Jump to content



Πόσα χρήματα ξοδεύετε κάθε χρόνο για τον υπολογιστή σας;


TheLab

Recommended Posts

Εγώ δεν ξέρω και δεν θέλω να το σκέφτομαι. Πάνω από 500 δεν νομίζω να είναι αλλά συνεχίζω να ροτιμώ να μην το σκέφτομαι... Πάντως ευτυχώς που υπάρχουν και οι εγγυήσεις γιατί αλλιώς με τη ζημιά που έπαθα τελευταία (το κάψιμο) θα πέταγα τουλάχιστον 200...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 47
  • Created
  • Last Reply

Εγώ περίπου 350-550 το χρόνο αλλά Μέχρι στιγμής με το DVD +-RW και κάτι DVD άδεια (που είναι πιο ακριβά από τα cd )έχω φτάσει στα 500 και από ότι βλέπω μέχρι το τέλος της χρονιάς θα φτάσω τα 700

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από icy20

Για να καταλαβω το ποσα χαλαμε ειναι αν αφαιρεσουμε αυτα που πουλαμε η ετσι απλα ποσα λεφτα δινουμε?

μετάφραση για όποιον δεν κατάλαβε: Ο Μάριος βγάζει κι από πάνω!

Link to comment
Share on other sites

Αχχχχχχχχχχχχχχχχχ πόσο σας μισώ απάισια Στρουμφάκιαααααααααααααααααααααα!!!!! :whip:

Από τότε που βρήκα αυτό το φόρουμ έχω χαλάσει τα μαλλιά της κεφαλής μου!!!

Όλο ψάχνομαι για κάτι καλύτερο και έχω πάθει και μια πώρωση με το watercooling και τα TEC:wall:

’ντε να δούμε τι θα γίνουμε....ήδη άρχισα τη δίαιτα πάντως γιατί δεν βγαίνω:cry:

Link to comment
Share on other sites

Πρωτο μου post στο forum για την λυπητερη,απο τον ιουνιο εχω σκασει (let's see...)

550euro (PDA 4155) + 920euro (motherboard + CPU + Video + RAM + DVD-RW + motherboard (αποτυχια στην αναβαθμιση του BIOS της πρωτης + PCMCIA wifi ) + 180euro για την DSL ti συνολο εχουμε? 1650euro!!! Και αυτα ολα απο τον ιουνιο γιατι τα προηγουμενα ηταν 'ψιλα' και δε μπορω να τα υπολογισω. παντος ακουω προτασεις για την αναβαθμιση του νοεμβριου :devil: :devil: :devil:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από icy20

Για να καταλαβω το ποσα χαλαμε ειναι αν αφαιρεσουμε αυτα που πουλαμε η ετσι απλα ποσα λεφτα δινουμε?

καθαρα παντα (κοινως αφαιρουμε τα πουλημενα)

Link to comment
Share on other sites

Sorry κιόλας ρε παιδιά, αλλά τόσα λεφτά που πάνε??????

Εγώ αυτό το χρόνο δεν έδωσα ούτε 100 Euro. Τι 100, ούτε 50... Πέρσι μόνο που έκανα αναβάθμιση έδωσα 300Ε (AthlonXP 2000+, 512MB Ram Kingston, Gigabyte7VAX -KT333 φοράει- +ένα καλό cooler 35Euro).

(βασικά πρέπει να με "έπιασαν" λιγάκι για το cooler

:tomato: , δεν πιστεύω να είναι και τοοοοσο καλό)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.