Jump to content



Very High-End Hardare


YDinopoulos

Recommended Posts

GIGABYTE 1.5 GB, reference design φυσικα. Τα waterblocks (full body, copper & acetal) & backplate ειναι της EK.

Δεν εχουν κλοκαριστει καθολου γιατι ποτε δεν ασχοληθηκα με το o/c καρτων.

Οι 580 μολις κλειστηκαν πακετο σε αλλο χρηστο στο ινσομνια για να τις δωσω αυριο απογευμα. Θα ενημερωσω εξελιξεις...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply
H τιμη λογικοτατη μιας και ειναι η χαμηλοτερη σε αναμεσα απο 4 τεχνολογικα φορουμ της Ελλαδας (415 ειναι ο επομενος). Αποδειξη εχει μεχρι 11/2013 απο Πλαισιο.

Σπεσιαλ ειναι γιατι ειμαι ομορφοπαιδο εγω. :hehe:

Αν δεν θες το w/b no prob. Η τιμη εκει θα παραμεινει.

Είμαι σίγουρος ;) καλές πωλήσεις!

Link to comment
Share on other sites

BUMP με οτι εχει μεινει.

SSD : 1 x OCZ Vertex 4 - 128GB

ΤΙΜΗ : 100€

εγγυηση 1+ χρονο

100% Health απο HDD Sentinel

(O M4 κρατιεται για προσωπικη χρηση και αντι αυτου μπαινει ο OCZ)

Πιστεύω ότι έχεις σκεφτεί πως αρχικά έδινες με 110€ τον Μ4 με 256GB και τώρα με 10€ λιγότερα δίνεις SSD με τη μισή χωρητικότητα και σε ερωτώ γιατί να σε προτιμήσω; Δώσε μου έναν άλλο SSD 256GB στα 100€ και το συζητάμε διαφορετικά ρίξε την τιμή σου ανάλογα. Γνώμη μου πάντα.

Link to comment
Share on other sites

α) Ο χωρος ειναι για αγγελιες και μονο και οχι για διαλογο. Αν θες κατι, καντο σε ΡΜ. Το ποσο και γιατι δινω τα πραγματα, εινα προσωπικο. Ουτοσιαλλως ο Μ4 θα επωλειτο ΠΟΛΥ χαμηλοτερα απ'οτι τον δινουν αλλοι.

β) Ο Μ4 τελικα εφυγε προ ολιγου στον speedster = Ο Vertex αποσυρεται απο την αγγελια

Link to comment
Share on other sites

β) Ο Μ4 τελικα εφυγε προ ολιγου στον speedster = Ο Vertex αποσυρεται απο την αγγελια

Να ευχαριστήσω και εγώ το Γιάννη για την άριστη συναλλαγή! Ο δίσκος ειναι άριστος, τον εβαλα στον υπολογιστή και αναστήθηκε!

Link to comment
Share on other sites

α) Ο χωρος ειναι για αγγελιες και μονο και οχι για διαλογο. Αν θες κατι, καντο σε ΡΜ. Το ποσο και γιατι δινω τα πραγματα, εινα προσωπικο. Ουτοσιαλλως ο Μ4 θα επωλειτο ΠΟΛΥ χαμηλοτερα απ'οτι τον δινουν αλλοι.

β) Ο Μ4 τελικα εφυγε προ ολιγου στον speedster = Ο Vertex αποσυρεται απο την αγγελια

συμφωνώ απόλυτα μαζί σου και είμαι της ίδιας άποψης... θα σου πρότεινα λοιπόν να μην το κάνεις στις αγγελίες των άλλων.. είδες πόσο άσχημο και αγενές είναι; δεν σου ποστάρω άλλο μην βγούμε εκτός θέματος οπως πολύ σωστά έθεσες.

Link to comment
Share on other sites

Ναι υπάρχουν.

Κουτι και 2 μονα ψυγεια φεύγουν αύριο για τον [MENTION=12897]absolom[/MENTION]

Απο τον εξοπλισμό έχει μεινει μονο...

1x XFX 1250w Pro Black Edition. Τιμη 150 Ευρω. Χωρίς εγγύηση (review sample)

1 x EK waterblock και βιδες/ελασματα για 1366. Έχουν χαθεί τα αλλα. Αριστη κατάσταση. Τιμη 20 Ευρω

1 x Creative X-Fi Titanium Fatal1ty Pro στα 70 Ευρω. Αριστη κατάσταση αλλα χωρίς εγγύηση.

8 x αθόρυβοι ανεμιστήρες 120. 3 Ευρω ο ενας. 5 Thermaltake και 3 που δεν θυμαμαι. (logo εχουν ενα μεγαλο Χ). 15 οποιος τους παρει ολους!

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Εξαιρετικα ! Αν δεν πουλαγα το PC, δεν θα εδινα με την καμια.

Για να καταλαβεις, απο βδομαδα θα αγορασω καποια ακουστικα για μουσικη και θα παω για παρομοια τιμη (140-160 καινουργιο) ιδιας μαρκας.

Τα μαξιλαρακια ειναι πολυ μαλακα και ο εξωτερικος ηχος εξαφανιζεται σχεδον.

Link to comment
Share on other sites

Σημερα, θα μπορω απο τις 9μιση Γλυφαδα και μετα μιας και τα εχω σπιτι και θα πρεπει να παω Αγια Μαρινα και να ξαναγυρισω πισω.

Αλλιως 0900-1700 Βουλα απο αυριο και παλι 9μιση το βραδυ Γλυφαδα κλπ

Link to comment
Share on other sites

Σημερα, θα μπορω απο τις 9μιση Γλυφαδα και μετα μιας και τα εχω σπιτι και θα πρεπει να παω Αγια Μαρινα και να ξαναγυρισω πισω.

Αλλιως 0900-1700 Βουλα απο αυριο και παλι 9μιση το βραδυ Γλυφαδα κλπ

κατσε ρε συ με μπερδεψες!Σημερα απο τις 9μιση το πρωι Γλυφαδα?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.