Jump to content



Recommended Posts

και μετά....

είμαστε καλά;;;

από βελτιστοποιήσεις έχω κάνει ότι προβλέπει το magician για reliability...καθώς και έχω μεταφέρει τα user και system variables (temp) σε μηχανικό σκληρό

post-5271-1416077180,8904_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία από sstav
Link to comment
Share on other sites

Δίνουν ένα σύνδεσμο στο ε-μαιλ που σε κατευθύνει , από ό,τι θυμάμαι , στο uplay-shop . Αφού βρεις το creed 3 προχωράς κανονικά σαν το αγόραζες , το βάζεις στο cart και λίγο πριν ολοκληρωθεί η διαδικασία για promo-code βάζεις τον κωδικό που έλαβες . Έτσι το ποσό μηδενίζει και καθάρισες .

Το έκανα βάζω τον κωδικό πατάω apply και δεν μηδενίζει το ποσό μένει 9.99euro...

WTF?

Link to comment
Share on other sites

Αυτή την έκδοση έβαζα και εγώ...

Βάζω το promo code πατάω apply αλλά δεν μηδενίζει το ποσό...

Δοκίμασες στο διάστημα 22.00 - 06.00 ; Επειδή το παιχνίδι απαιτεί ελάχιστη ηλικία τα 16, για λόγους ασφαλείας , έχει μια τέτοια ρήτρα . Αν δε συμβαίνει κι αυτό , στείλε εμαιλ για βοήθεια στην ubisoft.

Link to comment
Share on other sites

Από τις 23.11.2012 εως 31.03.2013 όσοι αγοράσατε 256GB Samsung 840 Pro παίρνεται το Assassin’s Creed� III εγω μόλις παρέλαβα τον κωδικό !! το κατεβάζω , από αγορά από το amazon.frl,διαβάστε Assassin’s Creed� III

Τελικα σε πιο Site πρεπει να μπουμε για να κατεβασουμε το παιχνιδι εχοντας τον code?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

πήρα την προηγούμενη εβδομάδα κι εγώ τον 840.

Έκανα το data migration με το πρόγραμμα που έρχεται μαζί με τον δίσκο χωρίς προηγουμένος να τον διαμορφώσω.

Το mirgation έγινε από raid0 με 2 raptor 36GB έκαστος.

Ο δίσκος είναι πάνω σε μια Asmedia Sata 3 pci express κάρτα καθώς το mobo (Asus P5Q) είναι παλιό.

Τα νούμερα που παίρνω είναι αυτά:

ssd840-8384.jpg

Είναι λογικά βάση της διαδικασίας που ακολούθησα ή παίρνουν βελτίωσης;

Ευχαριστώ.

Edit:

Συνδεδεμένος στο SATA 2 της μητρικής ο δίσκος.

ssd840-sata2-8385.jpg

Έγινε επεξεργασία από cherryman
Link to comment
Share on other sites

ωραία ....με τον sammy840 κατεβάσαμε και τον σειριακό για το AC3....δεν παίζει ρόλο ποτε θα το κατεβάσω/κάνω εγκατάσταση για να το παίξω, σωστά; Τον κωδικό έπρεπε να πάρω μέχρι τις 31/3...??

Link to comment
Share on other sites

κάποια παραλλαγή του P67 έχει? γιατί παρόμοια αποτελέσματα έχω και εγώ στα 4κ (και με Intel Option rom, 11.6/11.7/12.0)

Intel 3337U,H77 ή 76

Δεν εχω κανει κανενα tweak ακομα βεβαια..ελπιζω να παρει κατι..

Link to comment
Share on other sites

Tweak σχετικά με τα c states έκανες ή όχι;

Από tweaks λειτουργικού θα πάρει κάτι... λογικά γύρω στα 75 θα τερματίσει. Τα νούμερα είναι πολύ καλά...

οχι ζαχο τπτ!οταν βρω χρονο θα κανω κανενα tweak μπας κ παρει τπτ!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Tweak σχετικά με τα c states έκανες ή όχι;

Από tweaks λειτουργικού θα πάρει κάτι... λογικά γύρω στα 75 θα τερματίσει. Τα νούμερα είναι πολύ καλά...

ζαχο εχεις εμπειρια/διαβασει για gpt σε ssd? θελει alingment?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.