Jump to content



Recommended Posts

Και η πρωτη ειναι η 690? Η οποια εχει επίσης την ιδια τιμη αλλα ειναι διπυρηνη.Δλδ sli για δες κανα σκορ τιταν/780 sli.Μην συγκρίνεις 2 πυρηνες με εναν.Για ενα πυρήνα ο gk110 ειναι πολύ δυνατός σε σημειο να πλησιάζει την δικη σου διπυρηνη και καλα κομματια την ξεπερνανε

Σιγουρα ειναι πολυ δυνατος το GK110, δεν αμφιβαλω. Απλα θεωρω κοροιδια τα 1000€ της TITAN και σ'αυτο το price target γιατι να παρω κατι που ειναι "κατωτερο" απο την 690? Κι ας ειναι με 2 πυρηνες. 1000€ ειναι αυτα. Αν δεν ειχα την 690 θα τιμουσα μια 780.

Με χαζο OC εχω ξεπερασει τα 90fps. Οσο για το ms που αναφερθηκε δεν ειναι καθολου χαλια (θα κανω αργοτερα ενα run και θα ανεβασω τα ms).

2drxmqc.png

Link to comment
Share on other sites

τσιμπησαμε λιγο παραπανω το νουμερακι !!

f14t.jpg

[OFFICIAL]--- Top 30 --- Unigine 'Valley' Benchmark 1.0

hsa3.jpg

Πως Μπορω να ποσταρω εκει περα??Τι αθλια νουμερα ειναι αυτα που ποσταρουν για τις 5870???? Με λιγο ψαξιμο ακομα και θα ειμαι σχεδον 60αρις :happy2::man_in_love:

Link to comment
Share on other sites

παμε και ενα απο το 2ο συστημα μου.Μια χαρα κρατει η 680.Φτανει τα δοκιμασω και το δευτερο της bios ln2 οταν εχουμε τον χρονο πιστευω θα την 60ρισω :D

t1kz.png

Uploaded with ImageShack.us

Link to comment
Share on other sites

παμε και ενα απο το 2ο συστημα μου.Μια χαρα κρατει η 680.Φτανει τα δοκιμασω και το δευτερο της bios ln2 οταν εχουμε τον χρονο πιστευω θα την 60ρισω :D

Αντε να κανουνε παρεα εκει οι γριες....

Link to comment
Share on other sites

Αλλο ενα με λιγο πιο πανω τους τιτανες και το cpu στα 4,5 ισως στα 5 να παρω 1-2 frames.Βεβαια δεν ξερω αν θα μου το δεχτουν στο overclock.net λογο της αναλυσης που με περιοριζει το σαραουντ.

hkgs.png

Uploaded with ImageShack.us

Έγινε επεξεργασία από azazil1190
Link to comment
Share on other sites

Βεβαια δεν ξερω αν θα μου το δεχτουν στο overclock.net λογο της αναλυσης που με περιοριζει το σαραουντ.

Το Photoshop ειναι ο φιλος σου.:T:

Ωραιο σκορ Νικολα.:crazy_pilot:

Link to comment
Share on other sites

Το Photoshop ειναι ο φιλος σου.:T:

Ωραιο σκορ Νικολα.:crazy_pilot:

Ευχαριστω Τακαρε!!! οχι ε σιγα μην μπλεξω με photo shop αν το δεχτουν εχει καλος αν οχι δεν με νοιαζει.Θα τους κανω χουνερι μολις παρω τα μπλοκακια γιατι τελικα ανεβαινουν και αλλο ΄) αλλα εχω θερμοκρασιες λογο αερα.Παντος τα settings που τρεξα ειναι ιδια με extreme hd

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=22717]azazil1190[/MENTION] Αντε δωσε λιγο ακομη να δουμε 150fps στρογγυλα, τι το αφηνεις στα 149,8 τωρα:happy2:

E λογικα θα δουμε παραπανω τςρα δινω παραγγελια EK για τα μπλοκακια των τιταν:jester:

Link to comment
Share on other sites

εχει ακομα...

