Jump to content



Σοβαρό Περιοδικό;


theoamd

Recommended Posts

Ενδιαφέρομαι να γίνω συνδρομητής σε κάποιο σοβαρό-σχετικό με το αντικείμενο περιοδικό.

Σκεφτόμουν για deltahacker, αλλά άκουσα ότι δεν λέει και πολλά.....

Έχετε κάτι καλύτερο να προτείνετε; :flower:

Link to comment
Share on other sites

Τι εποχή ξύπνησες τώρα...χαχ θυμάμαι.

Τότε, chip, ram και όλα τα συναφή, δεν ήξερα καν τι τιμή έχουν. Αγόραζα μόνο PC Master(δεν υπήρχε η χαρά τους για gaming) μόνο και μόνο για να ενημερώνομαι για κανά worldwide event, κανά ο/c, tweak κλπ και κυρίως επειδή παρουσίαζε-σύγκρινε νέο hardware.

Μου άρεσε ακόμη και το PC Magazine που ήταν κάπως πιο εξειδικευμένο( <3 for DIY tutorials), όμως, για άγνωστο λόγο, η αγάπη μου ήταν το PC World.

Τώρα που τέλειωσε η συνδρομή μου στην IEEE θέλω ένα πιο hardcore, είτε ελληνικό είτε όχι, το οποίο να αξίζει τα λεφτά του, γι' αυτό και έφτιαξα το thread.

τα άρθρα ανακυκλώνονται και το επίπεδο μένει σταθερό

Μου θύμισες Men's Health τώρα

Link to comment
Share on other sites

Για πάνω στο Hardware το PC Magazine όσο καιρό το έπαιρνα (2χρόνια) αποδείχθηκε πάρα πολύ καλό.Τα συγκριτικά του δεν τα άλλαζα με τίποτα.Φυσικά και το PC Master για πιο gaming focused ενημέρωση.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Αν σε ενδιαφερει η θεματολογια του delta ειναι αρκετα καλο, αξιζει να τους ενισχυσεις αγοραζοντας μια συνδρομη

+1 Αξιόλογο περιοδικό, δεν βγαίνει στα περίπτερα παρά μόνο με συνδρομή. Ανακυκλώνει τη θεματολογία ελαφρώς αλλά πάντα ενημερωμένο και ενδιαφέρον. Είχα συνδρομή για ένα χρόνο και τώρα σκέφτομαι να την ανανεώσω πληροφορίες εδώ http://deltahacker.gr/order/

Χρήσιμο να υπάρχει σε μια βιβλιοθήκη

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.