Dr.Paneas και να του πεις ''δωσ'μου το ασύρματο να κάνω ένα τηλέφωνο''...:hehe::crazy_pilot:

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Eχω 3 σχεδον ιδια με αυτο(απλα προηγουμενο μοντελο) , σκυλια...

Τα 2 δουλευουν στο γραφειο 12ωρα, το 1 στο σπιτι.

Προσφατα πηρα κ ενα ποιο μεγαλο μοντελο γιατι το αλλο ειχε μονο 50 μνημες κ δε μου φταναν. Εξισου ποιοτικο αν κ η μπαταριες τελιωνουν μεσα σε 2-3 μερες λογο μεγαλης οθονης μαλλον.

Panasonic KX-TG6611GRT (μαύρο) - Ασύρματες Συσκευές - plaisio.gr

Link to comment
Share on other sites

Eχω 3 σχεδον ιδια με αυτο(απλα προηγουμενο μοντελο) , σκυλια...

Τα 2 δουλευουν στο γραφειο 12ωρα, το 1 στο σπιτι.

Προσφατα πηρα κ ενα ποιο μεγαλο μοντελο γιατι το αλλο ειχε μονο 50 μνημες κ δε μου φταναν. Εξισου ποιοτικο αν κ η μπαταριες τελιωνουν μεσα σε 2-3 μερες λογο μεγαλης οθονης μαλλον.

Panasonic KX-TG6611GRT (μαύρο) - Ασύρματες Συσκευές - plaisio.gr

Τι μπαταρίες παίρνει? ΑΑΑ?

αν ψάχνεστε μια φορά για το SAR των κινητών να ψάχνεστε 10 φορές για το SAR των Dect

?

Link to comment
Share on other sites

?

Cordless Phones: Even More Dangerous Than Cell Phones? | electricsense.com

Αν και διαφημίζουν και ένα μοντέλο-δε θυμάμαι αυτή τη στιγμή ποιό-που όταν επιστρέφεις το ακουστικό στη βάση σταματάει την εκπομπή.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες!

Είμαι σε φάση για να κάνω μια αγορά ενός ασύρματου τηλεφώνου και θα ήθελα την γνώμη σας για το ποιο να αγοράσω αλλά και το από που.

Θέλω να είναι ότι φτηνότερο αλλά όσο καλύτερο γίνεται.Δλδ ας πούμε το καλύτερο δυνατόν μέχρι 30€!!!Αν όμως υπάρχει άλλο καλύτερο με 20€ ή η διαφορά είναι σχεδόν ανούσια ας πούμε, τότε προτιμάμε αυτό!

Και επίσης να παίρνει 2x AAA μπαταρίες.

Σας ευχαριστώ!

Τι πάροχο τηλεφωνίας έχει όμως?

Γιατί εάν έχεις CYTA τότε παίζει μεγάλη ασυμβατότητα με αρκετές εταιρείες , πέραν της Gigaset.

Είμαι παθών βλέπεις:banging:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.