Jump to content



Τα ζώα στη ζωή μας (PetLab)


jdrogas

Recommended Posts

[MENTION=1215]nucleus[/MENTION] Μισό αυτό είναι το φυσικό αλλά το σωστό είναι να το πας σε έναν κτηνιατρό να δώσεις 10-15 ευρώ μου φαίνεται είναι για εμβόλιο κατά των ψύλων (Δεν είναι ένεση ορός είναι) και δεν πρέπει να πλυθεί για μια μέρα.. Και όλα θα φύγουν.. Και επίσης άμα δεν θες να κολλάει τίποτα υπάρχουν κάτι κολάρα.. (Για σκυλιά που είναι έξω σε χορτάρια και @@) Το δικό μου που κάθεται στο Bloc δεν έχει ανάγκη..

Link to comment
Share on other sites

παντως, οι γειτονες σου θα στεναχωρηθηκαν σιγουρα....:hehe:

Έγινε επεξεργασία από wolves
Link to comment
Share on other sites

παίδες, η κοπέλα μου και εγώ ψάχνουμε για σκυλάκι 1-4 μηνών...

ψάχνουμε κάτι σε γερμανικό ποιμενικό, beagle, κοκερ σπάνιελ, χάσκι, μαλαμούτ, αλλά και ημίαιμο δεν έχουμε πρόβλημα...αρσενικό... αν γνωρίζεται κάποιον να χαρίζει κλπ, ας κάνει τον κόπο να με ενημερώσει μέσω pm

Link to comment
Share on other sites

παίδες, η κοπέλα μου και εγώ ψάχνουμε για σκυλάκι 1-4 μηνών...

ψάχνουμε κάτι σε γερμανικό ποιμενικό, beagle, κοκερ σπάνιελ, χάσκι, μαλαμούτ, αλλά και ημίαιμο δεν έχουμε πρόβλημα...αρσενικό... αν γνωρίζεται κάποιον να χαρίζει κλπ, ας κάνει τον κόπο να με ενημερώσει μέσω pm

Γιατί δεν κοιτάς σε κάποιο site φιλοζωικού σωματείου??

Εκεί θα βρεις σίγουρα τις ράτσες που κοιτάς ΣΥΝ θα πάρεις και σκυλάκι που μπορεί κάποιος να το έχει κακοποιήσει ή να έχει γεννηθεί στον δρόμο...

Για δες εδώ φάτσες:p

http://www.filozoiki.gr/gallery/items/display/34/2986/adoption_form/931423-10200846219453864-161280297-n.jpg.html

Έγινε επεξεργασία από Typhonios
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω..ξέρει κάποιος τι κλουβί μεταφοράς θα χρειαστώ για γερμανικό ποιμενικό θηλυκό είναι 3ετών?

Έψαξα λίγο google αλλά είδα κάτι τιμές 130+ευρό...

Κάποιος να ξέρει κάτι σε κάτι ποιο οικονομικό?

Θα μου πείτε το παίρνεις μία και καθάρισες..

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το πρωί μας έφυγε η Μπέλα μας.. 17,5 χρονών με προβλήματα καρδιάς τα τελευταία 3 χρόνια..

Θα μας λείψει, πάντα χαρούμενη και ευδιάθετη παρά τα γηρατειά της, από τα σκυλάκια που και ξύλο να του έδινες που λέει ο λόγος θα σου έλεγε "ευχαριστώ" μετά. :(

Τουλάχιστον έζησε πολλά υπέροχα χρόνια, δεν εύχομαι τίποτα λιγότερο σε κανένα άλλο ζωντανό.

attachment.php?attachmentid=56414&stc=1&d=1368866961

post-1347-1416077382,2196_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το πρωί μας έφυγε η Μπέλα μας.. 17,5 χρονών με προβλήματα καρδιάς τα τελευταία 3 χρόνια..

Θα μας λείψει, πάντα χαρούμενη και ευδιάθετη παρά τα γηρατειά της, από τα σκυλάκια που και ξύλο να του έδινες που λέει ο λόγος θα σου έλεγε "ευχαριστώ" μετά. :(

Τουλάχιστον έζησε πολλά υπέροχα χρόνια, δεν εύχομαι τίποτα λιγότερο σε κανένα άλλο ζωντανό.

attachment.php?attachmentid=56414&stc=1&d=1368866961

Να είναι καλά το κοριτσάκι σου εκεί που πάει, ότι και να πεις θα είναι λίγο... η απώλεια ενός αγαπημένου σκύλου ισοδυναμεί με την απώλεια ενός αγαπημένου οικογενειακού μέλους.:sorry:

Link to comment
Share on other sites

δε ξερω για εσενα αλλα εμενα αυτο μου ακούγεται υπερβολικο...:)

Τα "συλλυπητήρια" μου παντως jpavly

καθόλου υπερβολή φιλε. οταν ειχε πεθανει το σκυλι που ειχα 16 χρονια εκλαιγα σαν μικρο παιδι...

Link to comment
Share on other sites

καθόλου υπερβολή φιλε. οταν ειχε πεθανει το σκυλι που ειχα 16 χρονια εκλαιγα σαν μικρο παιδι...

ανθρωπος> ζωα

just saying...

Και εγω εχω ζωα απλα εντάξει οσο και να λυπηθώ παραμένει ζωο,δεν ξερω αν κατανοείτε πως το λεω...:)

Link to comment
Share on other sites

σε καταλαβαίνω πως το λες.. άνθρωπος νοήμων ζώο ναι... αλλα μην αρχισω να βαζω βιντεο με πολεμους, οικολογικες καταστροφες και τετοια για να δουμε ποιο ειναι το χειρότερο ζώο... anyway jpavly my condolences...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.