Jump to content



Μία μέρα Βαρκελώνη, τι να δώ και που να πάω!?


winters

Recommended Posts

Τετάρτη θα πάω Βαρκελώνη, φτάνω μεσημέρι/απόγευμα και γυρνάω Πέμπτη βράδυ μετά το παιχνίδι του Παναθηναϊκού. Ουσιαστικά έχω το απόγευμα και το βράδυ της Τετάρτης και σχεδόν όλη τη μέρα την Πέμπτη (μέχρι τις 7?).

Όσοι έχετε πάει και ξέρετε δώστε κανα info γιατί κανονίστηκε σήμερα το ταξίδι και δεν έχω κλείσει ούτε διανυκτέρευση!

ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΠΛΟ ΜΩΡΗ ΠΑΝΑΘΑ!

Link to comment
Share on other sites

Να πας και να τυπωσεις φειγ βολάν με τη φάτσα του Ζοτς μπας και τα δει ο Πασκουαλ και χεστει απο το φόβο του. Γιατι αν περιμένουμε απο τον δικό μας το γιωτα να βρει αντίδοτο στη ζώνη της Μπαρτσα.....

Οπως και να χει. In 3D we trust. Καλη επιτυχία Αδερφε και με τη νίκη.

Link to comment
Share on other sites

Πλάθα καταλούνια (κέντρο του μετρό) και Μπαρσελονέτα (Παραλία) είναι ωραία.

Βολτούλα στη Σαγράδα φαμίλια επίσης ένα απογευματάκι είναι κι αυτό καλή φάση, ιδιαίτερα αν θες pics από την τρέχουσα φάση της.

Τώρα αν είσαι αθλητικόμουτρο μια επίσκεψη στο καμπ νου είνια καλή φάση απλά μην πας με κάνα κασκόλ του ΠΑΟ :p

Link to comment
Share on other sites

Τετάρτη θα πάω Βαρκελώνη, φτάνω μεσημέρι/απόγευμα και γυρνάω Πέμπτη βράδυ μετά το παιχνίδι του Παναθηναϊκού. Ουσιαστικά έχω το απόγευμα και το βράδυ της Τετάρτης και σχεδόν όλη τη μέρα την Πέμπτη (μέχρι τις 7?).

Όσοι έχετε πάει και ξέρετε δώστε κανα info γιατί κανονίστηκε σήμερα το ταξίδι και δεν έχω κλείσει ούτε διανυκτέρευση!

ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΠΛΟ ΜΩΡΗ ΠΑΝΑΘΑ!

ενας απο τους 100..?

καλα να περασεις και καλη μας τυχη!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.