Στα 1350mhz μπορω να ανεβω! Να βγαλω ενα 88 fps και παπαλα το παραμυθακι...

Θα απαντησω οταν ερθει η ωρα.... ακομα ειναι πισω!

Περιμενοντας τις καινουργιες τις amd, θυμηθηκα και το 88αρι στο αγαπημενο μαιμουδο-bench του [MENTION=478]sebastian[/MENTION], νομιζω ηρθε η ωρα να μας το δωσεις το 88αρι Ορεστη...αν και παπαλα δεν νομιζω να ειναι!:hehe::p

Ενα φρεσκο run και εδω στα 1425/1902, max temps 43 βαθμους με το τασακι:hehe:

cm73.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Έγινε επεξεργασία από 9000+rpm
Link to comment
Share on other sites

Περιμενοντας τις καινουργιες τις amd, θυμηθηκα και το 88αρι στο αγαπημενο μαιμουδο-bench του [MENTION=478]sebastian[/MENTION], νομιζω ηρθε η ωρα να μας το δωσεις το 88αρι Ορεστη...αν και παπαλα δεν νομιζω να ειναι!:hehe::p

Ενα φρεσκο run και εδω στα 1425/1902, max temps 43 βαθμους με το τασακι:hehe:

cm73.jpg

Uploaded with ImageShack.us

70_550_88_2_fps.jpg

88,2fps ειχα με την 690gtx...οποτε σε μια καρτα γραφικων ειμαι ακομα μπροστα :hehe:

Δωσε και αλλο.... :p

Έγινε επεξεργασία από sebastian
Link to comment
Share on other sites

70_550_88_2_fps.jpg

88,2fps ειχα με την 690gtx...οποτε σε μια καρτα γραφικων ειμαι ακομα μπροστα :hehe:

Δωσε και αλλο.... :p

Oυτε οι 2 πυρηνες σου φτανουν να κερδισουν την GTX 780 W/C To rule the TITAN:hehe::hehe:

Ενα φρεσκο πρωινο-πρωινο με την δροσουλα, με φρεσκο Bios:D

1450mhz/1902mhz

r91k.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Αλλη καρτα εχεις?:p

Εναλλακτικα αγγελιες τον τιτανα, προλαβαινεις για 290Χ:hehe:

[MENTION=11419]9000+rpm[/MENTION] .Πανο πως τα πηγε η καρτα απο θερμοκρασιες στα 1,350??

Οτι και αν εχω κανει Νικο, (gaming, benching κτλ, παντα oc'ed) δεν εχω δει ποτε πανω απο 45 βαθμους!

Έγινε επεξεργασία από 9000+rpm
Link to comment
Share on other sites

Oυτε οι 2 πυρηνες σου φτανουν να κερδισουν την GTX 780 W/C To rule the TITAN:hehe::hehe:

Ενα φρεσκο πρωινο με την δροσουλα:D

r91k.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Αλλη καρτα εχεις?:p

Εναλλακτικα αγγελιες τον τιτανα, προλαβαινεις για 290Χ:hehe:

Οτι και αν εχω κανει Νικο, (gaming, benching κτλ, παντα oc'ed) δεν εχω δει ποτε πανω απο 45 βαθμους!

ΑΑΑΑ με τοσο ρευμα και εχεις τετοια temps? Μην μου πεις οτι το εχεις ετσι για 24/7 .Σημερα τελειωνει και το δικο μου χτες που εκανα κατι τεστακια με 1,212 ρευμα valley και τα σχετικα αλλα με το ενα ψυγειο μου πηγε μεχρι 48-50 αλλα ειναι 2 καρτες και ο cpu σε ενα τριπλο χοντρο.οποτε σημερα περιμενω να μου ερ8ει αλλο ενα τριπλο χοντρο το βαζω και ετοιμος αλλα ειμαι περιεγος να δω θερμοκρασιες σημερα

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.