Jump to content



new nForce WinXP 5.10


chroma

Recommended Posts

Να ρωτήσω, εσείς χρησιμοποιείτε τον ide οδηγό της nvidia;;

Εμένα δεν μου έχει δημιουργήσει προβλήματα, αλλά δεν ξέρω αν το μηχάνημα τρέχει καλύτερα χωρίς αυτούς...

Ευχαριστούμε και για το λινκ

Link to comment
Share on other sites

Απ όσο γνωρίζω είναι και για 2Κ αφού στο readme αναφέρουν

This nForce Win2K/XP driver package contains the below components:...
. Δε θα πρέπει να έχεις πρόβλημα...
Αρχική απάντηση από Chosen

Δεν προλαβαινεις τωρα;...

είχα να πάω για καφέ με υψηλά ιστάμενους χρήστες του fora... άσχετα αν ήρθαν και παρείσακτοι :p:hehe:
Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από enduracell

Απ όσο γνωρίζω είναι και για 2Κ αφού στο readme αναφέρουν . Δε θα πρέπει να έχεις πρόβλημα...:

ναι το διάβασα και εγώ απλώς μου κάνει εντύπωση ότι παντού αλλού (ακόμα και στο history) αναφέρει ότι είναι μόνο για XP...

το θέμα είναι ότι με τους nvidia IDE και RAID δεν είναι να παίζεις γιατί η καταστροφή είναι πάντα κοντά....

Link to comment
Share on other sites

Εγώ από τους 3.13 και μετά δεν είχα πρόβλημα με τους nvidia, δοκίμασα και με αυτούς του λειτουργικού...τα ίδια...

Ένα πρόβλημα που είχα παρατηρήσει τόσο στο desktop όσο και στο laptop σύστημα ήταν ότι όταν είχα ενεργοποιημένες τις μπάρες εργασιών, ο explorer δεν ήταν πολύ σταθερός και μερικές φορές κράσαρε στο άσχετο...

Γι αυτό ρώτησα αρχικά, μήπως ήταν αστάθεια λόγω κάποιων οδηγών

Link to comment
Share on other sites

την έφαγα την παπάρα μου φαίνεται τα έβαλα όλα και το DVD Rippαρει με 2.1Χ

δουλέυει σε PIO mode του ΄βαζω UDMA4 66 τι λέει εκεί σαν μαξ τεσπα κάωει restart και με το βλέπει δισκάκι μουλαρώνει και πέφτει σε PIO και πάλι ΡΙΠ με 2,1Χ!!!!

τι να μη βαλώ απο όλο το πακέτο?

και πως να τα κηλώσω όλα?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.