Jump to content



CHAT στο Lab......?


hipro5

Recommended Posts

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από unstoppable [Σήμερα, στις 10:57]

Εμενα απο την αλλη η προταση για Filesharing μονο απο τα ενεργα μελη του thelab μου αρεσει παρα πολυ σαν ιδεα.

οντως πολυ καλη ιδεα:worship: :worship:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από YDinopoulos

Αλλα να εχουν εναν χχχ αριθμο Posts και πανω....(τριψηφιο και πανω απο 300 -500 προτεινω)

Εγω το σκεφτομουν ακομα πιο περα, να υπαρχει επιλογη των ατομων που θα εχουν δικαιωμα για κατι τετοιο (για διαφορους λογους)

Link to comment
Share on other sites

Βασικα για να μπορεσει να πετυχει ενα τσατ-ρουμ πρεπει να υπαρχουν πολλοι κανονες και σχεδον φασιστικο καθεστως .

Αν το κλιμα του ρουμ ειναι χαλαρο θα γινει το ελα να δεις σε πολυ λιγο χρονικο διαστημα .

Αν τα μεγαλα κεφαλια πιστευουν οτι θα μπορουν να κανουν κατι τετοιο ( ο DJD εχει την πειρα-εστω και θεωρητικα ,δεν τον εχω δει σε δραση) τοτε ειναι πιθανον το ρουμ να αντεξει και να μην παει για φουντο πριν κλεισει ενα 15μερο .

Link to comment
Share on other sites

@$George Vasil$

Δεν ειναι κατι που αποφασίζεται απο στιγμη σε στιγμη.

@paschalia

Όσο αυτο που ειπες, δεν χρειαζεται να ειναι φασιστικό. με 2-3 απλους κανονες, γινεται ενα υπεροχο chatroom. Παιζει ρολο κυριως και τα ατομα που θα εχει.. .Δεν θα ειναι ενα δωματιο που στοχο θα εχει να διαφημιστει το ιδιο, αλλα το φορουμ!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unseen

εγω θα μπορω να μπω?

μπα, δεν θα εχει χωρο για τρελους:p

αυτο που σκεφτομαι εγω ειναι απλα για να αποκλεισουμε καποιους τελειως ....................:wall:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.