Jump to content



samsung rulez


zyx

Recommended Posts

λοιπον εχουμε και λεμε. ειχα καποια παιχνιδια στον σκληρο μου. ειπαμε με εναν φιλο μου να του τα περασο(περι τα 50γιγα) παο να τον βαλο στο dfi που το λειτουργικο μου το ειχα σε εναν ide αλλα τα παιχνιδια τα ειχα σε εναν sata. και ο samsung του φιλου μου ηταν ide. τα βαζο πανο τπτ. μετα απο προσπαθεια το μονο που καταφερα ειναι να μπω με τον σκηρο μου και να δω τον δισκο του φιλου μου αλλα με 0byte lol. απο το managment εβλεπε εναν δισκο 30 γιγα. ξανα lol γιατι ο sata ηταν 160 και ο ide του φιλου μου 80. τεσπα. βαρεθηκα και λεο στο φιλο να παο απο το σπιτι του να πεταξο τον σκληρο μου και να του τα κανο κοπια. ολα καλα τα συνδεο ξεκιναμε το γραψιμο και εκει που μιλουσαμε με τον φιλο μου τον endu στο τηλεφονο και ενω κλεινη το τηλεφονο(μαλον απο μπαταρια) κουνιετε λιγο το κουτι αλλα μιλαμε για λιγο ετσι ισα ισα. τραβαει μια μπλε οθονη τρελαμενη και ο samsung παιδες απεβιοσε. πρωτη φορα χανο ετσι δισκο τουλαχιστον οταν τους ειχα χαλασει εγω ειχαν πεση και απο κανενα μετρο(απο την τσεπη μου). samsung rulez

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx κουνιετε λιγο το κουτι αλλα μιλαμε για λιγο ετσι ισα ισα. τραβαει μια μπλε οθονη τρελαμενη και ο samsung παιδες απεβιοσε. πρωτη φορα χανο ετσι δισκο τουλαχιστον οταν τους ειχα χαλασει εγω ειχαν πεση και απο κανενα μετρο(απο την τσεπη μου). samsung rulez

Τωρα ειδα το θεμα.

Χρησιμοποιω samsung εδω και χρονια και δεν ειχα κανενα προβλημα με τους αναφερομενους δισκους.(1 40g.,1 120g & 1 120g sata)

Πιστευω πως απλα ηταν μια ατυχη στιγμη αυτο που επαθες.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Giorgos

Τωρα ειδα το θεμα.

Χρησιμοποιω samsung εδω και χρονια και δεν ειχα κανενα προβλημα με τους αναφερομενους δισκους.(1 40g.,1 120g & 1 120g sata)

Πιστευω πως απλα ηταν μια ατυχη στιγμη αυτο που επαθες.

δεν διαφωνο αλλα πρωτη φορα χανω ετσι δισκο. και ηταν και 5 μηνων

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx

δεν διαφωνο αλλα πρωτη φορα χανω ετσι δισκο.

Για ολα, παντα υπαρχει η πρωτη φορα :p

και ηταν και 5 μηνων

Τον δικο μου 40αρη τον εχω περισσοτερα απο 5 χρονια .

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από sotiris [Σήμερα, στις 13:25]

καλά περισσότερα από 5 δεν τον έχεις γιατί δεν υπήρχαν!

κόψε κάτι:p

χεχε εχεις δικαιο ,βλακεια ειπα :slap: :slap:

ο δισκος ειναι sv4002h του 2001 :tomato:

Η σχεση μου με τα μαθηματικα ποτε δεν ηταν η καλυτερη..

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx

παντος να πω οτι το πλαισιο(απο εκει ηταν) τον αντικατεστησε επι τοπου

Αρχική απάντηση από Giorgos

Για ολα, παντα υπαρχει η πρωτη φορα :p

:jump: :jump:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ZAK

:jump: :jump:

Αν χοροπηδας ειρωνικα επειδη εβγαλες ενα αυθαιρετο συμπερασμα συγκρινοντας δυο διαφορετικες απαντησεις δικες μου σε δυο διαφορετικα σχολια του zyx τοτε καλη διασκεδαση..

Αν οχι , εξηγησε μου τι εννοεις διοτι δεν καταλαβα..

Link to comment
Share on other sites

με το κινητο σε τι αποσταση απο τον δισκο μιλαγες και για ποση ωρα?? γενικα τα κινητα εχουν στηλει κατα καιρους αδιαβαστους πολλους... ολα τα ηλεκτρομηχανικα εξαρτηματα δεχονται ηλεκτρομαγνητικες παρεμβολες,οσο καλη θωρακηση και να εχουν...ισως ο δισκος την εκλασε ετσι

Link to comment
Share on other sites

εντάξει ρε Θοδωρή δε σε ξαναπαίρνω τηλέφωνο :p

Πάντως περισσότερη πίκρα για το data παρά για το σκληρό.

Αρχική απάντηση από zyx

πρωτη φορα χανο ετσι δισκο τουλαχιστον οταν τους ειχα χαλασει εγω ειχαν πεση και απο κανενα μετρο(απο την τσεπη μου).

καλά από στις τσέπες σου τους βάζεις τους σκληρούς? άρε πως φαίνονται οι σκληράδες :tomato:
Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από enduracell

ναι έλα, αν και γω θα αργήσω λίγο (κατά της 7.30-8 γιατί δίνω μάθημα, γι αυτό με χάσατε από το forum τελευταία :hehe: )

ναι βρε. λεω και εγω που ειναι χαμενο το παιδι καθε μερα και δεν τον βλεπω:p:D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.