Jump to content



Recommended Posts

Παίδες η δύναμη της κάρτας δεν κρίνεται από τα σκορ στα benchmarks αλλά από την απόδοση και τρόπο απόδοσης στα games![/quote

συνφωνουμε! ;)

Metro-Last-Light-GPUs-1080p_zps216d6456.png

Έγινε επεξεργασία από kyr..
Link to comment
Share on other sites

δεν κλοκαρεται ο cpu non k

ΟΚ....δωσε ενα benchαρισμα ΟΛΑ μαμα...... Σημερα ξεθαψα την GTX680 Reference μου και δεν την ειχα δοκιμασει καθοοοολου ....... Θελω λοιπον να κανω ενα συγκριτικο ;)

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ....δωσε ενα benchαρισμα ΟΛΑ μαμα...... Σημερα ξεθαψα την GTX680 Reference μου και δεν την ειχα δοκιμασει καθοοοολου ....... Θελω λοιπον να κανω ενα συγκριτικο ;)

η δικια μου μπουταρει ψηλα στα στοκ

Kappaalphataualphagammarhoalphaphi3AE0-1_zps2ea43732.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δεδομενου το οτι δεν μου δινεις και ενα GPUZ να δουμε και κανα "ρολοι".....βαζω εγω ενα "ντροπιαστικό" screenshot.

GTX 680 = καραμαμα

3820 = 4,75GHz

680d.jpg

:( Εντελει η προκαταληψη μου εναντι στην Nvidia .... ερχεται να επαληθευεται..... :( Ιδου και πως εδω και 1μερα !!! ηταν στο κουτι και μονο την ξεματιαζα......χαχαχα!

Έγινε επεξεργασία από stratos1978
Link to comment
Share on other sites

Δεδομενου το οτι δεν μου δινεις και ενα GPUZ να δουμε και κανα "ρολοι".....βαζω εγω ενα "ντροπιαστικό" screenshot.

GTX 680 = καραμαμα

3820 = 4,75GHz

680d.jpg

:( Εντελει η προκαταληψη μου εναντι στην Nvidia .... ερχεται να επαληθευεται..... :( Ιδου και πως εδω και 3 μηνες ηταν στο κουτι και μονο την ξεματιαζα......χαχαχα!

Πφφφφ με βλεπω να ξεπακεταρω την GTX680 μου και να την βαζω σε δοκιμες.... :( :nada:

Τελικα τι κανουμε ; Μπερδευτηκα. :D Ξαναπακεταρουμε ; :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Δεδομενου το οτι δεν μου δινεις και ενα GPUZ να δουμε και κανα "ρολοι".....βαζω εγω ενα "ντροπιαστικό" screenshot.

GTX 680 = καραμαμα

3820 = 4,75GHz

680d.jpg

:( Εντελει η προκαταληψη μου εναντι στην Nvidia .... ερχεται να επαληθευεται..... :( Ιδου και πως εδω και 3 μηνες ηταν στο κουτι και μονο την ξεματιαζα......χαχαχα!

αν και μου φαινεσαι χαμηλα,εχεις και τον προιγουμενο driver,ισως να θελει και κανα καθαρησμα,απο τους driver της amd

ενα θα πω Κοιτα τι διαστρεβλωμενα τεστ βλεπουμε στα bench με την στοκ 680 vs ghz :hehe:

Kappaalphataualphagammarhoalphaphi3AE0-1_zps2ea43732.jpg

Έγινε επεξεργασία από kyr..
Link to comment
Share on other sites

αν και μου φαινεσαι χαμηλα,εχεις και τον προιγουμενο driver,ισως να θελει και κανα καθαρησμα,απο τους driver της amd

ενα θα πω Κοιτα τι διαστρεβλωμενα τεστ βλεπουμε στα bench με την στοκ 680 vs ghz :hehe:

Γραψε καλυτερα πως μπορεις να μπερδεψεις κοσμο οταν δινεις νουμερακια μιας 680 reference μαμα vs 680 ultra push μαμα. :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Εχει γινει super trooper καθαρισμος απο ATI Drv εχω οτι εχω και με βλεπω να την κανω πακετο και αγγελια :(

Με βλεπω να καβαντζωνω ακομα μια 7970 Vapor GHz και να τελειωνω.

Τωρα κατεβαζω MSI AfterBurn και METRO Last Light..... κανω και εκει κανα πειραμα και τα λεμε...... βασικα ειχα χροοοοονια να ασχοληθω με Nvidia και δεν χω ιδεα πως "ανεβαινει" και τα καλα ή κακα της.

Παντως ΟΠΩΣ ειμαι ειναι σκετη αναφτρα η ρουφιανα πιανει 72c+ ετσι για το καλαμπουρι.

Θα κανω τα τεστακια μου .... θα την "παιξω" (χαχαχαχα) σε οσα Strategy εμενα ενδιαφερουν ( Anno Series κτλ κτλ ) και επειτα ( και μαλλον συντομα ) μια θα μπει στις αγγελιες προκειμενου να ερθει το διδυμο της εναπομεινωντας ;) Ή SLI ή CrossFire θα καταληξει. :D

Έγινε επεξεργασία από stratos1978
Link to comment
Share on other sites

Γραψε καλυτερα πως μπορεις να μπερδεψεις κοσμο οταν δινεις νουμερακια μιας 680 reference μαμα vs 680 ultra push μαμα. :hehe:

ultra push μαμα ειναι και η ghz :hehe: και μαλιστα εχει και κλοκαρισμενες μνημες ενω οι δικες μου ειναι reference

θελεις να δουμε στα τεστ την reference 7970 με την δικια μου:whistle2:

Έγινε επεξεργασία από kyr..
Link to comment
Share on other sites

ultra push μαμα ειναι και η ghz :hehe: και μαλιστα εχει και κλοκαρισμενες μνημες ενω οι δικες μου ειναι reference

θελεις να δουμε στα τεστ την reference 7970 με την δικια μου:whistle2:

[MENTION=28627]kyr[/MENTION] παραπισω λιιιιγα post εχω και εκει μαμα GHz edition 7970 ...... για δες!!!!!

