Jump to content



2' απο το χρονο σας για ερωτηματολογιο (έρευνα μεταπτυχιακού)


Dem

Recommended Posts

καλό μηνα σε όλους!!

σας επισυναπτω το λινκ για το ερωτηματολόγιο, πρόκειται για μια έρευνα για εργασία μεταπτυχιακού !

αν μπορειτε να αφιερώσετε 3-5 λεπτά απο το χρόνο σας, για να το συμπληρώσετε, η συμμετοχή όλων ειναι σημαντική

κ η βοηθεια σας πολυτιμη!το ερωτηματολόγιο ειναι ανώνυμο.

https://docs.google.com/forms/d/1GlF815d8y7Qm2niZMQojf1TKy2d20UYyMZfr8G8U7ZE/viewform

στο τελος πατατε υποβολή.

ευχαριστώ εκ των προτέρων thelab, Ελένη.

Eκ μερους φίλης, ευχαριστω. Εκει που τελειωνει το fb αρχιζει το thelab δεν θελει πολλα, ακομα 200 μονο :p

Link to comment
Share on other sites

Το συμπλήρωσα (!!!), είναι μεν του 5 λέπτου, αλλά οι ερωτήσεις δε μου φαίνονται πολύ σόι, τι διαφορά έχει το 28 από το 29 και γιατί να πίνω fix και να οδηγάω μινι κούπερ? :p


26.Μου κεντρίζει το ενδιαφέρον οτιδήποτε σχετίζεται με μπύρες. *
1 2 3 4 5
διαφωνώ απόλυτα
Select a value from a range of 1,διαφωνώ απόλυτα, to 5,συμφωνώ απόλυτα,.





συμφωνώ απόλυτα
27.Παίζει σημαντικό ρόλο τι μάρκα μπύρα αγοράζω. *
1 2 3 4 5
διαφωνώ απόλυτα
Select a value from a range of 1,διαφωνώ απόλυτα, to 5,συμφωνώ απόλυτα,.





συμφωνώ απόλυτα
28.Αξιολογώ τη μπύρα ως σημαντικό κομμάτι της ζωής μου. *
1 2 3 4 5
διαφωνώ απόλυτα
Select a value from a range of 1,διαφωνώ απόλυτα, to 5,συμφωνώ απόλυτα,.





συμφωνώ απόλυτα
29.Οι μπύρες σημαίνουν πολλά για εμένα. *
1 2 3 4 5

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Το συμπλήρωσα (!!!), είναι μεν του 5 λέπτου, αλλά οι ερωτήσεις δε μου φαίνονται πολύ σόι, τι διαφορά έχει το 28 από το 29 και γιατί να πίνω fix και να οδηγάω μινι κούπερ? :p

η συγκεκριμένη έρευνα εστιάζει στις ρετρό μάρκες και για το λόγο αυτό επιλέχθηκαν οι συγκεκριμένες.

επίσης με τις ερωτησεις στο ερωτηματολόγιο μετράμε με συγκεκριμένα scales που βρίσκονται κατοχυρωμένα στην αρθρογραφία. εν προκειμένω, για να μετρήσουμε για παραδειγμα την αφοσίωση πρεπει να χρησιμοποιήσουμε 3 συγκεκριμένα ερωτήματα . Μπορει να φαινονται ομοιες οι ερωτήσεις αλλά ετσι ειναι πιο έγκυρη η έρευνα, και επίσης βεβαιωνόμαστε ότι δεν απαντήθηκε τυχαια το ερωτηματολόγιο.Με αλλα λογια οι ερωτήσεις δεν ειναι δικά μου ευρήματα ή τυχαίες αλλα ειναι συγκεκριμένα scales της διεθνης αρθρογραφιας!

ελπίζω να καλυψα τις απορίες σας!!ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σας!!

ελένη

Link to comment
Share on other sites

Στην τετοια μας την τεντωμενη :p

Προσωπικα οπου βλεπω τετοιο thread θα παταω το report button κατευθειαν σαν γνησιος ρουφιανος, την γλυτωσες επειδη εισαι λεουρας :p

Link to comment
Share on other sites

απαντησε, και καλα εκανε imo σε ερωτησεις - αποριες ατομου που καθησε 5 λεπτα και ασχοληθηκε.

Αν θελεις την γνώμη μου δεν βλέπω κατι κακο στην ολη ιστορια, εφ οσον δεν επωφελειται

εις βαρος του φορουμ για προσωπικο οικονομικο ωφελος με αθεμιτα μεσα κτλ. Μιλαμε για μερος ερευνας διπλ. εργασιας σε μεταπτυχιακο. Και στο παω ακομα παραπερα.... Εξαντλει γνωστους και αγνωστους, με ηλεκτρονικο ή αλλο τροπο και προσπαθει να κανει ενα συγκεκριμενο κομματι ερευνας να βγει οσο τον δυνατον πιο εγκυρο, και να βγουν αποτελεσματα που θα βοηθησουν τον Χ Ψ τομεα με οτι αυτο συνεπαγεται κτλ.

Εγω το προτεινα το thelab.gr, ηταν δικη μου ιδεα. (Οπως το προτεινω και σε αλλους, που θελουν να ενημερωθουν, παρουν μερος σε μη offtopic θεματα του).

Τωρα, επειδη ακριβως αυτη η γνωμη μου στη συγκεκριμενη περιπτωση μετραει απο λιγο εως καθολου σαν απλο μελος του φορουμ και επειδη δεν το εχω φιλοσοφησει και παραπανω....

και ασχετα αν πιστευω οτι δεν ειναι κατι επιληψιμο, αλλα βοηθεια προς την σωστη κατευθυνση

Πριν ανεβασω το θεμα, ζήτησα αδεια επειδη πιστευα οτι ωφειλα

Αν δεν την επαιρνα, δεν θα το ανεβαζα, χωρις να ψαξω τους λογους που με μια "πρωτη αναγνωση" δεν μου περασαν απ το μυαλο, καθως δεν ειμαι υπευθυνος για το θεμα και δεν το εχω ψαξει παραπανω, ομορφα και πολιτισμενα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.