Jump to content



Μετατροπέας Gameport.


x@nD3R

Recommended Posts

Ηι! Βρήκα μια τιμονιέρα που έχει το στάνταρ βίσμα που είναι στις κάρτες ήχου. Είναι κάπου στα 3 χρόνια που την έχω. Υπάρχει κάποιος μετατροπέας (στο πλαίσιο π.χ) που να την κάνει να παίξει στο pc μου? Δυστυχώς δεν έχω θύρα για game controllers

Link to comment
Share on other sites

λοιπον το τελειως κουφο τωρα....

εψαχνα και εγω κατι επεκτασεις, διακλαδωτηρες και ανταπτορακια και εφαγα τη Στουρναρη χωρις αποτελεσμα...

ξερεις που βρηκα πληρη γκαμα καλωδιων? απο Sata oλων των μεγεθων μεχρι ανταπτορακια usb που ηθελα?

Στο AlexPak στην Πειραιως.... εχει τα παντα στον πρωτο οροφο...

ενα τεραστιο και πληρως ενημερωμενο stand...

δεν ξερω εαν εχει και στα αλλα υποκαταστηματα του αλλα δεν χανεις τιποτα να δοκιμασεις:T:

Link to comment
Share on other sites

Η καλυτερη λύση είναι αυτή μιας κάρτα ήχου PCI. Στο google όταν είχα κοιτάξει παλιότερα ο φτηνότερος μετατροπέας ήταν κάπου στα 15-18$.

Πάρε μια κάρτα ήχου ακόμα και δικάναλη που θα έχει κάποιος για πέταμα και είσαι μια χαρά.

Link to comment
Share on other sites

Φτιαξε ενα, εχω το σχεδιο να σου στειλω (εχω αντιγραψει ενα ετοιμο), καθως θα το βρεις και στο google, ειναι πολυ απλο, ασε που το κοστος ειναι μηδαμινο, θα χαλασεις μονο ενα usb καλωδιο (απο την μια μερια)... το κακο ειναι οτι δεν δουλευει παντα, ειναι plug n pray!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.