#post 124

#post 136

Έγινε επεξεργασία από stratos1978
Link to comment
Share on other sites

ultra push μαμα ειναι και η ghz :hehe: και μαλιστα εχει και κλοκαρισμενες μνημες ενω οι δικες μου ειναι reference

θελεις να δουμε στα τεστ την reference 7970 με την δικια μου:whistle2:

Για τα 150+ ευρω παραπανω που εχεις δωσει μια χαρα εισαι. :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Δεδομενου το οτι δεν μου δινεις και ενα GPUZ να δουμε και κανα "ρολοι".....βαζω εγω ενα "ντροπιαστικό" screenshot.

GTX 680 = καραμαμα

3820 = 4,75GHz

680d.jpg

:( Εντελει η προκαταληψη μου εναντι στην Nvidia .... ερχεται να επαληθευεται..... :( Ιδου και πως εδω και 3 μηνες ηταν στο κουτι και μονο την ξεματιαζα......χαχαχα!

Κατι παιζει και εισαι ετσι πεσμενος..

Μαμα 680 θα πρεπει να εχει τουλαχιστον 500-600 ποντακια με τον cpu σου στα 4.7ghz.

Για τα 150+ ευρω παραπανω που εχεις δωσει μια χαρα εισαι. :hehe:

Φιλε τωρα τελευταια με κατι τετοια ποστ που κανεις με ανησυχεις... Μηπως δινεις τπτ πληροφοριες σε καμια Τροικα? :hehe::p:fun:

Έγινε επεξεργασία από csaris
Link to comment
Share on other sites

@kyr παραπισω λιιιιγα post εχω και εκει μαμα GHz edition 7970 ...... για δες!!!!!

#post 124

#post 136

στρατο αυτο λεω οτι ghz ειναι πολυ κλοκαρισμενη,δεν ειναι μαμα +125 core +125 μνημες +20% overclock

και παρολα αυτα ειναι πισω απο μια καρτα που βγηκε πριν την ghz(ρολογια)

Έγινε επεξεργασία από kyr..
Link to comment
Share on other sites

Φιλε τωρα τελευταια με κατι τετοια ποστ που κανεις με ανησυχεις... Μηπως δινεις τπτ πληροφοριες σε καμια Τροικα? :hehe::p:fun:

Ρε τεμπελχανιο :D θα μας δωσεις κανα bench απο metro last light ;

Link to comment
Share on other sites

Για τα 150+ ευρω παραπανω που εχεις δωσει μια χαρα εισαι. :hehe:

ποσα εδωσες για ψυκτρα για να ησυχασει το κεφαλισου απο την βουβουζελα??:hehe:

εχασες και την εγγυηση?:hehe:

και νομιζω οτι εισαι απο του πρωτους που την πηρανε, μην μου πεις οτι την πηρες 600e:-O εφτασες την τιμη της τιταν?:hehe:

εσυ δεν πρεπει να μιλας για λεφτα αφου εισαι large :hehe:

Έγινε επεξεργασία από kyr..
Link to comment
Share on other sites

Αλλο ενα Stock ωστε να δουμε ολοι μας.....

680gtx.jpg

Ειχα μια Point of View GTX680 Reference στο ραφι εδω και καιρο..... ( ειχα ακομα την 6990 με τα "νερα" της κτλ κτλ ) οποτε δεν μπηκα και στον κοπο να την δοκιμασω.... Εδω και 10χρονια + ειχα 99,9% παντα ΑΤΙ...... Σημερα ειπα να αφησω την "προκαταληψη" μου στην ακρη και να βαλω την 680 να μου αποδειξει τα οσα λεμε ολοι μας. Ηρθε ο καιρος δηλαδη να κανω CrossFire αλλα "μηπως εντελει να αξιζει να κανω SLI για πρωτη μου φορα? και να δωσω τοπο στο Cross?"

Τα υπολοιπα επι το εργο ;) και τις αναγκες μου......χαχαχαχα

Για δωστε και κανα setup "ανεβασματος" με AfterBurn να δουμε τι "ψαρια" εχει κρυμενα στο καλαθι της και η Nvidia ;)

Link to comment
Share on other sites

Δεδομενου το οτι δεν μου δινεις και ενα GPUZ να δουμε και κανα "ρολοι".....βαζω εγω ενα "ντροπιαστικό" screenshot.

GTX 680 = καραμαμα

3820 = 4,75GHz

680d.jpg

:( Εντελει η προκαταληψη μου εναντι στην Nvidia .... ερχεται να επαληθευεται..... :( Ιδου και πως εδω και 3 μηνες ηταν στο κουτι και μονο την ξεματιαζα......χαχαχα!

O πινοκιο ειναι ξαδερφος σου...:hehe::hehe::hehe: Ακου εδω την ειχες τρεις μηνες...:nono::nono::nono:

Ponit Of View GTX 680 - Insomnia.gr

stratos2004=stratos1978

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.