Jump to content



Κάρτα ισάξια/καλύτερη της GTX280;


racer

Recommended Posts

Μαύρο στο Πλαίσιο, αυτό έχω να πω. Θα πάρω μια 7770 με το πιστωτικό των 85€ και αυτή θα είναι η τελευταία μου αγορά από εκεί. Με υπεύθυνο δε μπορώ να μιλήσω λέει.. Κρίμα.

Μια χαρά ρε συ άμα σου δώσουν 7770..ίδια απόδοση με την 285 βγάζει σε λιγότερα watt, dx11, νέας τεχνολογίας κτλ κτλ. Με €85 μεταχειρισμένη αυτή τη κάρτα δε θα την έβρισκες.

Link to comment
Share on other sites

Μα δε μου τη δίνουν, εγώ θα σκάσω +45€ (για κάρτα που μάλιστα δεν είναι δικιά μου, αλλά του βαφτησιμιού μου) για να την πάρω. Μου λέει ο τεχνικός "μπορείτε να δώσετε μια διαφορά να πάρετε μια αντίστοιχη κάρτα", του λέω "ποιος θα μου τα δώσει αυτά τα λεφτά, εσύ;;" ΟΥΡΤ.

Link to comment
Share on other sites

Μα δε μου τη δίνουν, εγώ θα σκάσω +45€ (για κάρτα που μάλιστα δεν είναι δικιά μου, αλλά του βαφτησιμιού μου) για να την πάρω. Μου λέει ο τεχνικός "μπορείτε να δώσετε μια διαφορά να πάρετε μια αντίστοιχη κάρτα", του λέω "ποιος θα μου τα δώσει αυτά τα λεφτά, εσύ;;" ΟΥΡΤ.

άααα, οκ. Εγώ κατάλαβα ότι θα στην έδιναν αντί για το πιστωτικό...χοντρή π@π@ριά τότε.. :(

Link to comment
Share on other sites

Ο πελάτης έχει πάντα δίκιο μόνο που το δίκιο είναι με το μαγαζί.

Αν η 7770 ήταν κάτω από 85€ θα του έδιναν την κάρτα αναγκαστικά αντί για το πιστωτικό, να είσαι σίγουρος.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.