Jump to content



Κορυφαίες ατάκες μελών του TheLab.gr (QuoteLab)


unseen

Recommended Posts

ή πότε θα ξαναβγουν στους δρομους οι κουκουλοφοροι/γνωστοι-αγνωστοι/ολυμπιακοι -παναθηναικοι/απεργοι/συνταξιουχοι και θα σου το κανουν καλοκαιρινο,την ωρα που εσυ αγοραζεις αμεριμνος αθορυβα ανεμιστηρακια

χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Όχι ακριβώς ατάκα αλλά δεν άντεξα και δεν ξέρω που πρέπει να μπει :rofl: :rofl: :rofl:

Ένα νέο ελληνικό forum που θα βρεις τα πάντα! Ταινίες, προγράμματα, παιχνίδια κλπ! Συζήτησε οτιδήποτε θες ή σε απασχολεί με τα υπόλοιπα μέλοι του forum, καθώς και μείζον κοινωνικά θέματα! Σε περιμένουμε να ενταχθείς στο forum μας και να βοηθήσεις και εσύ το έργο μας!
Reported also!

----- |

----- |

----- ν

Να 'σαι καλά!:victory:
Κάντο ότι θες εξάλλου σε εμένα κάνεις κακό? Στους admin του forum κάνεις!

:rofl:

Link to comment
Share on other sites

Ατάκα του "o polonos" στο ΠΟΘ 2.0 στην αναφορά του ότι οι αστυνομικοί της Θεσσαλονίκης θα κυκλοφοράνε με ποδήλατα

Καλοι οι αστυνομικοι με τα ποδηλατα αλλα οταν θελουν να κανουν συλληψη τι κανουν?

drin drin ...in the basket ?:rofl:

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη υπαρχει περιπτωση να εχεις μπροστα σου 2 επεξεργαστες στην ιδια τιμη λεω εγω και ο ενας να λεγεται Isuck και ο αλλος Irock και ειναι χιλιες φορες καλυτερος απο τον πρωτο σε αποδοση και ποιοτητα, να σκαλωσεις στην ονομασια?:no:

:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Πιτζίμη που σαι ρε παλίκαρε.....άντε με το καλό.γειτονιάσαμε ρα.1 γεφυρα διαφορά δίπλα στην εθνική είμαστε πλέον

Καημένε PGM...νιόπαντρος άνθρωπος....
Αμα η γυναικα του ειναι πανω απο 14 δεν κινδυνευει ρε...:hehe:
Οου μι τζι εντ θρι λολς.

Και η Μαρινα Τσιντικιδου με το ΛΑΟΣ??

Νομιζω οτι κανουνε τρελλες μεταγραφες εκει.

Αν πλαισιωσουν σωστα τους 2 αστερες Ψινακη-Ανατολακη και παρουν τον Κobe, τον Beckham και τον Μαρκο Παγδατη πιστευω οτι χτυπανε ανετα πρωταθλημα.

Μου φαινεται εχεις ρεντα αποψε Σολωνουκο....

Link to comment
Share on other sites

απάντηση του Γιάγκου στον αγαπημένο μας Χημικό

Ουτε σε μενα 6 μηνες με πλησιασε κανεις στον γνωστο διαδρομο του ΤΕΙ στο Αιγαλεω...
Εντάξει είναι και θέμα χημείας μην σε παίρνει από κάτω. : )

:hehe::rofl::hehe:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
YΓ 2 Οι εν λόγω απιστίες σου ήταν από τα πολλά που έχω καταπιεί (τώρα που θα πάει το μυαλό του καθενός δεν θέλω καν να φαντάζομαι) :p

http://www.thelab.gr/member.php?u=1498

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
οταν ζεις σε αυτο το ******** οπου οι ******** που σε κυβερνανε βαζουν αλλους ******** να σου κοβουν κληση για 10 και 20 ευρω για το παραμικρο,τοτε τι περιμενεις?

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Αστρολάβος : Σήμερα στις 00:04. Αιτία: ******** χρήστες που ******** έχοντας το ******** συνήθειο να ******** όταν ******** έτσι ώστε να ******** χωρίς να ********.

Απλά respect :agree:

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
- The Big Bang Theory

- Lost

- How I meat your mother

- 2 and a 1/2 men

- Family Guy

- 24

- Prison Break

- Nip / Tuck

τυπογραφικο λαθος μαλλον, αλλα πολυυυυυ πετυχημενο!

(αν δεν ειναι τυπογραφικο λαθος απλα :worship:)

xaxa....meat your mother :rofl:

Link to comment
Share on other sites

"μπορεί την φωτογραφία να την πείραξες στο Photoshop και να είναι πλαστή."

Του λέω έχω μια Χ πείρα στο Photoshop και είναι πολύ δύσκολο μια τέτοια εικόνα να πλαστογραφηθεί. Και τι γυρνάει και λέει:

"Τότε δεν είσαι καλός στο Photoshop"!!!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

A young man was planning to get married and asked his doctor how he could tell if his bride is a virgin.

The doctor said, 'Well, you need three things. A can of red paint, a can of blue paint and a shovel..'

The man was astonished and asked, 'So what do I do with these?'

The doc replied, 'Before the wedding night, you paint your one ball red and the other ball blue. If she says, 'That's the strangest pair of balls I ever saw', you hit her head with the shovel

μα γιατι να την χτυπησει?:flower:
Γιατί αυτός αγόρασε παρθένα, οπότε έτσι θα την στείλει για RMA :hehe:
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.