Jump to content



NVIDIA GeForce GTX 780


Recommended Posts

ναι ρε οκ κανει δουλειά ως γνωστόν αλλα χαλάει η μοστρα.Ενας λογος που ακομα δεν τις εχω βαλει στο νερακι...

Και ουτε να τις βαλεις θα κανεις αυτο που εκανε ο Χρηστος και ο Ορεστης και θα απολαυσεις.

Ασε τον [MENTION=2962]zpaf[/MENTION] αυτος ειναι αρρωστος με τα καρεδακια :jump: και θελει να βλεπει νουμερακια. :hi:

Link to comment
Share on other sites

Και ουτε να τις βαλεις θα κανεις αυτο που εκανε ο Χρηστος και ο Ορεστης και θα απολαυσεις.

Ασε τον [MENTION=2962]zpaf[/MENTION] αυτος ειναι αρρωστος με τα καρεδακια :jump: και θελει να βλεπει νουμερακια. :hi:

Οπα οπα τι εκαναν εχασα επεισοδια μαλλον...χαχαχα εννοεις το bios?

Link to comment
Share on other sites

πωωωωωωω ρε σεις ειμουν ετοιμος να ακυρωσω την παραγγελια,και μου ηρθε sms απο acs οτι η καρτα ειναι εδω!:slap:

τον ηπια με την μουφοgigabyte

καμια ιδεα?:hmm:

Έγινε επεξεργασία από kyr..
Link to comment
Share on other sites

[MENTION=2962]zpaf[/MENTION] ναι ρε οκ κανει δουλειά ως γνωστόν αλλα χαλάει η μοστρα.Ενας λογος που ακομα δεν τις εχω βαλει στο νερακι...

Ναι συμφωνω οτι χαλαει η μοστρα .... και ειναι πολυ ομορφη παναθεμα την με το reference cooler.

Δεν ξερω αν θα το κανω απλα ειδα το videακι στο youtube και το ποσταρα.

Και ουτε να τις βαλεις θα κανεις αυτο που εκανε ο Χρηστος και ο Ορεστης και θα απολαυσεις.

Ασε τον [MENTION=2962]zpaf[/MENTION] αυτος ειναι αρρωστος με τα καρεδακια :jump: και θελει να βλεπει νουμερακια. :hi:

Εχεις σιγουρα και δυο αλλες επιλογες.

Η μια ειναι του Χρηστου που τις πουλησε και τις δυο.

Η αλλη ειναι του Ορεστη ....

Πειραζεις [MENTION=28627]kyr[/MENTION] αλλα μεχρι ενα οριο που σου εχουν δωσει. Εγω την δικια μου (titan gtx) την τρεχω για καθε μερα με core 1050mhz αλλα undervoltage! Δηλαδη με 1,136mV....
Link to comment
Share on other sites

πλαστικοφλεξ ρε φιλε,δεν το ηξερα!

εκτος αν λεει π@π@ριες ο trexx

ρε ασε να σου ρθει δουλεψε την και 8α δεις. οκ asus δεν ειναι με τιποτα αλλα δεν ειναι για πεταμα μην ακουω χαζομαρες αλλιως πας σε custom ψυξη αν σε χαλαει τοσο

Link to comment
Share on other sites

ρε ασε να σου ρθει δουλεψε την και 8α δεις. οκ asus δεν ειναι με τιποτα αλλα δεν ειναι για πεταμα μην ακουω χαζομαρες αλλιως πας σε custom ψυξη αν σε χαλαει τοσο

αφου castum ειναι αυτη!

http://www.visionstudio.gr/prodinfo.asp?id=34796&cat=5⊂=undefined&pmanuf=undefined&sort=undefined&step=7

Έγινε επεξεργασία από kyr..
Link to comment
Share on other sites

[MENTION=28627]kyr[/MENTION] Μέταλλο είναι και μάλιστα μαύρο "βουρτσισμένο" αλουμίνιο, όπως και η 580 της ίδιας εταιρείας που μάλιστα είχα. Από τη φωτογραφία φαίνεται καθαρά. Εκτός και αν είμαι στραβός..

EDIT: Ειδικά αν πας εδώ και πας το ποντίκι πάνω στις εικόνες για να ζουμάρει φαίνεται το texture ότι είναι το μέταλλο που ανέφερα.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=28627]kyr[/MENTION] Μέταλλο είναι και μάλιστα μαύρο "βουρτσισμένο" αλουμίνιο, όπως και η 580 της ίδιας εταιρείας που μάλιστα είχα. Από τη φωτογραφία φαίνεται καθαρά. Εκτός και αν είμαι στραβός..

ελα ρε johnny που εισαι??

πες εντυπωσεις,μαυρο pcb/μεταλλο?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.