Jump to content



Η δυστυχία είναι δίπλα μας.


ΓιαγκΤ

Recommended Posts

  • Replies 49
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από ΓιαγκΤ

Κρίνω σκόπιμο πριν από οποιαδήποτε ενέργεια να έρθεις σε επαφή με τους ανθρώπους στα χωριά, έτσι που να μάθουμε τις πραγματικές τους ανάγκες και όχι να υποθέτουμε.

Ακομα καλυτερο αυτο. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Μπραβο σε ολους.pashcalia----Εχω να πω οτι δεν ειναι μονο οι Ελληνες που τα σκεφτονται αυτα,αλλα και ολοι οι αλλοι.Δεν τα σκεφτονται αυτα ολοι οι Ελληνες,οπως ουτε ολοι οι Αγγλοι,Γαλλοι,κτλ π.χ..!Ειμαστε ΟΛΟΙ ανθρωποι !Μην το γενικοποιεις τοσο.Οσον αφορα το αλλο,ειχα παει πριν δυο χρονια σε ενα ιδρυμα(δεν θυμαμαι ποιο),και ειχα δωσει κατι παιχνιδια που ειχα μαζεψει.Τα παιδια οχι μονο χαρηκαν..,κατι πολυ παραπανω!!!Καλο θα ηταν να μαζευαμε οτι μπορουμε,οχι μονο pc parts,αλλα και αρκουδακια,διαφορα παιχνιδια,και οτι αλλο μπορει ο καθενας.Επισης να ειναι σε οσο το δυνατον καλητερη κατασταση γιατι τα παιδια εαν τα δουνε χαλασμενα,θα στεναχωριθουν πολυ.Νομιζω οτι πρεπει να οργανωθουμε και να μαζεψουμε οτι μπορουμε.....,ε,1-2 ευρο περισευουν σε ολους νομιζω,σε σχεση με τα παιδακια:).Το ονομα του topic να αλλαξουμε για να μαζευτουν και αλλοι..!

Link to comment
Share on other sites

Λεω να οργανοσουμε κατι μεγαλο..!Παρακαλουντε οι administrators να κοιταξουν αν μπορουμε να συνεργαστουμε με αλλες διαφορες οργανωσεις..!Οσο πιο πολλοι,τοσο πιο καλα..

Link to comment
Share on other sites

Μανοσονε τι γενικοποιω ?

Για κανε ενα ριπιτ σε οτι λες γιατι δεν σε καταλαβα .

:OT: Μεγια μου και το νεο μου αβαταρ , αυτο δεν ειναι σκυλι .. η Πατατουφα ειναι ! :p

Link to comment
Share on other sites

Για αυτο που λες απο κατω(υπογραφη).Μα κατι αποριες που εχω!

''Οι Ελληνες είχαν το χάρισμα να απορούν γιά πράγματα που οι άλλοι λαοί τα νόμιζαν αυτονόητα''..!Μην τσαντιζεσαι καλε..,ενα σχολιο εκανα

:flower: ..

Link to comment
Share on other sites

A! E δεν το διευκρινισες καλε και δεν καταλαβα σε τι αναφεροσουν .

Δεν τσαντιστηκα βρε συ , απλα δεν καταλαβα εντελως τι ηθελε να πει ο ποιητης .

Ε αφου το ειχαν ? λολ .

Link to comment
Share on other sites

Μέσα κι εγώ.

Πως θα γίνει η διαδικασία να μαζευτούν τα χρήματα? Πιστεύω καλό είναι να ετοιμάσουμε ένα τέτοιο πλάνο και να το έχουμε και για τις επόμενες φορές.

Link to comment
Share on other sites

Λεω να φτιαχτει ενα ποστ το οποιο θα ειναι παντα πρωτο και να λεει για ολο αυτο που κανουμε οστε να μαζεψουν και αλλοι.Επισης λεω να παμε τα Χριστουγεννα.Και οχι μονο σε ενα.Σε οσο πιο πολλα μπορουμε.Μεχρι τα Χριστουγεννα θα εχουμε μαζεψει πολλα.Να μαζευει ο καθενας5ε την εβδομαδα π.χ.Ε,μεχρι τα Χριστουγεννα να εχουμε μαζευτει πολλοι και να εχουμε μαζεψει και τα απαραιτητα..!Αν ειναι,παρακαλω το ποστ να φτιαχτει γρηγορα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.