Jump to content



OffTopic;


devious

Recommended Posts

το ακουσα....

Αν οντως ισχυει (γιατι εξαλλου το ειχε δηλωσει πως αν ξαναγινουν σοβαρα επισοδια θα την κανει) παλι στη μιζερια θα πεσει η ομαδα...

ισχυει. Υπαρχει η δηλωση παραιτησης του στο σαιτ της παε ΠΑΟΚ.

Υπάρχουν μέρες στη ζωή του κάθε ανθρώπου που τα «θέλω» υποκύπτουν σε ανώτερες δυνάμεις. Σήμερα 8 Οκτωβρίου 2009 είναι μια τέτοια μέρα για μένα. Είμαι υποχρεωμένος για προσωπικούς λόγους να υποβάλω την παραίτηση μου από το διοικητικό συμβούλιο της ΠΑΕ ΠΑΟΚ.

Σύντομα και συγκεκριμένα όταν οι συνθήκες μου το επιτρέψουν θα είμαι σε θέση να εξηγήσω με σαφήνεια - ως οφείλω να κάνω απέναντι στον κόσμο του ΠΑΟΚ και τους χιλιάδες μετόχους που στήριξαν με πίστη και αφοσίωση την προσπάθεια μας για εξυγίανση και αναγέννηση - τους λόγους για τους οποίους σήμερα υποβάλω την παραίτηση μου από τη θέση του προέδρου.

Ο ΠΑΟΚ έχει παρελθόν, παρόν και μέλλον. Είμαι πεπεισμένος ότι η προσπάθεια για την αναρρίχηση της ομάδας στην κορυφή του Ελληνικού και ευρωπαϊκού ποδοσφαίρου θα συνεχιστεί με αμείωτη ένταση τόσο από τους φιλάθλους, όσο και από τους ανθρώπους που πριν από 2.5 χρόνια οραματίστηκαν μαζί με μένα έναν ΠΑΟΚ πρωταγωνιστή.

Με τιμή

Θεόδωρος Ζαγοράκης

πιεζουν τον Βρυζα να αναλαβει...

Θελω να μαθω ποιες ειναι αυτες οι "ανωτερες δυναμεις". :mad:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Καλημέρα ρεμάλια :p είμαι χεσμένος από την χαρά μου αύριο παίρνω καινούριο μηχανάκι :p

άντε Σάκη σειρά σου να φύγεις από την πάπια :D

Γιαυτο ρε τα πουλησες ολα? LOL re! Eχω ενα Kle στην ελλαδα. Δε μου λεγες να το δωσω :p

Link to comment
Share on other sites

Γιαυτο ρε τα πουλησες ολα? LOL re! Eχω ενα Kle στην ελλαδα. Δε μου λεγες να το δωσω :p

Ναι καλά ........το άλλο με τον Τοτό το ξέρεις?.....:p

@ Vatos

Μεγειές ,καλοτάξιδο και αγρατζούνιστο .

Τι με το καλό πήρες?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ρεμάλια :p είμαι χεσμένος από την χαρά μου αύριο παίρνω καινούριο μηχανάκι :p

άντε Σάκη σειρά σου να φύγεις από την πάπια :D

με γεια και καλοταξιδο ραααααααααα!

εγω μαλλον θα προσπερασω το σταδιο μηχανη και θα παω σε αμαξι κατευθειαν :p

Γιαυτο ρε τα πουλησες ολα? LOL re! Eχω ενα Kle στην ελλαδα. Δε μου λεγες να το δωσω :p

Που το χες και δεν το χω δει ποτε;;;;;

δωσε το κλειδι στον Σολωνα να στο ξεμπουκωσει :D

@ Vatos

Μεγειές ,καλοτάξιδο και αγρατζούνιστο .

Τι με το καλό πήρες?

φανταζομαι SUZUKI GSR ή Ninja :D

τωρα δεν εχει δικαιολογιες! Καβαλα το και ανεβα!

ποσα φραγκα σου ωγηκε το διπλωμα?γιατι το σκεφτομαι και γω να βγαλω τωρα στα κοντινα

καλα ρε, εσυ δεν εχεις διπλωμα;

Link to comment
Share on other sites

λολ νομιζα ελεγε για αμαξι και λεω "τι λεει;;;" :p

μπορεις με διπλωμα αμαξιου να παρεις μηχανακι??

απλα δεν ξαναδινεις σηματα. μονο ενα μικρο βιβλιαρακι για τις μηχανες, της πλακας.

edit

Ο κ. Βρύζας αναλαμβάνει καθήκοντα προέδρου στην ΠΑΕ

Ύστερα από την υποβολή παραίτησης του κ. Θόδωρου Ζαγοράκη από την θέση του προέδρου και διευθύνοντα συμβούλου της ΠΑΕ ΠΑΟΚ, ο κ. Ζήσης Βρύζας αποδέχθηκε την ομόφωνη πρόταση του Δ.Σ. να αναλάβει τα καθήκοντα του προέδρου της ΠΑΕ ΠΑΟΚ.

«Ο Θόδωρος ήταν και θα είναι αδελφός μας. Η παραίτηση του είναι μεγάλη απώλεια, ωστόσο συνεχίζουμε ενωμένοι, όλοι σαν μια γροθιά. Αποδέχθηκα την τιμητική πρόταση. Προχωράμε ενωμένοι μέσα από το σχέδιο και το πλάνο που έχουμε για έναν ενωμένο ΠΑΟΚ», δήλωσε προς τους εκπροσώπους του Τύπου ο κ. Ζήσης Βρύζας. «Όπως είπε και ο Θόδωρος Ζαγοράκης, ο ΠΑΟΚ έχει παρελθόν, παρόν και μέλλον», υποστήριξε ο αντιπρόεδρος της ΠΑΕ, κ. Ηλίας Βιολίδης.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.