Jump to content



OffTopic;


devious

Recommended Posts

Η κοπέλα δεν φταίει, προφανώς είναι η κλασσική τρελή κοκκινοσκουφίτσα του χωριού. Αυτός που θέλει ξύλο και έχει το γνώθι σ'αυτόν είναι ο χειριστής της κάμερας που τραβάει το βίντεο. Αυτός θέλει ξύλο.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Η κοπέλα δεν φταίει, προφανώς είναι η κλασσική τρελή κοκκινοσκουφίτσα του χωριού. Αυτός που θέλει ξύλο και έχει το γνώθι σ'αυτόν είναι ο χειριστής της κάμερας που τραβάει το βίντεο. Αυτός θέλει ξύλο.

τι λες ρε πανο , δηλαδη αν εσυ σκοτωσεις εναν ανθρωπο και σε τραβανε με καμερα φταιει ο καμεραμαν?

Link to comment
Share on other sites

τι λες ρε πανο , δηλαδη αν εσυ σκοτωσεις εναν ανθρωπο και σε τραβανε με καμερα φταιει ο καμεραμαν?

και οι 2 για ξυλο ειναι, αυτη για αυτο που κανει και ο καμεραμαν γιατι ενω βλεπει τι γινεται αντι να κανει κατι καθεται και το βιντεοσκοπει... :sauer029:

Link to comment
Share on other sites

τι λες ρε πανο , δηλαδη αν εσυ σκοτωσεις εναν ανθρωπο και σε τραβανε με καμερα φταιει ο καμεραμαν?

Όχι εγώ θα φταίω προφανώς. Αλλά δεν ξέρω αν είδες το συγκεκριμένο βίντεο, η κοπέλα μου φαίνεται τρελή για δέσιμο, δεν στέκει στα καλά της. Σαν να το έχει σκάσει από κανά τρελοκομείο είναι. Δεν καταλαβαίνει τι κάνει, πχ μπορεί να νομίζει ότι κάνει κάτι καλό που πετάει τα κουτάβια. Όπως το βλέπω εγώ το βιντεάκι, αυτός που τραβάει κάμερα την έψησε να το κάνει για ανεβάσει το βίντεο στο Youtube. Εχει πάει δίπλα της και καταγράφει κάθε της κίνηση ενός ο μλκς μπορούσε να την σταματήσει και να πετάξει την ίδια στο ποτάμι. Εκμευτάλλευση μου μυρίζει.

Anyway ... το θέμα είναι ότι η πράξη είναι κατακριτέα. Κουταβια ρε γμτ ; έλεος!

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνα με πληροφοριες η περιοχη βρισκετε στην Βοσνια Ερζεγοβινη...η κοπελα μιλαει Κροατικα απο οσο διαβασα..

Ειναι ευκολο να κρινουμε...αλλα η κουλτουρα του καθενος ειναι διαφορετικη...τα πιστευω δεν ειναι τα ιδια..ΔΕΝ δικαιολογω την συμπεριφορα ουτε τιν επικροτω αλλα...μην ξεχναμε οτι εκει 10 χρονια πριν σκωτονε αδερφος αδερφο...τι αξια να εχει για αυτους τα σκυλια..

Link to comment
Share on other sites

Το όνομα μου είναι Katja Puschnick και θα ήθελα να ζητήσω συγγνώμη για την συμπεριφορά μου.Τα κουτάβια άνηκαν στην γιαγιά μου και μου είπε να τα ξεφορτωθώ επειδή ήταν μόλις τριών ημερών και ήταν άρρωστα.Αυτά είχαν απομακρυνθεί από την μαμά τους.Δεν ήξερα πραγματικά τι να κάνω έτσι επέλεξα να τα ρίξω στο ποτάμι επειδή θα ήταν ένας γρήγορος θάνατος.Δεν ήθελα να τα αφήσω να υποφέρουν.Ζητώ συγγνώμη για αυτό

η απαντηση της κοπελας στην πραξη της

http://facebookfails.gr/paraksena/einai-ayti/

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή μας λέει πως ο πνιγμός είναι γρήγορος και ανώδυνος θάνατος.

Και πως όταν πέταγε το κουτάβι και έλεγε "γιοουουουου" ήταν θλιμμένη.

ΟΚ, απλά απαράδεκτη δικαιολογία, πρέπει να είναι fake το video.

Link to comment
Share on other sites

Έτσι κάνουν τα κουτάβια και γατάκια που θέλουν να τα ξεφορτωθούν συνήθως...δηλαδή τα πνίγουν. Δεν πιστεύω όμως να τα εκτοξεύουν στο ποτάμι με αυτόν τον τρόπο όμως και ούτε και να το κινηματογραφούν.

Μου κάνει εντύπωση που δεν το έχει ακούσει ή δει κανένας...

Link to comment
Share on other sites

Το όνομα μου είναι Katja Puschnick και θα ήθελα να ζητήσω συγγνώμη για την συμπεριφορά μου.Τα κουτάβια άνηκαν στην γιαγιά μου και μου είπε να τα ξεφορτωθώ επειδή ήταν μόλις τριών ημερών και ήταν άρρωστα.Αυτά είχαν απομακρυνθεί από την μαμά τους.Δεν ήξερα πραγματικά τι να κάνω έτσι επέλεξα να τα ρίξω στο ποτάμι επειδή θα ήταν ένας γρήγορος θάνατος.Δεν ήθελα να τα αφήσω να υποφέρουν.Ζητώ συγγνώμη για αυτό

η απαντηση της κοπελας στην πραξη της

http://facebookfails.gr/paraksena/einai-ayti/

Δε ξέρω κατά πόσο ισχύει αλλά λένε ότι την βρήκανε.

http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=170061&cid=17

Link to comment
Share on other sites

Μου το εστειλαν....

