Jump to content



ΕΚΛΑΠΗ IPHONE 4S ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ


nikdev

Recommended Posts

ΜΑΥΡΟ 4S ΜΕ ΑΣΗΜΙ ΘΗΚΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΟΨΗ ΚΑΘΡΕΦΤΗ.

ΕΧΕΙ ΔΗΛΩΘΕΙ ΣΤΗΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ APPLE

SERIAL NO: DNWGKUB4DTC0

ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΤΙ ΑΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΙ ΜΕ ΠΜ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΔΙΝΕΤΑΙ ΑΜΟΙΒΗ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΤΟ SITE ΓΙΑ ΤΗ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑ.

Link to comment
Share on other sites

Μέσα στην ατυχία μας, θα πρέπει να λέμε και πάλι καλά...

Πρίν απο 2 εβδομάδες μου άνοιξαν το αυτοκίνητο και μου πήραν το ράδιοCD.

Το αποτέλεσμα;

Για ένα ραδιοCD των 60€(πρίν απο 3 χρόνια), μου έκαναν ζημιά στην πόρτα κι έσπασε το ταμπλό, με αξία ζημιάς(μαζί με τα εργατικά) 470€.

Τι να λέμε τώρα;

Μακάρι να τα φάνε στους γιατρούς όσα κέρδη αποκομίζουν απο αυτά που κλέβουν.

Κι εγώ άνεργος οικογενειάρχης είμαι και σε πολύ δύσκολη κατάσταση αλλά το κακό είναι ότι οι περισσότεροι που κλέβουν δεν το κάνουν απο ανάγκη αλλά για την πρέζα τους και το χόμπι τους για χαρτζιλίκι.

Συγνώμη αν έκανα spam, αλλά όταν διαβάζω τέτοιες περιπτώσεις, ως παθών, με πιάνει κάτι...

Μακάρι να το βρείς φίλε μου, μακάρι...

Link to comment
Share on other sites

Κριμα. Μακαρι να το βρεις, αλλα ειμαι πολυ απαισιοδοξος σε τετοια θεματα.

Καταχωρησε το και στο stolendevice.com | Have you lost your device? Register and spread it world wide! μπααας και βρεις κανεις κατι !

Link to comment
Share on other sites

Μία συμβουλή που ίσως βοηθήσει. Έχω ακούσει περιστατικά κλοπής στα οποία τα θύματα πήγαν σε πόστα που συχνάζουν κλεφτρόνια και κλεπταποδόχοι και κάνουν το αλισβερίσι. Εκεί βρήκαν πράγματά τους δίνοντας ένα μικρό αντίτιμο. Δεν ξέρω που μπορεί να είναι αυτά τα πόστα γιατί ευτυχώς δεν μου έχει τύχει κάτι τέτοιο αλλά για κάτι αξίας πιστεύω να αξίζει να μπείς στον κόπο. Επίσης αυτό που κάνουν όταν βρείς το δικό σου αντικείμενο είναι να σου λένε ότι και αυτοί από κάποιον το αγόρασαν και τέτοιες μπούρδες για να βγάλουν το κατιτίς τους. Εκεί θέλει προσοχή το πως θα το χειριστείς γιατί θα παίζεις μπάλα στην έδρα τους, καταλαβαίνεις.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς είναι κινητό με μεγάλη μεταπωλητική αξία οπότε δύσκολα θα βρεθεί,

ευχαριστώ για τις σκέψεις και προτροπές σας, τα περισσότερα έχουν πραγματοποιηθεί.

Το κινητό ήταν σβηστό και εκτός δικτύου αμέσως μόλις το έκλεψαν

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.