Jump to content



Κορυφαίες ατάκες μελών του TheLab.gr (QuoteLab)


unseen

Recommended Posts

αν και ευαίσθητο το θέμα.........μου άρεσαν οι ανταπαντήσεις.

Το νεκροταφειο του Π.Φαληρου ειναι ακριβως διπλα απο το νεκροταφειο της Ν.Σμυρνης
και το νεκροταφείο της Ν Σμύρνης που είναι;
Δίπλα σε αυτό του Παλαιού Φαλήρου
Link to comment
Share on other sites

http://athens.indymedia.org/local/webcast/uploads/metafiles/getimgdjxpzx.jpg

μπορει να μου πει κάποιος τι κρατάει ο αστυνομικός που βρίσκεται δεξιά στο δεξί του χέρι;
κινητό είναι...
Ηλεκτροσοκ! η δεν ξέρω πως λέγεται.
Υπάρχει κινητό με ηλεκτροσόκ...? της apple είναι...?
taser?

iTaser!!! αν ειναι apple.

i-shock
Link to comment
Share on other sites

Εν τω μεταξυ εχει κυκλοφροησει ενα mail το οποιο αναφερει οτι ο Ισοκρατης δεν ειχε πει ποτε κατι τετοιο.

Ατακα καποιου ανωνυμου (της εποχης ή μη) ειναι και την εχουνε κολλησει στον Isocrates...

Ε ρε και να ισχυει κατι τετοιο... Ουτε ο Αμαζονιος με ολες τις γατες του δεν σε ξεπλενει Αντωνακη...:rofl:

δε μασάει από τέτοια.

είναι περιηγητής του κυβερνοχώρου, αφουγκραστής των ιστολογίων και υπερχρήστης των υπηρεσιών του παγκόσμιου ιστού. με οδηγό το εγώ-φωνό του θα βρει την αλήθεια διαδραστικά, κι αν δεν υπάρχει, θα τη δημιουργήσει.

λολ

Link to comment
Share on other sites

γεια χαρα την ψαχνω με μια καλη ουισκαρα.μπατζετ καμια 200αρα....
Με ενα καλό SIPS Panel μπορείς να διακρίνεις ποσο πιο σκούρο ειναι το 21αρι απο το 15αρι (που ειναι ήδη αρκετά σκούρο) στην παρακάτω φωτο...
θέλουμε φωτογραφίες μετά το τέλος της μπουκάλας
λες να μπορείτε
θα την βαλουν απο πριν στο αυτοματο.......

:sarcastic::sarcastic::sarcastic::hehe::hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

Καλα εκανες και απαντησες αλλα δεν με καλυψες....

ΑΣ το αφησουμε ομως μη το κανουμε τελειως of topic...

Δεν με κάλυψες, αλλά δεν θέλω και να με καλύψεις.

Ο ορισμός του προκατειλημμένου !

Link to comment
Share on other sites

εδω και 2 ωρες εχουμε λιωσε ΜΣΝ ... δεν αντεχω!! η κοιλιαααααα μου ! !!

Ο χρήστης ea6gka λέει:

loipon ase tora ta sapia

Ο χρήστης ea6gka λέει:

kammia nufh poloneza exeis na mou proteineis?

Ο χρήστης ea6gka λέει:

kammia xaderfh tpt?

Ο χρήστης ea6gka λέει:

eimai kalos overclocker na peis

Ο χρήστης ea6gka λέει:

klokaro gera

Ο χρήστης ea6gka λέει:

me tsampouka

Ο χρήστης ea6gka λέει:

eisai toso polonos oso ego eimai gatos

Ο χρήστης O polonos λέει:

niaaaaaaaaou :hehe:

Να ποσταρω και τα αλλα ? :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Ο χρήστης Manos λέει (11:46 μμ):

όλε

Ο χρήστης O polonos λέει (11:21 μμ):

?

Ο χρήστης Manos λέει (11:21 μμ):

Βρήκα το 1+1 - (πόσο δίνει στην κλήρωση του Τζόκερ)

Ο χρήστης Manos λέει (11:21 μμ):

1 euro

Ο χρήστης Manos λέει (11:22 μμ):

that means i got 3 euros

Ο χρήστης O polonos λέει (11:31 μμ):

τα κονόμησες :hehe:

Ο χρήστης Manos λέει (11:31 μμ):

nai!!! :hehe:

Ο χρήστης O polonos λέει (11:38 μμ):

Κερνάς ?

Ο χρήστης Manos λέει (11:39 μμ):

Ναι αμέ...μια τσίχλα λολ

Ο χρήστης O polonos λέει (11:39 μμ):

Καπότ%$ πάρε

Ο χρήστης O polonos λέει (11:43 μμ):

Χρήσιμο πράμα

:rofl::rofl:

Link to comment
Share on other sites

Με αφορμή τη καταχώρηση του Τζιμάκου, να σας παρακαλέσω να όσο μπορείτε να περιορίζεστε σε ατάκες του έχουν γίνει εντός του thelab.gr. (Λέξεις κλειδιά: Ατάκες, thelab.gr)

Link to comment
Share on other sites

Epic :hehe: :hehe: :hehe:

αυτό και αν είναι:shout:

Ένα ζευγάρι κινείται με το αυτοκίνητό του επί της Εθνικής Οδού. Ο άνδρας βρίσκεται στο τιμόνι και κινείται με μια ταχύτητα 140 χμ/ώρα. Ξαφνικά η κοπέλα από δίπλα του αρχίζει να "ανάβει".

