Jump to content


"Μάλλον bug;"


Volrath

Recommended Posts

bug-8531.jpg

Πατάς τελευταία σελίδα, σε βγάζει στην "προ-τελευταία" (362). Η 363 όμως δεν υπάρχει, άμα πας εκεί σε πάει στην 362 πάλι.

Νταξ, δεν είναι τπτ τραγικό - δε ξέρω καν άμα είναι bug, απλά λέμε τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα δεν κάνει κάτι τέτοιο. Μέχρι 362 δείχνει. Άλλο browser δοκίμασες? Επίσης καθάρισε την cache, μπορεί να έχει σκαλώσει :)

Μπα, και στο chrome (φρέσκο) τα ίδια μου κάνει, οπότε δεν είναι θέμα μπισκότων/cache. Oh well.

Link to comment
Share on other sites

Κι εδώ τα ίδια. Bug πρέπει να είναι μιας και το έχω συναντήσει πολλές φορές σε "megathreads" άλλων forum και πρέπει να συμβαίνει μόνο σε μεγάλα threads όπως το αποπάνω. Συνήθως όσο πάει γίνεται χειρότερο, πχ είχα πετύχει thread με 7 σελίδες διαφορά.

Νομίζω φτιάχνεται, αλλά συνήθως προτιμούν να κλειδώσουν το 1ο και να κάνουν ένα "part 2" σε νέο. :p

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον έχει να κάνει ανάλογα με το πόσο moderation έχει γίνει στο θέμα και πόσα posts έχουν αφαιρεθεί/μεταφερθεί.

Θα το κοιτάξουμε, thanks :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.