Jump to content



OffTopic;


devious

Recommended Posts

  • Replies 4,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Εγώ Πανέα μετακόμισα και ησύχασα. Η κυρία Ειρήνη ζεί ακόμα.Δεν θα ξεχάσω καλοκαιριάτικα που με νανούριζε στις 3 με υπερπαραγωγές του 4Ε όπως Μακεδονία ελληνική, ακάθιστο ύμνο, κυρήγματα κτλ και με ξυπνούσε γλυκά-γλυκά με Aυτιά και Παπαδάκη.

Και φυσικά η απάντηση στο : Επειδή διαβάζω γίνεται να χαμηλώσετε την τηλεόραση ήταν -Δεν μπορώ παιδί μου, είμαι άρρωστη. Ε, μαζευτήκανε και 2-3 φασαριόζοι με γυφτοράπ, που ραπάρανε κιόλας καραόκε -LOOOL-, εμφανίστηκε και μια καρδερίνα που δήλωνε σαφώς ότι τον τρώει 5 φορές την μέρα και φώναζε σε κάθε πιστονιά.....Έφυγα και ησύχασα.

Ρετσίνα, κόλα, ασπιρίνα-ΤΟΥΜΠΑ LIBRE

Link to comment
Share on other sites

Ποια αύξηση θητείας; Ο καθένας το μακρύ του και κοντό του λέει. Άλλος 12 μήνες, άλλος 14.

Βγήκε ο Βενιζέλος και είπε ότι δε θα αυξηθεί.

Το οτι θα αυξηθεί είναι σταντε ..ολοι το λενε "μεσα".

Δεν ειναι τυχαιο που μας δωσαν 10 μερες αδεια ορκωμοσίας...

Ο λογος που θελουν να την αυξησουν ειναι επειδη δεν εχουν να πληρωνουν τους ΕΠΟΠ

(ενημερωτικά.. στοιχίζουμε κανένα 600αρι ο ενας τον μηνα).

Link to comment
Share on other sites

Που να ψοφήσεις μωρή, για τον Θεό σου στις 6.30 κοιμήθηκα. Δε φτάνει που με σήκωσε η άλλη η παλαβή να την πάω στο σχολείο στις 8.00 και οδηγούσα σαν το zobie, μόλις πέφτω στο κρεββάτι αρχίζεις να γκαρίζεις "Καλημεεερα Κατερινούλα, τι κάνει ο Βαγγέλης ; Ναι ; Αχαχαχαχαχα σε καλό σου. Τι κάνεις ματάκια μου ; Που σαι εσύ ; Ο Γώγος είναι στο συνεργείο, ναι δουλεύει. Αχαχαχα. Εκανε φραπέ ; Ερχομαι έρχομαι". Και συνεχίζεις έτσι ; "Καλημέρα γειτόνισσα, τι κάνεις καλή μου γειτόνισσα, πώς είναι ο Μπάμπης, γύρισε από την δουλειά ;" Πανάθεμά μωρή σκύλ@ 8.30 η ώρα το πρωί είναι τι τσιρίζεις ; Δεν έχω και κλιματιστικό και αναγκαστικά έχω ανοιχτή την μπαλκονόπορτα. Εχει πάει 9.10 και δεν έχεις βάλει γλώσσα μέσα και τα dB παραμένουν στο ίδιο επίπεδο. Εεεεε που να σε πάρει και να σε σηκώσει τα τραβάει ο οργανισμός σου.

Killer neighboor playlist initializing. . . . .

1) Angel of Death - Slayer

2) Reign of Blood - Slayer

3) Kill_As_One_-_Death_Angel

4) No Prisoners - Megadeth

5) Bonded by Blood - Exodus

6) Overkill_-_Elimination

7) Death_Angel_-_Seemingly_Endless_Time

8) Enemy of God - Kreator

9) Deathrider - Anthrax

10) Dyers Eve - Metallica

και αν συνεχίσεις, έχω και κιθάρα με 100W υβριδική λάμπα. Κανόνισε! Εφτιαξα μερέντα με ψωμί και σε περιμένω! Ατοιμη, άτοιμη γυναίκα του διαβόλου! :D

κ εδώ μια απο τα ιδια, απλα εγω τους βασανίζω καθημερινα με διμποτο, κ κρας :p

Ελπίζω στο επόμενο σπιτι που θα πάω να είναι πιο νορμαλ, τα πραγματα!!!

Link to comment
Share on other sites

Το οτι θα αυξηθεί είναι σταντε ..ολοι το λενε "μεσα".

Δεν ειναι τυχαιο που μας δωσαν 10 μερες αδεια ορκωμοσίας...

Ο λογος που θελουν να την αυξησουν ειναι επειδη δεν εχουν να πληρωνουν τους ΕΠΟΠ

(ενημερωτικά.. στοιχίζουμε κανένα 600αρι ο ενας τον μηνα).

