Jump to content



Αγορά ΤV 50'' +


Dolly

Recommended Posts

Καλημέρες.

Τώρα που σπάει η συγκατοίκηση και φεύγει το 55άρι το μουλάρι απο το σπίτι, λέω να την αντικαταστήσω.

Γενικά βλέπω ταινίες σε 1080+, σειρές, και αθλητικά.

Δεν θα δω ποτέ ειδήσεις κλπ λαλακίες.

Χρήση On average να είναι 2 ώρες την μέρα.

Επειδή δεν θέλω να ξηλωθώ τρελά και δεν έχω τις πιο παρανοϊκές απαιτήσεις, και δεν με απασχολεί αν το μαύρο έχει λόγο αντίθεσης 1:10000000000000 αντί για 1:1000000000000000000000000000000 κοιτάω σε κάτι με ταβάνι τις 1200-1300 λίρες.

α) Γενικά είστε κατά των Plasma τη σήμερον ημέρα?

κάτι τέτοιο πχ?

Έχετε κάτι να προτείνετε ?

β) Προτζέκτορας δεν παίζει λόγο σπιτιού κλπ

γ) Δεν με απασχολεί καθόλου να είναι 3D/4D να παίρνει πί*** να πηγαίνει τα παιδιά σχολείο και να βράζει αυγά.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

£849 Sharp LC60LE636E: UK’s best value 60in television is now even cheaper | ITProPortal.com

δεν ειναι τεχνολογικο διαμαντι..αλλα για τα λεφτα της...και για 1080π που θα προβαλλεις..δε ξερω αν σε ενδιαφερει να βρεις τεχνολογικο διαμαντι σε μικροτερες ιντσες.

Link to comment
Share on other sites

Ω ρε, ωραίο και σαιτ και τιμές!!

Ευχαριστώ Νίκο,

Δεν με καίει να είναι τόπ οφ δε λαιν όπως ήταν η 55άρα πέρσι, γιατί είχε και 2400£...

1080 ταινίες είναι ότι θέλω.

Τώρα αν με 1000 παίρνω κάτι αισθητά καλύτερο δεν με χαλάει αλλά δεν θα σκάσω! :T:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.