Jump to content



OffTopic;


devious

Recommended Posts

  • Replies 4,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

καλή ερώτηση δεν το κοίταξα καν :p αύριο θα σου πω θα πάντως με 1.4κατι Vcore 1Ghz HT 500 τις μνήμες παίζει χαλαρά 2.5Ghz με prime να τρέχει αλλά αυτή asus έχει πολύ πράμα στο bios που δεν έχω ιδέα τι είναι :p

Link to comment
Share on other sites

http://valid.x86-secret.com/show_oc.php?id=440027

αυτός είναι μίστερ μέρμηγκα τι λες ?

1,45Vcore 2700Mhz 540 οι μνήμες αν και κάτι μου λέει πως τον έχω τσακίσει στο ρεύμα χωρίς λόγο

prime stable max ~50*C και οι 2 πυρήνες

πρέπει να κάτσω να διαβάσω η μιτρική έχει ρεύματα και πράγματα που τα βλέπω πρώτη φορά :p

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μόλις σήμερα τελείωσα την εκπαίδευση μου.. Δηλαδή για τους επόμενους 21 μήνες (εκτός απροόπτου) το μόνο πράγμα που θα κάνω είναι να βγάζω σκοπίες κλπ κλπ.. Μάγειρας στην ειδικότητα αλλά @@@.... Εδώ που με έστειλαν ούτε αυγά δεν θα βράζω.. Μεγάλη μλκια ρε παιδί μου η θητεία στην κύπρο..:( Η μόνη σωτηρία μου είναι καμιά κοντινή, στο σπίτι μου, μετάθεση..bananabanana

Link to comment
Share on other sites

Απο χθες , ειμαι και επισημα πολιτης . Βαλτε πυτζαμες κλειστε παραθυρα και πορτες διοτι δεν φυλαω ποια την μαμα πατριδα....:D:D

Enw prin pou hsoun daros koimodousan oloi hsuxoi nomizeis :p

Egw pantws den fulaw kanenan.As analavei o ka8enas tis eu8unes tou :D

Apovash sthn Tsipron epituxhs thn Trith me C130.

Wra na voleutoume siga siga omws giati 8a katsw poluuuuuuuuuuuu kairo edw :D

P.S

Sorry gia ta greeklish alla den paizoun ellhnika edw sto netadiko pou eimai :mad::gyros

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.