Μη πέφτεις κι εσύ στο τρυπάκι και κάνεις τις αρβύλες σου ράδιο. Δεν έχει βγει τυχαία ο όρος. Πότε θα αυξηθεί; Τον Αύγουστο που λένε οι "μέσα"; Και θα το πουν μια μέρα πριν παρουσιαστείς;

Αν δεν έχουν να πληρώσουν τους εποπ, δεν έχουν και να πληρώσουν και για τους φαντάρους. Αν μπορούσαν να ελαττώσουν κι άλλο τη θητεία για να γλυτώσουν χρήματα θα το έκαναν.

Link to comment
Share on other sites

Μη πέφτεις κι εσύ στο τρυπάκι και κάνεις τις αρβύλες σου ράδιο. Δεν έχει βγει τυχαία ο όρος. Πότε θα αυξηθεί; Τον Αύγουστο που λένε οι "μέσα"; Και θα το πουν μια μέρα πριν παρουσιαστείς;

Αν δεν έχουν να πληρώσουν τους εποπ, δεν έχουν και να πληρώσουν και για τους φαντάρους. Αν μπορούσαν να ελαττώσουν κι άλλο τη θητεία για να γλυτώσουν χρήματα θα το έκαναν.

Ναι αλλα οι φανταροι εχουν υποχρεωση να υπηρετησουν..δεν γινετε να τους διωξουν.

Δεν λενε το ποτε...λενε οτι θα αυξηθει συντομα.

Σιγουρα οχι τον Αυγουστο ..αλλα και τον Αυγουστο να μπεις παλι @@ θα φας ..αν αυξηθεί Νοεμβριο ή Φλεβαρη..(γιατί πάντα συμψηφίζονται οι μήνες).

Απο εκει και περα..για να το λενε νομιζεις οτι εχουν καποιο συμφερον??

Εδω ο Μπεγλίτης που ηρθε στην ορκομοσια ειπε οτι ειμαστε απο τους τυχερους που θα κανουμε 9 μηνο.

Εδω θα ειμαστε και θα δουμε..:086:

PS..Οι αρβυλες μου εχουν τοσο Camel απανω..που δεν ποιανουν FM..χαχαχαχαχ :smile013:

Link to comment
Share on other sites

έλεος με αυτήν την κάρτα !!!!!

την έβλεπα σήμερα στο ράφι και λέω δεν την βάζω σαν secondary vga .

[ATTACH]8497[/ATTACH]

την κουμπώνω ,πατάω το power και ποστάρει (κάτι που δεν έκανε παλιά )

μπαίνει win (επίσης δεν το έκανε παλιά) περνάω drivers όλα κομπλέ .

ε δεν δοκιμάζω και σαν primary vga .

βγάζω την ΑΤΙ μπαίνει win και ξεκίνησε το πανηγύρι , μπλε κόκκινες κίτρινες γραμμές και έσβησε και το μόνιτορ .

με τα πολλά την έχω σαν secondary vga , υπάρχει κανένας τρόπος να την αξιοποιήσω? (εκτός από physx )

post-497-1414343459,9916_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

να σε ρωτήσω 8800 είναι.

αν ναι διάβασε εδώ..

http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?p=1822178#post1822178

μια χαρά..

εχω κ εγώ μια 8800gts που δεν παει πολύ καλά της αρέσουν τα artifacts, λες να την κάνω physx?? δλδ physx δουλευει?? μμμμμ:huepfend009:

δεν το είχα σκεφτεί ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

δεν νοιωθουνε στη vodafone , εμ κανουν λαθος στο λογαριασμο και με χρεωνουν ενα παγιο παραπανω , εμ καθυστερουν 3,5 μηνες να μου στειλουν το πιστωτικο , εχω παει 4 φορες στο καταστημα και ρωταω τι γινεται ρε μορτηδες θα βγει το τιμημενο το πιστωτικο να πλερωσουμε , και σημερα μου στελνουν και εξωδικο και μου λενε αααα ναι , 10/06 βγηκε το πιστωτικο....ισως δεν ειχε ενημερωση το νομικο τμημα...

Εαν με ξαναδουν να μου χαιρετησουν τον πλατανο , χυμα στο κυμα

Link to comment
Share on other sites

Νταξει, πιστεύω πρέπει Σάκη να παραδεχτείς ότι από τότε που έβαλα στην υπογραφή μου ότι έρχεται ο Χειμώνας, μία εβδομάδα σερί βρέχε σε καθημερινή βάση και το βράδυ είτε φυσάει δυνατά είτε έχει κρύο. Πάμε για Ιούλιο :D

Link to comment
Share on other sites

Νταξει, πιστεύω πρέπει Σάκη να παραδεχτείς ότι από τότε που έβαλα στην υπογραφή μου ότι έρχεται ο Χειμώνας, μία εβδομάδα σερί βρέχε σε καθημερινή βάση και το βράδυ είτε φυσάει δυνατά είτε έχει κρύο. Πάμε για Ιούλιο :D

ρε αρχιγκαντεμαρε, σταματα να χορευεις τον χορο της βροχης!!!!!!! :brutal003:

χθες επλυνα το μηχανακι και σημερα το απογευμα θα παω για μπαλα, αν βρεχει και τοτε βρες λαγουμι να κρυφτεις ΜΟΥΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ! :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.