Jump to content



Μετα τη Recon3D τι ?


Trooper

Recommended Posts

Ωραιο το feature που ηθελα στην recon3D όσον αφορά τη χρήση ακουστικών, αλλά δε παίζει σωστά.

Δηλαδη πολλές φορές οταν κάνω την εναλλαγή απο ηχεία σε ακουστικα, κοβεται ο ήχος, ή κάνει παράσιτα κλπ.

Επίσης στο wow πολλές φορές κολάει όλο το pc με κολημένο τον ήχο. Βεβαια δεν είμαι 100% οτι φταίει η κάρτα για το κόλημα στο wow, αλλά έτσι μου ακούγεται. Και ειναι τελείως random, το κάνει όποτε ναναι.

Drivers δεν έχει βγάλει περαν τους αρχικούς...

Αρα το μελημα είναι, υπάρχει κάποια καλή καρτούλα για να την αντικαταστήσω ?

Τι προτείνετε?

Link to comment
Share on other sites

Creative Zx series αν θες games + good music, Xonar Essence αν η μουσική είναι το κυρίως πιάτο και λιγότερο τα games.

Μιλάω για budget <250€ πάντα, υπάρχουνε και πιο εξεζητημένες λύσεις φυσικά.

Link to comment
Share on other sites

Ή γυρνάς στα δοκιμασμένα και πατροπαράδοτα X-Fi ( v1 ) Xtreme Music / Fatal1ty

ή πας στην νέα.

Εγω δεν έχω το παραμικρό πρόβλημα τόσα χρόνια με την Creative ( δεν έχω τις ψεύτο-νέες X-Fi aka Recon, Tactic, etc )

WoW δεν παίζω για να σου πω αν ευθύνεται η κάρτα ή όχι, αν και οι πιθανότητες να φταίει η Creative για sound related bug σε game πολύ χλωμό, αυτός είναι ο τομέας των Asus & non-X-Fi-based AuzenTech & Turtle Beach.

Αν έχεις PCI θύρα σου δίνω μια X-Fi Fatal1ty που μου έχει ξεμείνει που δουλεύει απροβλημάτιστα εντελώς ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.