Jump to content



GTX 670 vs 680 vs 7950


g.shock

Recommended Posts

Είναι καλή και σε καλή τιμή αλλά δεν είναι ref το PCB στη Rev2.0 :wassat: οπότε δε μπορώ να βάλω μπλόκ---------->Τωρα μπερδευτηκα...αυτη την εχεις εσυ?Διοτι ο g.shock αλλη πηρε μας ειπε...εαν εσυ εχεις αυτη,γιατι δεν μπορεις να της βαλεις block?Η ψυκτρα και το ανεμιστηρι αυτο πετιουνται οταν αλλαζεις ψυκτρα...δεν καταλαβα ειλικρινα τι θελεις να πεις...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 42
  • Created
  • Last Reply
Είναι καλή και σε καλή τιμή αλλά δεν είναι ref το PCB στη Rev2.0 :wassat: οπότε δε μπορώ να βάλω μπλόκ---------->Τωρα μπερδευτηκα...αυτη την εχεις εσυ?Διοτι ο g.shock αλλη πηρε μας ειπε...εαν εσυ εχεις αυτη,γιατι δεν μπορεις να της βαλεις block?Η ψυκτρα και το ανεμιστηρι αυτο πετιουνται οταν αλλαζεις ψυκτρα...δεν καταλαβα ειλικρινα τι θελεις να πεις...

Παίδες εγώ έχω αγοράσει αυτήν http://www.gigabyte.com.gr/products/page/vga/gv-r797oc-3gd/ .

Link to comment
Share on other sites

Είναι καλή και σε καλή τιμή αλλά δεν είναι ref το PCB στη Rev2.0 :wassat: οπότε δε μπορώ να βάλω μπλόκ---------->Τωρα μπερδευτηκα...αυτη την εχεις εσυ?Διοτι ο g.shock αλλη πηρε μας ειπε...εαν εσυ εχεις αυτη,γιατι δεν μπορεις να της βαλεις block?Η ψυκτρα και το ανεμιστηρι αυτο πετιουνται οταν αλλαζεις ψυκτρα...δεν καταλαβα ειλικρινα τι θελεις να πεις...

Έχω την εντύπωση ότι ο g.shock αγόρασε τελικά την gv-r797oc-3gd. Σε αυτήν αναφέρομαι και εγώ όταν λέω ότι είναι καλή περίπτωση αλλά έρχεται με κλειδωμένα τα ρεύματα και custom pcb σε αυτό το revision, που καθιστά την εγκατάσταση full cover waterblock αδύνατη.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.