- "Σε θέλω πολύ" του λέει, "θέλω να με πάρεις..." και τα σχετικά.

Αυτός συνεχίζει να οδηγεί λέγοντάς της ότι είναι αδύνατον να σταματήσει κάπου. Η κοπέλα δεν το βάζει κάτω και του ξεκουμπώνει το φερμουάρ και ξεκινά τον... στοματικό έρωτα. Ο άνδρας τα χάνει προς την στιγμή αλλά στην πορεία δείχνει να το απολαμβάνει...

Ξαφνικά, ένα σαμαράκι στο δρόμο δημιουργεί τέτοιο τράνταγμα, που της κοπέλας της μένει το μόριο στο στόμα! Ανοίγει ενστικτωδώς το παράθυρο και το φτύνει έξω! Αυτό, ακόμα σε στύση σκάει επάνω στο παρ-μπριζ αυτοκινήτου που ακολουθούσε και στο οποίο επέβαιναν δύο φίλοι. Μένουν άφωνοι.

Κοιτάζονται για λίγα δευτερόλεπτα μεταξύ τους και ο συνοδηγός αποκρίνεται όλος έκπληξη:

- "Είδες πού**α το μυγάκι;;;"

Ένας χρήστης γράφει ανέκδοτα στο thelab.gr. Ο χρήστης βρίσκεται στο πληκτρολόγιο και γράφει με ταχύτητα 140 γράμματα το λεπτό. Ξαφνικά ο mod που διαβάζει αυτά τα οποία γράφει αρχίζει να "ανάβει".

"Θα φάει κάρτα" σκέφτεται, "θέλω να την φάει αμάσητη" και τα σχετικά.

Ο χρήστης συνεχίζει να γράφει, σκεπτόμενος ότι είναι αδύνατον να μην αρέσει το ανέκδοτο σου άλλους. Ο mod δεν το βάζει κάτω και κρατάει σφιχτά το ποντίκι και ξεκινά τις ... κάρτες. Ο χρήστης τα χάνει πρός την στιγμή, αλλά στην πορεία δείχνει να το απολαμβάνει...

Ξαφνικά πέρνει χαμπάρι ένας αντμίν τι γίνεται και σφίγγει ένα μπάν στο χρήστη που δημιουργεί τέτοιο τράνταγμα που ο χρήστης εκσφενδονίζεται! Ανοίγει αυτόματα η πόρτα του λάμπη και τον πετάει έξω! Αυτός δεν έχει πάρει χαμπάρι τίποτα συνεχίζει να γράφει ώσπου πατάει υποβολή. Και τότε μένει άφωνος.

Κοιτάζει το μήνυμα για λίγα δευτερόλεπτα και αποκρίνεται όλο έκπληξη:

- "Είδες ban ο admin;;;"

Φορ δε σέικ οφ ίντερεστ εντ σάιενς, συνδίασα τα προηγούμενα posts σε ένα και μου βγήκε το εξής:

Ένα ζευγάρι κινείται με το αυτοκίνητό του επί της Εθνικής Οδού. Ο αντμίν βρίσκεται στο τιμόνι και κινείται με μια ταχύτητα 140 χμ/ώρα. Ξαφνικά ο χρήστης από δίπλα του αρχίζει να "ανάβει".

- "Σε θέλω πολύ" του λέει, "θέλω να με πάρεις..." και τα σχετικά.

Αυτός συνεχίζει να οδηγεί λέγοντάς της ότι είναι αδύνατον να σταματήσει κάπου. Ο χρήστης δεν το βάζει κάτω και του ξεκουμπώνει το φερμουάρ και ξεκινά τον... στοματικό έρωτα. Ο αντμίν τα χάνει προς την στιγμή αλλά στην πορεία δείχνει να το απολαμβάνει...

Ξαφνικά, ένα σαμαράκι στο δρόμο δημιουργεί τέτοιο τράνταγμα, που του χρήστη του μένει το μόριο στο στόμα! Ανοίγει ενστικτωδώς το παράθυρο και το φτύνει έξω! Αυτό, ακόμα σε στύση σκάει επάνω στο παρ-μπριζ αυτοκινήτου που ακολουθούσε και στο οποίο επέβαιναν δύο φίλοι. Μένουν άφωνοι.

Κοιτάζονται για λίγα δευτερόλεπτα μεταξύ τους και ο Hugh Hefner αποκρίνεται όλος έκπληξη:

- "Είδες πού**α ο RootX;;;"

Χρειάζομαι βοήθεια; :...:

Έχω λίωσει :hehe::hehe: EPIC λέμεεεεεεεεεεεε:p:P

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.