Jump to content



Acer Aspire 5920G


stratos1978

Recommended Posts

Πωλειται Acer Aspire 5920G σε ΤΕΛΕΙΑ κατασταση λειτουργικοτατο.

***Δεν εχει ψημενη VGA κτλ κτλ για οσους ενδιαφερονται να μαθουν.... ειναι απειραχτο..... και καλοσυντηρημενο***

Χαρακτηριστηκα :

Επεξεργαστής: Intel Core 2 Duo T8100 (2.1GHz) με 3MB L2 cache, στα 800MHz.

Οθόνη: 15.4'' WXGA TFT LCD, με τεχνολογία CrystalBrite, σε ανάλυση 1280 x 800 pixel

Μνήμη: 4096MB (2 x 2048) DDR2

Σκληρός Δίσκος: 160GB SATA.

Οπτικός Δίσκος: DVDRW double-layer drive.

Κάρτα γραφικών: NVidia GeForce 8600 GT με 256MB

Κάρτα δικτύου: 10 / 100 / 1000Mbps Ethernet, Wake-on-LAN ready και Wireless 802.11a/b/g.

Θύρες επικοινωνίας: 4 x USB 2.0, 1 x VGA, 1 x IEEE 1394 port, 1 x Consumer infrared (CIR) port, 1 x HDMI με υποστήριξη HDCP, 1 x S-video/TV-out (NTSC/PAL), 1 x ExpressCard / 54 slot, 5-in-1 card reader (SD / MMC / MS / MS PRO / xD), 1 x Modem (RJ-11) port, 1 x Ethernet (RJ-45), 1 x speaker / headphone / line-out jack με υποστήριξη S/PDIF, 1 x microphone in jack, 1 x line-in jack, 1 x DC-in jack για AC adapter.

Πρόσθετα χαρακτηριστικά: Ενσωματωμένη κάμερα Acer CrystalEye 0.3 megapixel.

Εγκατεστημενα Windows 7 Home Premiun 64 Greek

Τιμή = 250€

Θα προτιμηθουν αγοραστες απο Πατρα ..... αν οχι τοτε γινεται και αποστολη εκτος με εξοδα παραληπτη.

PM me

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

καλημέρα, καλή βδομάδα, καλό μήνα και καλή χρονιά νάχουμε!

Με ενδιαφέρει άμεσα το λαπτοπάκι!

Δεν μένω "Πατράσο" αλλά είμαι Πατρινός και από τις δυό μεριές και μάλλον μπορώ να κανονίσω να το πάρει κάποιος για μένα, χέρι-χέρι.

Επειδή προορίζεται για τη κόρη μου και αν έχει θεματάκια θα έχω δράματα :-O, θα ήθελα να ξέρω με ακρίβεια τη συνολική κατάσταση του λαπτοπακίου. :p

Σου στέλνω το κινητό μου με pm ...

φιλικά

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.