Jump to content



Google play mobile and VPN problem


Guest

Recommended Posts

Καλησπέρα σας μπαίνω στο google play για να αγοράσω τη Nexus 4 συσκευή μέσω της υπηρεσίας strongVPN για να έχω αγγλική IP, ενώ έχω ρυθμίσει και τη διεύθυνση σε αγγλική για τη μεταφορά της μέσω της υπηρεσια forward2me κάθε φορά που μπαίνω λέει οτi η υπηρεσία δεν είναι διαθέσιμη στη χώρα μου. Εχω αλλάξει τόσες φορές τοποθεσία μέσω της υπηρεσίας έχω καθαρίσει τη cache έχω κάνει επανακινήσεις και ενω παλιότερα έβλεπα το σχετικο section τώρα τίποτα.:dots:

Link to comment
Share on other sites

Μηπως κολλαει καπου το vpn με το https?

Πριν δε με καταλαβες που σε ρωτησα για τη διεύθυνση, η πιστωτική πρεπει να ειναι βγαλμενη σε αγγλική τράπεζα ισως να εχει καποια σχεση

Link to comment
Share on other sites

Από τη καταλαβαίνω το πρόβλημα θα ναι με τη διεύθυνση. Υπάρχει καμία λύση γι αυτό? Η πιστωτική είναι οκ.

Mόνο με αυτό το account έχω πρόβλημσ όχι με άλλους.Αλλά είναι αυτό που έχω συνδεδεμένο σε τόσες συσκευες

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.