Jump to content



Δειξτε τα Bugs των παιχνιδιων


Stefanos6

Recommended Posts

Ένας άλλος πρίν καθόταν στην άκρη ενός πατώματος με τα χέρια κι αυτός ανοιχτά, και όπως θαυμάζεις τα υπέροχα γραφικά...

Έ τον μπαγάσα....

Κοίτα που έχει κρύψει το machinegun του.... και μας το παίζει αθώα περιστερά....

post-644-1416071152,5813_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ένας προηγούμενος όμως που είχε το θράσος να μου δείχνει το όπλο του και να με απειλεί.... ( φυσικά χωρίς να κάνει τίποτα...) ,με νευρίασε.... με έπιασε το άτιμο το berserk πάλι (δεν παίρνω και τα χάπια μου, γμτ... ) . Αφού τον έχω σαπίσει στο ξύλο , και αρχίζει να καίγεται ( για την επιβίωση του μηχανήματός μας) μένει μετέωρο το όπλο .... το οποίο μάλιστα έχει για λίγο και την κίνηση του αποβιώσαντα, μέχρι να καούν και οι πατούσες του, και μετά εξαφανίζεται ώς δια μαγείας....

post-644-1416071152,5903_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

δεν φαινετε και πολυ καλα αλλα πρεπεινα βγαινει νοημα...

αν καποιος μπορει ας παει στο doom 3 μπροστα απο ενα καθρεφτη και να βγαλη οπλο...

ενω το κραταει με το δεξι στη φωτο φενετε να το κραταει με το αριστερο... λολ

post-522-1416071169,1502_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Elpis [20-08-2004 17:09]

δεν φαινετε και πολυ καλα αλλα πρεπεινα βγαινει νοημα...

αν καποιος μπορει ας παει στο doom 3 μπροστα απο ενα καθρεφτη και να βγαλη οπλο...

ενω το κραταει με το δεξι στη φωτο φενετε να το κραταει με το αριστερο... λολ

εγω δεν το επιασα.... μα... ετσι δεν ειναι οι καθρεφτες? σωστο δεν ειναι?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.