Jump to content



OffTopic;


devious

Recommended Posts

  • Replies 4,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ουαααααα μπράβο Λεωνίδα : Respekt.

Θέλουμε ματσάκι με τον Ninja-KoumLee :D

Ωραίος Λεωνίδα!

To Ninjutsu δεν είναι άθλημα ρε! Είναι πολεμική τέχνη!

Δεν μπορούν να γίνουν αγώνες γιατί είμαστε γεμάτοι με αντικανονικά χτυπήματα.

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος Λεωνίδα!

To Ninjutsu δεν είναι άθλημα ρε! Είναι πολεμική τέχνη!

Δεν μπορούν να γίνουν αγώνες γιατί είμαστε γεμάτοι με αντικανονικά χτυπήματα.

Κουφαλιτσες οι Γιαπωνέζοι:hut021:

Μπράβο ρε Λεωνίδα. Έχεις τσαγανό.

Αλλα.. ιπτάμενος σαν το koumle δεν θα γίνεις:huepfend009::p

Link to comment
Share on other sites

Εβγαλε διαφημιση η Vodafone(στην τελεοραση)με εναν περιπτερα που συγκρινει "ολες" τις καρτοκινητες λεγοντας πως μονο η Vodafone δινει τηλεφωνα και μηνυματα προς ολη τη Vodafone κι οχι μονο την καρτοκινητη, αλλα δεν αναφερει την Wind καροκινητη που δινει προς ολη τη wind τηλεφωνα και sms, κι επισης αναφερει το f2g αλλα χωρις να λεει πως δεν χρειαζεται καμια ανανεωση....μετα απο αυτο εκανε η wind διαφημιση-απαντηση σαν δηλωσει λεγοντας με λεπτμερειες τις παραληψεις της Vodafone...γενικοτερα αρχισε νεος πολεμος!

Link to comment
Share on other sites

Μα πάντα γίνεται πόλεμος.....

ήθελα ανανέωση στο πρόγραμμά μου (cosmote) και πήγαινα και μου δίνανε 80 ευρω επιδότηση για το ενα νούμερο και 70 για το 2ο......

περιμένω.....έρχεται πασχα...προσφορά wind.....απο 300 ευρώ επιδότηση και στα 2 νούμερα....

κάνω αίτηση.....με παίρνει η comote.....γιατι φεύγετε ? .... απαντάω ειλικρινά.....

μου δίνει....10 ευρώ για ενα χρόνο καθε πάγιο κάτω....580 ευρώ επιδότηση....και 2 πάγια ανά αριθμό δώρο..... σύνολο κέρδος (200+ ευρώ το χρόνο σε σχέση με wind)

οκ λεω.....θα μείνω.....παίρνω wind να ακυρώσω....

γιατί φεύγετε ????

τους λεω τι μου έδωσε η cosmote.......

μου λεει.....επιπλέον σας κάνω δώρο ενα gps (mio) και ενα ψηφιακό αποκωδικοποιητή..... (σύνολο δώρων περίπου 180 ευρω..... + τα εξτρά που έχει η wind στα απεριόριστα της... internet + video κλισεις + mms ).......

με τα πολλά.....αποφάσισα να παραμείνω στην cosmote....πιο πολύ λόγο μειωμένου παγίου.,.....

για αυτό φίλοι μου.....παζάρια..........μη μασάτε ! ! ! !

Link to comment
Share on other sites

καλησπερες στους μορτες !!

ζητω συγνωμη για την απουσια απο τα καθικοντα μου καθως εχω καποια μικροπροβληματακια τον τελευταιο καιρο .

συντομα θα επανελθω .

αυτο δεν ειναι υποσχεση ειναι απειλη.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερες στους μορτες !!

ζητω συγνωμη για την απουσια απο τα καθικοντα μου καθως εχω καποια μικροπροβληματακια τον τελευταιο καιρο .

συντομα θα επανελθω .

αυτο δεν ειναι υποσχεση ειναι απειλη.

Σε προκαλώ να με ξεπεράσεις στα news :p:musik002:

Come if you dare :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.