Jump to content



NVIDIA GeForce GTX 780


Recommended Posts

ναι μετα απο 6μηνες ερηξε -100e την 780 :hehe:

τοτε τη να πει ο zpaf που ειδε τα 650e που εδωσε στην κουλη να γινονται 350 σε 2μηνες :hehe:

αυτα τα ρεκορ δεν σπανε ευκολα:hehe:

Έγινε επεξεργασία από kyr..
Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραια :)

Θα την περιμενω την 780τι αν και νομιζω θα ειναι αρκετα ακριβοτερη, ειδικα αν ειναι non ref cooler. Λογικα κανα 700αρι.

Αν EVGA οντως στελνει εδω θα δω απο τιμες τι παιζει και θα αποφασισω. Εχει παρει κανεις απευθειας απο EVGA?

EDIT: Μολις ειδα το παραπανω, 12ε μεταφορικα? Πολυ καλα!

Θα δώσεις 150 με 200 ευρώ παραπάνω για 10 με 15%;;; :boxed:

Link to comment
Share on other sites

Κατσε να δουμε τιμες και specs και βλεπουμε :)

Αν ειναι πολυ ακριβη παω καρφωτος για 780 Classified. Μιλησα με EVGA EU σημερα και μου ειπαν οτι τις επομενες μερες θα ριξουν τις τιμες αλλα δεν μου ειπαν ποσο.

Link to comment
Share on other sites

Ηρθε και το δικο μου "τασακι..."

Ευχαριστω πολυ τον Γιωργο ( [MENTION=166]Κοπρίτης[/MENTION] ) για την εξυπηρετηση :D

Γιατι πηρες το original csq?Νομιζω εχει λιγο χειροτερη αποδοση στην ψυξη των Vrm αυτο απο τα υπολοιπα.

Link to comment
Share on other sites

Γιατι πηρες το original csq?Νομιζω εχει λιγο χειροτερη αποδοση στην ψυξη των Vrm αυτο απο τα υπολοιπα.

Δεν εχει καποια αλλη διαφορα (τουλαχιστον στην εμφανιση) απο τα υπολοιπα blocks της ΕΚ για την CUII.

Link to comment
Share on other sites

Ηρθε και το δικο μου "τασακι..."

2rxa1ah.jpg

Ευχαριστω πολυ τον Γιωργο ( [MENTION=166]Κοπρίτης[/MENTION] ) για την εξυπηρετηση :D

Μεγιες Μεγιες αντε να ξυπνήσει και η δικια σου η καρτουλα θα δεις αλλη κάρτα

Link to comment
Share on other sites

Πέφτει - πέφτει ..τραλαλαλαλαλα-τραλαλαλαλαλα !!! :dance3::dance3::dance3:

Grafikkarte PCIExpress : MSI GeForce GTX N780 TF 3GD5/OC 3072MB DDR5 PCI-E 3.0 384bit DVI-I DVI-D HDMI DisplayPort Twin Frozr aktiv

Προβλέπω να σταματάει στα 350€ η 780 και στα 400€ η non-reference 290x.

Μιλάμε για τιμές που θα συμπιέσουν όλες τς υπόλοιπες σειρές προς τα κάτω, και σαν αποτέλεσμα θα είναι να μπορεί ο καθένας από εμάς να κάνει μια αξιοπρεπή αγορά χωρίς να "ματώσει" τρελά !

Θα πρέπει να πούμε όλοι (fanboys και μη) ένα τεράστιο ευχαριστώ στην AMD που με την κίνηση της (r9 290x) κατάφερε να ψιλό-επιστρέψουν οι τιμές σε φυσιολογικά επίπεδα. :T:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.