Jump to content



Πολύ Hardware...


Daidalos

Recommended Posts

Μιας και δεν χρησιμοποιώ πλέον το κεντρικό PC μου δίνω τα παρακάτω.

1. Silverstone Fortress FT-02 με παράθυρο. Σε άριστη κατάσταση με extra ηχομόνωση, θέσεις για 3 ακόμα σκληρούς δίσκους (8 σύνολο), ένα τριπλό ψυγείο Black ICE GTX 360, ένα μονό Black ICE GTX Lite 120, 4 ανεμιστήρες arctic cooling F12 και έναν 18αρη Silverstone Penetrator, τανκ XSPC με ενσωματωμένη αντλία Swiftech MCP655 και led κρυφό φωτισμό. Μπορείτε να τα δείτε όλα στο link της υπογραφής "Project Fortress". Τιμή 200e όλα μαζί.

2. Silverstone Strider GOLD 1000W. Στο κουτί του με όλα τα καλούδια του αλλά χωρίς εγγύηση μιας και είναι αγορασμένο από ebay. Τιμή 100e.

3. Δύο WD 300gb BLFS Velociraptors με δώρο bay adaptor της Lian-Li και slim DVD-RW drive όπως το βλέπετε στο ακόλουθο link. http://www.thelab.gr/1063002291-post137.html

Σε άριστη κατάσταση χωρίς εγγυήσεις. Μόνο πακέτο! Τιμή 180e.

4. ASUS RAMPAGE EXTREME III στο κουτί της με όλα τα συνοδευτικά της και δώρο full cover block της EK. Χωρίς εγγύηση λόγο αγοράς από ebay αλλά σε υπεράριστη κατάσταση. Τιμή 150e. http://i24.photobucket.com/albums/c34/Daidalos84/100_3841.jpg

5. Δυο GIGABYTE HD6870 1GB με δώρο full cover block της EK και backplates. Σε άριστη κατάσταση στα κουτιά τους χωρίς εγγυήσεις. Τιμή 100e η μία.

http://i24.photobucket.com/albums/c34/Daidalos84/100_3875.jpg

6. INTEL XEON X5570 σε άριστη κατάσταση. Είναι έκδοση για MAC, δουλεύει κανονικά στις περισσότερες socket 1366 μητρικές αλλά δεν έχει καπάκι οπότε είναι μόνο για υδρόψυκτες καταστάσεις. Κλοκάρει πολύ καλά. Τιμή 120e.

http://i24.photobucket.com/albums/c34/Daidalos84/100_4148.jpg

7. CORSAIR DOMINATOR 12GB triple channel kit 1866ΜΗΖ στο κουτί τους μαζί με τον ανεμιστήρα τους χωρίς εγγύηση στα 80e.

8. Οκτώ WD Caviar Green 1Tb WD10EARS σε άριστη κατάσταση χωρίς εγγύηση. Τιμή 40e o ένας, 150e η τετράδα, 280 η οχτάδα.

9. DELL PERC6i full kit με bracket, μπαταρία και καλώδια στα 100e.

10. Auzentech Forte X-Fi στο κουτί της σε άριστη κατάσταση. Έχω αλλάξει το opamp των 2 μπροστινών ηχείων με ένα OPA627 για καλύτερη απόδοση ήχου. Τιμή 80e.

11. XFX GeForce 9800GT 512Mb σε άριστη κατάσταση χωρίς συνοδευτικά ή εγγύηση. Τιμή 50e.

Αποστολή σε όλη την Ελλάδα με έξοδα του αγοραστή και αντικαταβολή ή συνάντηση στο Παγκράτι.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 48
  • Created
  • Last Reply

8. Οκτώ WD Caviar Green 1Tb WD10EARS σε άριστη κατάσταση χωρίς εγγύηση. Τιμή 40e o ένας, 150e η τετράδα, 280 η οχτάδα.

Καλησπέρα μπορω να έχω μια κράτηση μέχρι αύριο μεσημέρι για εναν φίλο μου να σου απαντήσω σίγουρα?

(4σκληρούς το ενδιαφέρον)

Eυχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Δηλωνω ενδιαφερον για το 3. Ξερω οτι γραφεις πακετο με τους ραπτορες, αλλα θα ηθελα μονο το drive με το bay converter και τις καλωδιωσεις που χρησιμοποιησες για να βαλω τους δικους μου SSDs. Αν δεν εκδηλωσει καποιος αλλος ενδιαφερον για ολο, ειμαι σιγουρος οτι θα πουληθουν τα parts ποιο ευκολα και μαλιστα οι σκληροι δισκοι αν το σπασεις. Οποτε πες μου μια τιμη αν θελεις σε αυτην την περιπτωση.

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρομαι πάρα πάρα πολύ για το full cover block της EK για την Rampage III Extreme. αν σπάσει (αν και το δίνεις δώρο) ή αν όποιος πάρει την μητρική δεν το θέλει παρακαλώ πολύ το θέλωωωωωωω.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους λόγω υποχρεώσεων δεν μπορούσα να απαντήσω άμεσα στην αγγελία. Λοιπόν έχουμε και λέμε...

[MENTION=24683]THANOSJ3[/MENTION]: Ok περιμένω απάντησή σου.

[MENTION=13203]rido21[/MENTION]: Ναι φυσικά και υπάρχουν και δεν έχουν δουλέψει και καθόλου.

[MENTION=14120]narta[/MENTION]: OK Περιμένω pm με τα στοιχεία σου.

[MENTION=10170]swatoner[/MENTION]: Αν τυχόν δεν υπάρχει ενδιαφέρον θα μιλήσουμε. ;)

[MENTION=15577]max-ed[/MENTION]: Σου κρατάω την κάρτα και τα block και μιλάμε με Pm για το τόπο συνάντησης. Τώρα είδα τα pm σου.

@Ν3Μ3SYS: Δώσε μου μια μέρα να δω αν υπάρχει ενδιαφέρον για το πακέτο και ξαναμιλάμε.

[MENTION=21880]GnF[/MENTION]: Προηγείται ο max-ed για το block.

Link to comment
Share on other sites

Ok, μου τους κρατας και μιλαμε την τριτη για τα υπολοιπα!

OK μιλαμε αυριο.

Θελω εναν WD Caviar Green 1Tb WD10EARS με αντικαταβολη ΕΛΤΑ αν γινεται.

Aντικαταβολη μονο με γενική ταχυδρομική. :)

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.