Jump to content



HP w2408 , άξια;


Dark Oblivion

Recommended Posts

Καλησπερα σε ολους...

Εχω δει σε μερικα thread να γινοντε αναφορες για αυτο το μοντελο οθονης. Γενικα απο οτι φαινεται αυτο το μοντελακι εχει κινηθει αρκετα στην αγορα και ολοι εχουν μεινει ευχαριστημενοι. Και παρατηρησα οτι δεν υπαρχει μεταπωληση αυτης της οθονης.

Αρα ειναι τοσο αξιολογη οσο (θελω) να φανταζομαι?

Ειχε κανεις ποτε κανα 'θεραματακι'?

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να είναι το πολύ παλιό μοντέλο με TN panel. Για την εποχή του ~2006-2008 καλοφτιαγμένη με εντυπωσιακό σχεδιασμό. Είχα ένα παρόμοιο μοντέλο την ανάλογη 22άρα. Δεν έχει πλέον απολύτως κανένα νόημα όταν με 150-250 € βρίσκεις σύγχρονες με ips panel, εκτός αν την έχεις ήδη από παλιά ή τη θες για δεύτερη, για παιδιά κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να είναι το πολύ παλιό μοντέλο με TN panel. Για την εποχή του ~2006-2008 καλοφτιαγμένη με εντυπωσιακό σχεδιασμό. Είχα ένα παρόμοιο μοντέλο την ανάλογη 22άρα. Δεν έχει πλέον απολύτως κανένα νόημα όταν με 150-250 € βρίσκεις σύγχρονες με ips panel, εκτός αν την έχεις ήδη από παλιά ή τη θες για δεύτερη, για παιδιά κλπ.

Την βρηκα και την πηρα απο ιδιωτη ... τιμη??!! ΧΑΡΗΣΜΑ!!! 70 γιουρια. Σχεδον ολοκαινουρια,ο κυριος (μουσικος) που την ειχε δεν την δουλεψε καθολου. Απλα καθοταν. Την πηρα για το μικρο Pc που το εστησα προσφατα μονο για home recording καταστασεις. Ακομα δεν μπορω να πιστεψω την τιμη της!!!

Link to comment
Share on other sites

Οσοι εχουν αυτην την οθονουλα παρακαλω να ριξουν ενα χερι βοηθειας.

Στο ανοιγμα και στο κλεισιμο της οθονης ακουγετε απο την πλατη ενας χαμηλος ηχος? Σαν να σκαει φυσαλιδα? Πηρα την HP και μου ειπαν οτι πιθανον να ειναι απο τα ηχεια της.

Ευχαριστω...

Link to comment
Share on other sites

Φίλε dark, εχω την w2207 εγω... Αυτη η φυσαλίδα που ακούς είναι τα ηχειάκια (της κακιάς ώρας) που έχει.

Το κάνει και σε εμένα. Η λύση; έκλεισα τελείως τον ήχο απο τα ρυθμιστικά της οθόνης και το παφ-παφ εξαφανίστηκε.

Δοκίμασε το και πιστεύω οτι δεν θα σε εκνευρίζει τόσο :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.