Jump to content



Κορυφαίες ατάκες μελών του TheLab.gr (QuoteLab)


unseen

Recommended Posts

το ειπε ο ενας.... οι αλλοι 4 που ειναι? :D

(no hard feelings :p)

ωωωωωωωωω τι σου'πε! τα μισά να μου έλεγαν ε
unledyam.png
Obvious troll is obvious

Αυτά είναι!

Edit: Διαβάστε τα Ανέκδοτα (τελευταία σελίδα) για να δείτε πως όλα... ξεκινούν από τον Astro! :p

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
δυστυχως ομως μια φορα εισαι νεος.Ποτε ξανα.Μια φορα εχεις χρονο για μπιτσιζ/καρριερα/$$$$.Στα 40σαμθινγκ ειναι λιγο αργα.

Το φέρνω εδώ για να μην χαθεί.

Υπομονή έχω. Αν με βοηθήσει λίγο η τύχη , όταν θα είσαι 40 θα έρθω σε κάποια μάζωξη με αυτή τη φράση γραμμένη σε πετσί από παπούτσι και θα το ακουμπήσω δίπλα σου.

Στοίχημα ότι θα το αρπάξεις και θα το φας : )

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Το φέρνω εδώ για να μην χαθεί.

Υπομονή έχω. Αν με βοηθήσει λίγο η τύχη , όταν θα είσαι 40 θα έρθω σε κάποια μάζωξη με αυτή τη φράση γραμμένη σε πετσί από παπούτσι και θα το ακουμπήσω δίπλα σου.

Στοίχημα ότι θα το αρπάξεις και θα το φας : )

ΟΚ ,παει στο στοιχημα :)

Link to comment
Share on other sites

να χω τα ΜΑΤ να με διωχνουν.? εγω δεν ειμαι φλωρος σαν τους περισσοτερους ελληνες, εγω και ομοιοι μου, αν κατεβουμε, θα θρηνισουμε δεκαδες θυματα απο την πλευρα των ΜΑΤ...δεν δεχομαι ουτε την καρπαζια ουτε το "γκλοπ" να με χτυπα...

Άνετα, από τα πιο ουσιαστικά post που 'χουν γίνει σε αυτό το forum.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Άνετα, από τα πιο ουσιαστικά post που 'χουν γίνει σε αυτό το forum.

Το βλέπω και ανεβάζω με HellasVagabond:

Chosen μαλλον δεν εχεις εμπειρια απο γυναικες γιαυτο λες οτι λες.

Ρωτηστε λιγο γυναικες φιλες που εχετε ολοι αν γουσταρουν που και που αγριαδες ( χαστουκια , υψωμα της φωνης. ) και μετα μπορουμε να συζητησουμε για το τι θελουν οι γυναικες.

Εχουμε γεμισει βουτυροπαιδα εκει εξω και οι γυναικες μας δουλευουν η μηπως δεν το βλεπουμε καθε μερα που λενε "Χαθηκανε οι αντρες". Τι νομιζετε πως οταν λενε αντρες εννοουν αντρες που κανουν τα παντα για εκεινες και τους φερονται παντα γλυκα ??

Οι γυναικες ειναι ΠΕΡΙΕΡΓΕΣ , θελουν την φροντιδα τους, θελουν τις γλυκες τους αλλα θελουν και την αγριαδα τους για να θυμουνται πως ΑΝΤΡΑΣ ειναι αυτος που βλεπουν απεναντι τους και οχι εκεινες.

Οσοι μπορεσαν καταλαβαν.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.