Jump to content



Καταστήματα για αθλητικά παπούτσια


Dr.Paneas

Recommended Posts

Εχω παραγγειλει 2 φορες αθλητικά παπούτσια τρεξίματος για την γυναίκα μου. Ειναι μια χαρά.

Sent from my Galaxy S4, using Tapatalk...

Okay, thank you very much, Mr. Dinopoulos!

:)

ps: θα ενημερωσω και 'γω οταν παραλαβουμε.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 49
  • Created
  • Last Reply
Γεια σου

Τελικα εμεινες ευχαριστημενος απο την παραγγελια σου απο το spartoo.gr? Ρωταω διοτι ο αδερφος μου παραγγειλε ενα ζευγαρι αθλητικα NIKE, pegasus κατι... νομιζω, για τρεξιμο, και τωρα περιμενουμε να ερθουν σε 8 εργασιμες. Θα δουμε. Εσυ εμεινες ευχαριστημενος απο αυτο το καταστημα?

Ευχαριστω :)

Ναι, όλα οκ. Δεν θα είχα κανένα πρόβλημα να ξαναπαραγγείλω κάτι από εκεί.

Link to comment
Share on other sites

ναι αυτα!

οχι χωρις κουπονι χωρις τιποτα. ΑΠλα οταν τα είχα παραγγείλει εγω τα είχανε πιο φθηνα νομίζω.

Επισης το παπουτσι εφαγε ενα ζορισμα προχθες.. θα ανεβασω και φωτο.

πατησα επανω σε λαμαρινα γωνια ολόκληρος (80kg) με το που κοιταω οτι εχει μπει μεσα η αεροσολα λεω παει...

το τραβαω το ποδι και τελικα εκανε μια (καλη μεγαλη) γρατζουνια..

Εκει το παραδεχτηκα :D

Link to comment
Share on other sites

Παιδια γεια σας και παλι!!

Παραλαβαμε σημερα και εμεις τα παπουτσια, δηλ. τα NIKE AIR PEGASUS(+) 30, ειναι made in China, και ειναι μια χαρα, αλλα... εχω μια ΠΟΛΥ σημαντικη ερωτηση και οποιος ξερει παρακαλω να απαντησει!!

Ο αδερφος μου παραγγειλε το νουμερο 42 αλλα το αισθανεται λιγο σφιχτο... Δεν τον "χτυπαει" μπροστα στο νυχι (του μεγαλου δαχτυλου του ποδιου), αλλα το παπουτσι ειναι λιγο σφιχτο! Οπως μου ειπε, ΑΝ ηταν σε καταστημα να τα δοκιμαζε θα ζητουσε να φορεσει και το νουμερο 43 ωστε να εχει λιγο παραπανω "αερα" μπροστα.

Ερωτηση: τα συγκεκριμενα παπουτσια "ανοιγουν"? Θα ανοιξουν, θα προσαρμοστουν στο ποδι ή παντα θα δινουν αυτην την αισθηση του σφιχτου?

Καπου διαβασα οτι κατα την προπονηση, ενα τζογκινγκ δηλαδη - οχι τιποτα τρελλο, τα ποδια πρηζονται...

Εσεις τι λετε ρε παιδια απο την εμπειρια σας?? Θα ανοιξει λιγο το παπουτσι ή πρεπει να παει για αλλαγη? (Φτου!)

Να ξαναπω οτι δεν ειναι ενοχλητικο, απλα το αισθανεται λιγο σφιχτο. Φυσικα, ΔΕΝ εχει κανει ακομη τρεξιμο με τα συγκεκριμενα παπουτσια, απλα τα δοκιμασε 5 λεπτα στο σπιτι.

Παρακαλω διαφωτιστε με, ευχαριστω πολυ!

Link to comment
Share on other sites

Ολα τα παπουτσια ανοιγουν λιγο. Νομιζω απο την στιγμη που δεν τον χτυπαει μπροστα, δεν θα εχει θεμα.

Ας τα φορεσει και ας τρεξει 2΄ μεσα στο σπιτι να το δει.

Ευχαριστω για την απαντηση :)

Βασικα, βρηκα και αυτο το ωραιο link για οποιον θελει να διαβασει.

Θα τα δοκιμασει σημερα τα παπουτσια στο ταρταν, για 30 λεπτα, fitness walking + jogging, εναλλαξ. Μετα θα δουμε... Βασικα το "προβλημα" του ειναι οτι το συγκεκριμενο νουμερο δεν αφηνει σχεδον καθολου "αερα" μπροστα. Το μπροστινο μερος του μεγαλου δακτυλου το ποδιου ακουμπαει στο παπουτσι. Εμενα τα δικα μου αθλητικα εχουν ενα "αερακι" εμπρος. Τεσπα, η δοκιμη θα δειξει.

Απλα να ρωτησω: ΑΝ τελικα ειναι μικρο (το 42αρι) θα φανει αυτο σημερα, θα φανει απο την πρωτη φορα (τρεξιμο + γρηγορο περπατημα)? Ή υπαρχει περιπτωση να δειξει αρχικα ΟΚ και μετα απο λιγο καιρο να βγει τελικα μικρο?

Κριμα παντως διοτι ειναι πολυ ομορφο (και καλο απ' οτι φαινεται) παπουτσι και σε 43αρι δεν υπαρχει :(

Μετα παμε για άλλα

Thanks :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.