Jump to content



Laptops for Parts, Sony VGN-FZ31M και HP pavilion dv9500


peter89

Recommended Posts

Πωλουνται τα παραπανω λαπτοπ και τα 2 με προβλημα στην VGA , τα υπολοιπα μερη ειναι λειτουργικα.

Χωρις σκληρους αλλα με τους φορτιστες τους και ολα τα υπολοιπα μερη.

specs

Τιμη για το Sony οπως ειναι 50 ευρω.

specs

Τιμη για το HP οπως ειναι 60 ευρω.

2011_11_10_13_35_15.jpg

2011_11_10_13_35_29.jpg

2011_11_10_13_35_43.jpg

2011_11_10_13_35_59.jpg

2011_11_10_13_36_08.jpg

2011_11_10_13_36_37.jpg

2011_11_10_13_36_59.jpg

IMG_0953.jpg

IMG_0954.jpg

IMG_0956.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Ενδιαφέρεται μάλλον ένας φίλος μου για το hp laptop σου. Από μπαταρία πως πάει αντέχει καθόλου ; Επειδή έχει ένα σαν αυτό με λίγα πιο χαμηλά χαρακτηριστικά.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Ενδιαφέρεται μάλλον ένας φίλος μου για το hp laptop σου. Από μπαταρία πως πάει αντέχει καθόλου ; Επειδή έχει ένα σαν αυτό με λίγα πιο χαμηλά χαρακτηριστικά.

Καλησπερα, δεν ξερω σε τι κατασταση βρισκεται μιας και το λαπτοπ ειναι πανω απο 6 μηνες εκτος λειτουργιας και δεν εχω χρονο να το ψαξω παραπανω. Αν το θελει παντως η τιμη ειναι αρκετα καλη πιστευω για ολοκληρο το λαπτοπ.

Link to comment
Share on other sites

Οποτε και τα 2 παίρνουν ΜΧΜ κάρτα ? Η όχι ?

και στα 2 ειναι πανω στο ΜΒ η vga

Έχει γίνει ποτέ reflow ή οποιαδήποτε άλλη προσπάθεια επισκευής στο dv9500?

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Στο Asus σιγουρα δεν εχει γινει καμοια προσπαθεια επισκευης και στο HP πρεπει να εχει γινει μια προσπαθεια επισκευης

(i have to check).

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Από ποια περιοχή είσαι ; Λειτουργεί η οθόνη ; Τι είδος πρόβλημα έχει η vga. Ας πούμε δεν δείχνει τίποτα η οθόνη, μπορεί να δείχνει σε εξωτερική οθόνη ; κάτι πιο συγκεκριμένο ; Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Από ποια περιοχή είσαι ; Λειτουργεί η οθόνη ; Τι είδος πρόβλημα έχει η vga. Ας πούμε δεν δείχνει τίποτα η οθόνη, μπορεί να δείχνει σε εξωτερική οθόνη ; κάτι πιο συγκεκριμένο ; Ευχαριστώ

Ηρακλειο Κρητης, ολα λειτουργουν μια χαρα εκτος την καρτα γραφικων (vga) αρα δεν μπορει να παιξει με εξωτερικη οθονη. Νομιζω ειναι αρκετα συγκεκριμενο αυτο που περιγραφω.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή είμαι Αθήνα από μεταφορικά τι θα κοστίσει περίπου ; Τι βάρος έχει ; Τα μεταφορικά έξοδα θα ναι δικά μου ή όχι ;

Μπορω να στο στειλω με Ελτα, δεν θα ειναι πανω απο 5 ευρω.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.