Jump to content



Recommended Posts

:nono::nono::nono:

1η μερα με την καρτα, κατσε να την χαρει λιγο...:jester::jester::jester:

Ναι μωρε εχεις δικιο .....ασε να την χαρω λιγακι και εγω! :D

Δωσε μας τα bench σου και ασε να την χαρουμε την καρτουλα ;) Ειναι κριμα να βγαινεις off-topic την στιγμη που περιμενα να "τσιμπησει" αλλος....... Κριμα :(

Link to comment
Share on other sites

Ναι μωρε εχεις δικιο .....ασε να την χαρω λιγακι και εγω! :D

Δωσε μας τα bench σου και ασε να την χαρουμε την καρτουλα ;) Ειναι κριμα να βγαινεις off-topic την στιγμη που περιμενα να "τσιμπησει" αλλος....... Κριμα :(

Προς το παρον ειμαι με hd3000, τι θες να σου ανεβασω με αυτην...:secret:

περιμενω να βγει η 8χχχ σειρα... ΛΕΣ να περιμενω πολυ...:hmm:

Link to comment
Share on other sites

Προς το παρον ειμαι με hd3000, τι θες να σου ανεβασω με αυτην...:secret:

περιμενω να βγει η 8χχχ σειρα... ΛΕΣ να περιμενω πολυ...:hmm:

Δεν γνωριζω καλε μου φιλε ποτε θα κυκλοφορησει η 8xxx series :nada:

Link to comment
Share on other sites

παιδια το demo τρεχετε η το κανονικο?γτ εγω με το demo ειμαι στο πατο...δειτε φωτογραφιες και πειτε μ ειμαι χωρισ o/c για τον λογο οτι εχω χαμηλες ram και ειμαι χωρις υδρόψυξη:whip:

Screenshot_1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ένα run με gtx 670 στα 1070 πυρήνα, δυστυχώς κάτι παίχτηκε με το save και δεν κράτησε το core clock :/

Δυστυχώς δε μπορώ να τρέξω άλλο γιατί πάει για πούλημα η κάρτα :)

Μία φορά την έκανα oc και τέλος :)

gtx670m.jpg

Link to comment
Share on other sites

παιδια το demo τρεχετε η το κανονικο?γτ εγω με το demo ειμαι στο πατο...δειτε φωτογραφιες και πειτε μ ειμαι χωρισ o/c για τον λογο οτι εχω χαμηλες ram και ειμαι χωρις υδρόψυξη:whip:

Screenshot_1.jpg

ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ SCORE ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ

Δεν υπάρχει διαφορά στις επιδόσεις και scores μεταξύ demo και των άλλων versions.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=28690]SpirosKGR[/MENTION] εμένα αυτό το score μου το έβγαζε με τους 306χχ drivers σε 1215 τον πυρήνα και τις μνήμες στα 1700...Ο cpu 2600 στα 4.5...Πως είναι δυνατόν;

μαλλον εννοει οτι ο πυρηνας ειναι εκει στα 1070 προφανως ρυθμισμενος με το msi afterburner !!

με το boost θα πρεπει να ειναι κοντα 1188 καπου εκει !!

Link to comment
Share on other sites

μαλλον εννοει οτι ο πυρηνας ειναι εκει στα 1070 προφανως ρυθμισμενος με το msi afterburner !!

με το boost θα πρεπει να ειναι κοντα 1188 καπου εκει !!

όπως τα λέει ο Νίκος ( ultra ) ξέχασα να το αναφέρω για το boost.

Link to comment
Share on other sites

mvfr.jpg

Ζητώ συγγνώμη για το ψιλολάθος ποστάρισμα, αλλά δεν είχα δει ότι ποστάρετε τη δεύτερη οθόνη και μην έχοντας τρέξει ποτέ πριν firestrike έκανα το λάθος. Επίσης το έτρεξα με δανεικό κωδικό του φίλου venom οπότε μετά δεν είχα χρόνο να διορθώσω. Έρχεται και σκορ κάποια στιγμή με την καρτούλα ακόμα ψηλότερα. Πάντως σκοτώνει αν και περασμένης γενιάς. Το lucid mvp δεν είναι ενεργοποιημένο για όσους ρωτήσουν, επειδή φαίνεται στο ποστ. Είναι ενεργοποιημένο το hd3000 αλλά δεν είναι εγκατεστημένη η εφαρμογή, συνεπώς δε βοηθάει στο σκορ. Το σκορ είναι καθαρό 7950 με το τραγικό στοκ σύστημα ψύξης. Σε λίγο θα μπει επάνω Η60 και θα ξανατρέξω, οδεύοντας ολοταχώς προς τα 1300 core.

Έγινε επεξεργασία από wacko_gr
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.