Jump to content



ADATA SSD premier pro


Recommended Posts

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Αυτους ειχε για την μητρικη μου αυτους κατεβασα δεν ηξερα οτι δεν κανουν. Θα δοκιμασω του drivers που μου εστειλε ο φιλος απο πανω και θα σας ενημερωσω.

Sent from my Samsung Galaxy S2 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είναι οι ταχύτητες. Κοίτα να τον ευχαριστηθείς και μην του ... παίρνεις τα μέτρα

συνέχεια. Όπως σου ξαναείπα, αν σε αφορούν τα benchmarks είναι κακη επιλογή.

Για όλα τα άλλα, μια χαρά.

Link to comment
Share on other sites

Απλα τα ανεβασα να εχετε μια ιδεα για αυτο το μοντελο. Εγω προσωπικα ειμαι μια χαρα μου αρεσει πολυ οι ταχυτητες και η αποκριση ειναι καλυτερες απο οτι περιμενα.

Υ.Γ Οποιος δεν εχει ssd πρεπει να παρει ειναι απο τις καλυτερες επιλογες για την καθημερινοτητα.

Sent from my Samsung Galaxy S2

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω ότι θα το ευχαριστηθείς το σύστημά σου περισσότερο...

Έχε κατά νου ότι στο support μπορεί να έχει κατά καιρούς νεότερα Firmware.

ρίχνε μια ματιά που και που, αν και θα σου σύστηνα αναβάθμιση μόνο σε περίπτωση προβλήματος/δυσχέρειας του δίσκου (if it ain't broken, don't fix it)

Link to comment
Share on other sites

Tο ειχα κοιταξει και ειναι οκ απο update(οχι οτι θα το αλλαζα ακομα αλλα λεμε) .

Ο καιρος θα δειξει την αξιοπιστεια της ΑDATA. Τα δειγματα παντως για την δικη μου χρηση ειναι θετικα εως τωρα.

Sent from my Samsung Galaxy S2

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.