Γυναίκα DIAL-UP: γυναίκα με αργή και δύσκολη πρόσβαση..

Γυναίκα DSL: γυναίκα με γρήγορη πρόσβαση, αρκεί να διαθέτεις τους απαραίτητους πόρους.

Γυναίκα SERVER: γυναίκα πάντα απασχολημένη όταν τη χρειάζεσαι...

Γυναίκα WINDOWS: όλοι παραδέχονται ότι δεν λειτουργεί καλά αλλά δεν μπορούν να κάνουν χωρίς αυτή.

Γυναίκα LINUX: γυναίκα ελευθερων αρχών, που δεν χρειαζεσαι λεφτά για να την αποκτήσεις, αλλά απαιτεί πολύ διάβασμα για να συνεργάζεστε απρόσκοπτα.

Γυναίκα D.O.S.: όλοι την έχουν χρησιμοποιήσει έστω και μία φορά, αλλά κανείς δεν την θέλει πια.

Γυναίκα BACKUP: είχατε πιστέψει ότι διέθετε όλα όσα σας χρειάζονται, αλλά τη κρισιμότερη στιγμή πάντα κάτι έλειπε.

Γυναίκα SCREENSAVER: αν και δε χρησιμεύει σε τίποτα, είναι διασκεδαστική.

Γυναίκα MULTIMEDIA: τα κάνει όλα να ! φαίνονται όμορφα.

Γυναίκα RAM: μόλις χωρίσετε, ξεχνάει όλα όσα έχετε κάνει μαζί.

Γυναίκα HARD-DISK: θυμάται τα πάντα ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ.

Γυναίκα MOUSE: λειτουργεί μόνο αν τη χτυπάς και την κακομεταχειρίζεσαι

Γυναίκα PASSWORD: νομίζεις πως είσαι ο μόνος που τη γνωρίζει, παρ’όλο που την γνωρίζει κι ο άλλος μισός πληθυσμός.

Γυναίκα MP3: θέλουν όλοι να την «κατεβάσουν» από άλλους άνδρες

Γυναίκα VIRUS: γνωστή και ως σύζυγος, έρχεται εκεί που δεν την περιμένεις, εγκαθίσταται και καταναλώνει όλα τα αποθέματα. Αν επιχειρήσεις να την απεγκαταστήσεις, αναγκαστικά θα χάσεις κάποια αρχεία, αν δεν προσπαθήσεις θα χάσεις τα πάντα

Γυναίκα E-MAIL: τα 9 στα 10 από αυτά που σου λέει, είναι εντελώς άχρηστα

Γυναίκα GOOGLE: γυναίκα που μπαίνει σε όλο και περισσότερες ασχολίες σου, με αποτέλεσμα να την βλέπεις συνέχεια μπροστά σου.

Γυναίκα demo: ! Σε αφήνει να προχωρήσεις μαζί της μέχρι ενός σημείου αλλά για να συνεχίσεις πρέπει να πληρώσεις.

Γυναίκα agp: Ο μόνος λόγος που την προτιμάς είναι γιατί δεν μπορείς να έχεις γυναίκα pci-express.

Γυναίκα ssl: Δέχεται μόνο προστατευμένες «συναλλαγές».

Γυναίκα vista: Συνέχεια σου λέει τι ωραία που θα είστε μαζί αλλά συνεχώς το αναβάλλει για το μέλλον.

Γυναίκα Service Pack: Μοιάζει με την πρώην σου αλλά υποτίθεται ότι έχει λιγότερα προβλήματα. Τελικά ανακαλύπτεις ότι έχει διαφορετικά.

Γυναίκα browser: Της εμπιστεύεσαι την πιστωτική σου;;;

Γυναίκα ανεμιστηράκι: Κάνει πολύ θόρυβο όταν ανάβεις.

Γυναίκα trojan: Μεταμφιέζεται σε μια γλυκιά και καλή κοπέλα για να τη βάλεις σπίτι σου. Μόλις μπει δείχνει τον πραγματικό της εαυτό.

Γυναίκα antivirus: Είναι η γυναίκα που σου έρχεται μετά την γυναίκα virus -ενίοτε και πριν από αυτή.

Γυναίκα firewall: Δεν ανταποκρίνεται σε οποιαδήποτε προσπάθεια επικοινωνίας μαζί της.

Γυναίκα wikipedia: Ξέρει πολλά κόλπα, αλλά δεν είσαι σίγουρος ποιος της τα έμαθε και αν τα κάνει σωστά.

Γυναίκα netmod: Στη φορτώσανε με προξενιό.

Γυναίκα outlook : Είναι ανοιχτή σε όλα!

Γυναίκα DVD-RW: Μπορείς να τη γράψεις χωρίς πρόβλημα πολλές φορές. Τη μία όμως που θα αποφασίσει να σου κρατήσει μούτρα θα το μετανιώσεις!

Γυναίκα scanner: Στην αρχή την ήθελες πολύ. Τελικά δεν τη χρησιμοποιείς και τόσο συχνά.

Γυναίκα RIAA: Αν κάνεις σεξ μαζί της πρόσεχε τον κ….. σου.

Γυναίκα laptop: Σε ακολουθεί όπου πας.

Γυναίκα desktop: Την αφήνεις σπίτι σου να κάνει δουλειές και βγαίνεις με τους κολλητούς σου! Σε περιμένει αναμμένη!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.