Jump to content



AMD Athlon 64 x2 3800+


balboagr

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους. Θα ήθελα να ρωτήσω αν με αυτά τα πράγματα θα μπορούσα να παίξω games (Τα γραφικά δεν με νοιάζουν και τόσο) cpu AMD Athlon 64 x2 3800+ gpu NVIDIA GeForce 9600 GT Μνήμες 4GB DDR Dual channel 400.

Link to comment
Share on other sites

Εχω ακριβως το ιδιο πισι σα δευτερακι και με 32μπιτο λειτουργικο

lol, cod, torchlight και αρκετα mmo παιζουν νερακι. Εκανα πειραμα με 64μπιτα δε παει βημα, ΒΗΜΑ ομως οποτε μονο 32μπιτ παραθυρα και εισαι με ενα καλο πισακι

που σε μικρες αναλυσεις παιζεις casual ανετος

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα δεν έχω αυτά τα specs, Απλά επειδή θέλω ν'αλλάξω τα πράγματα που έχω, μιλάμε για P4 prescott. Αξίζει ένα τέτοιο upgrade? Για games έχω το 360 αλλά στο pc παίζω μόνο lol.

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα δεν έχω αυτά τα specs, Απλά επειδή θέλω ν'αλλάξω τα πράγματα που έχω, μιλάμε για P4 prescott. Αξίζει ένα τέτοιο upgrade? Για games έχω το 360 αλλά στο pc παίζω μόνο lol.

Αν είναι με μηδενικό έως ελάχιστο κόστος ναι, αλλιώς καλύτερα να πας σε κάτι σύγχρονο. Ο Χ2 σε σχέση με τον Ρ4 καλύτερος θα είναι και σε θέματα κατανάλωσης και σε θέματα επιδόσεων. Ακόμα και σε απλά πράγματα θα δείχνει καλύτερος λόγο του integrated memory controller.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.