Jump to content



4 δίσκοι SSD 120-512GB


E.F.

Recommended Posts

Πωλούνται οι τέσσερις εξής SSD. Για να μην έχουμε παρεξηγήσεις:

1. Επειδή η αγγελία έχει μπει κι αλλού, προφανώς προτεραιότητα έχει όποιος χρονικά ζητήσει κάτι πρώτος, ενώ κρατήσεις δεν γίνονται.

2. Δεν στέλνω με αντικαταβολή. Υπάρχει δυνατότητα αποστολής με έξοδα από 3€ ως 5€ (ΕΛΤΑ) ή και με άλλους τρόπους, αλλά αφού προηγηθεί κατάθεση, πληρωμή με PayPal ή εντολή αγοράς σε courier. Σε κάθε περίπτωση τα έξοδα επιβαρύνουν τον αγοραστή. Παρακαλώ όχι παζάρια.

3. Μένω Νίκαια Αττικής. Συνάντηση μπορεί να γίνει Νίκαια και συγγενείς περιοχές (Πειραιάς, Κορυδαλλός, Ρέντης κτλ) ή στο μετρό του Αιγάλεω.

Samsung 840 Pro 256GB. Είναι με πλήρη συσκευασία, καινούργιος, με 0 ώρες λειτουργίας. Χωρίς απόδειξη αγοράς.

Τιμή 180€

OCZ Vector 256GB. Είναι με πλήρη συσκευασία, με 100 περίπου ώρες λειτουργίας. Χωρίς απόδειξη αγοράς.

Τιμή 180€

Samsung 840 120GB. Είναι με πλήρη συσκευασία, καινούργιος, με 0 ώρες λειτουργίας. Χωρίς απόδειξη αγοράς.

Τιμή 75€

Crucial M4 512GB. Είναι με πλήρη συσκευασία, με 100 περίπου ώρες λειτουργίας. Χωρίς απόδειξη αγοράς.

Τιμή 380€

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Στο Πλαίσιο άλλη τιμή είδα, αλλά αφού υπάρχει κατάστημα με τόσο χαμηλή τιμή, έχεις απόλυτο δίκιο. Οπότε αποσύρεται από την αγγελία.

Link to comment
Share on other sites

Εγγυηση υπάρχει ;

S/N να τσεκάρουμε υπολοιπα εγγυησης απο κατασκευαστες;

Επισης μερικα screenshots απο μέτροπρόγραμματα θα βοηθούσαν αρκετα τυχον αγοραστες...

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Εγγυηση υπάρχει ;

S/N να τσεκάρουμε υπολοιπα εγγυησης απο κατασκευαστες;

Επισης μερικα screenshots απο μέτροπρόγραμματα θα βοηθούσαν αρκετα τυχον αγοραστες...

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

Όχι. Η OCZ και η Samsung δεν δέχονται RMA χωρίς να υπάρχει απόδειξη αγοράς, μάλιστα στο όνομα του εντολέα που θα ζητήσει το RMA, οπότε και να δώσω serial που θα βγάλει πως έχει εγγύηση ως τον Χ μήνα/έτος, θα είναι σαν να δουλεύω τον κόσμο γιατί αν τύχει κάτι και ζητήσουν RMA θα "φάνε πόρτα". Η Crucial δεν είμαι σίγουρος αν ακολουθεί την ίδια πολιτική.

Screenshot μπορώ να ποστάρω, αν βρεθεί εδώ ενδιαφερόμενος και το ζητήσει. Βέβαια κανένα SSDlife, όχι να αρχίσουμε να τρέχουμε benchmarks, αυτά είναι δουλειά άλλων.

Link to comment
Share on other sites

Για την OCZ δεν ισχύει το παραπάνω. Έχω στείλει drive που δεν ήταν δικό μου, αγορασμένο στην Ιαπωνία, χωρίς απόδειξη, απλά με το SN και μου το αντικατέστησαν κανονικά. Απλά στο RMA ανέφερα ένα μαγαζί που ίσως αγοράστηκε από εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Για την OCZ δεν ισχύει το παραπάνω. Έχω στείλει drive που δεν ήταν δικό μου, αγορασμένο στην Ιαπωνία, χωρίς απόδειξη, απλά με το SN και μου το αντικατέστησαν κανονικά. Απλά στο RMA ανέφερα ένα μαγαζί που ίσως αγοράστηκε από εκεί.

Ε, τότε αν είναι έτσι έχει εγγύηση ο δίσκος.

Εγώ όμως δεν αναλαμβάνω καμία ευθύνη.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.